Dovolenka Španielsko | Last minute Španielsko

Dovolenka Španielsko – zaujímavá a atraktívna destinácia, ktorá má každému turistovi čo ponúknuť, či už od svojej dovolenky očakávate krásne pláže, slnko a more alebo zaujímavosti, pamiatky a poznávanie, práve Španielsko môže byť pre vás tou ideálnou voľbou. Dovolenka Last Minute Španielsko ponúka možnosť tráviť voľné chvíle v rôznych turistických oblastiach tejto krajiny a to nielen v rámci pevniny (napr. Severné Španielsko, Andalúzia), ale aj na Kanárskych ostrovoch ležiacich v Atlantickom oceáne alebo na Baleárskych ostrovoch (napr. Ibiza, Malorka) nachádzajúcich sa v Stredozemnom mori, ktoré sú súčasťou Španielska.

dovolenka Španielsko

 

V Andalúzii zažijete to pravé a typické Španielsko

Ak sa rozhodujete, ktorú oblasť Španielska si zvoliť pre svoju dovolenku, môže byť pre vás tou správnou voľbou práve južná časť Španielska - Andalúzia s pobrežím Costa del Sol a to najmä v prípade, že túžite zažiť pravé a temperamentné Španielsko v celej jeho kráse. K prednostiam tohto regiónu patria nielen krásne pláže, ale aj najteplejšie počasie v rámci Španielska, skvelá kuchyňa, vynikajúce vína, bohatá história a množstvo zaujímavostí a pamiatok. Dovolenka Španielsko je veľmi lákavá aj možnosťou návštevy neďalekého Gibraltaru či exotického Maroka. V období od mája až do konca októbra vládne v tomto kraji pravé leto, takže si tam ešte v priebehu októbra často môžete vychutnávať aj neskorú letnú Last Minute Španielsko dovolenku s príjemnými teplotami. Od novembra do mája je ideálny čas práve pre poznávanie Andalúzie, pretože miesta ako napríklad Granada s komplexom prekrásnych maurských palácov a čarovnými záhradami alebo Cordoba či hlavné mesto Andalúzie Sevilla sa rozhodne oplatí navštíviť.

Baleárske ostrovy

Obľúbenou Španielskou dovolenkovou destináciou sú aj Baleárske ostrovy, ktoré každoročne navštívia až státisíce turistov. Najväčším ostrovom je Malorka, kde si turisti najradšej vychutnávajú slnečné pláže, príjemne teplé more a krásnu prírodu. Pre tých, ktorí túžia aj po zábave, sú k dispozícii zábavné centrá, vodné parky, delfinárium, ale aj golfové ihriská či možnosti na horskú cyklistiku alebo romantickú jazdu na koni. Dovolenka Španielsko na Baleárskom ostrove Ibiza je zase preslávená  známymi diskotékami najväčšími v Európe a tak je dokonalým miestom pre nočný život a zábavu.

španielsko dovolenka

 

Navštívte hlavné mesto Madrid a jeho okolie!

V ponuke CK TUI ReiseCenter je dovolenka Španielsko nielen typickou prímorskou destináciou, ale aj možnosťou spoznávať vnútrozemie tejto krajiny, či už formou okružných poznávacích ciest alebo napríklad návštevou hlavného mesta Madridu, kde môžete vycestovať za nákupmi a zároveň spoznávať zaujímavosti samotného mesta aj jeho okolia (napr. jedno z najstarších miest v Európe – Toledo). V hlavnom meste Španielska si môžete vychutnávať aj bohatý kultúrny život, pretože sa tu koná v každom ročnom období množstvo rôznych podujatí, koncertov a festivalov (napr. aj v štýle typickej španielskej hudby, spevu a tanca – Flamenco). Navyše, ak sa sem vyberiete prostredníctvom Last Minute Španielsko dovolenky, môžete aj výrazne ušetriť.

last minute Španielsko

 

Dovolenka Španielsko má jedinečnú atmosféru

Dovolenka Španielsko vám svojou rozmanitosťou ponúka naozaj jedinečnú atmosféru a nezabudnuteľnú dovolenku v každom kúte tejto zaujímavej krajiny. Krajina ohnivého Flamenca, býčích zápasov, fanúšikov futbalu, ale aj množstva historických pamiatok  či miesto posledného odpočinku známeho moreplavca a objaviteľa Ameriky Krištofa Kolumba - to je jedinečná krása Španielska. Medzi najznámejšie dovolenkové strediská patria napríklad na severe Calela, Lloret de Mar či Malgrad de Mar a na juhu napr. Marbella, Torremolinos či Estepona a mnohé ďalšie.

Last Minute Španielsko s TUI ReiseCenter

Dovolenka Španielsko z ponuky cestovnej kancelárie uspokojí aj tých najnáročnejších cestovateľov nielen svojou bohatou ponukou komfortného ubytovania (najprepychovejšie hotelové rezorty s prvotriednymi službami sa nachádzajú na Costa del Sol v Andalúzii a na Baleárskych ostrovoch), ale aj pestrou ponukou rôznych destinácií na celom území Španielska. Veľmi výhodné Last Minute Španielsko pobyty ponúka CK TUI ReiseCenter aj na Kanárskych ostrovoch, ktoré majú hlavne v jesennom období ideálne klimatické podmienky na prežitie príjemnej dovolenky. Neváhajte a začnite spoznávať túto krásnu krajinu, do ktorej sa mnohí dovolenkári s obľubou opätovne vracajú. 

španielsko last minute