Skvelé zľavy na dovolenku 2021

 RODINNÁ AKCIA - DETI CESTUJÚ OD 99 €

Rezervujte si paušálny zájazd v období od 04.11. do 06.12.2021 vo vybraných hoteloch a Vaše deti cestujú výhodne od 99 €. Pri rezervácií pobytu vo vybraných samostatných hoteloch pri vlastnej doprave sú deti ubytované zadarmo. Minimálna dĺžka pobytu je 7 nocí. Akcia platí pre deti vo veku 2 - 11 rokov. Termín pre vycestovanie je od 01.04. do 30.09.2022. 

Zoznam akciových hotelov


 DOVOLENKA S TUI - MÁME PRE VÁS TIE NAJLEPŠIE MIESTA

Nekonečné pláže a more, veľkomestská džungla alebo radšej jazerá, lesy a hory? Bez ohľadu na to, či na dovolenku cestujete vlastným autom, vlakom alebo lietadlom, s nami nájdete vždy výhodné ponuky na ubytovanie. Užívajte si servis a komfort tých najkrajších a najobľúbenejších ubytovaní. Zarezervujte si Váš paušálny zájazd alebo dovolenku s vlastnou dopravou za výhodné ceny dopredu v zaručenej TUI kvalite.

V cene pobytu je obsiahnuté naše špeciálne TUI PROTECT. Naďalej si môžete rezervovať našu službu Flex tarifa, ktorá Vám umožnuje možnosť zmeny alebo storna 14 pred nástupom na pobyt.

 

 DOVOLENKA VLASTNOU DOPRAVOU - RÝCHLA A FLEXIBILNÁ MOŽNOSŤ CESTOVANIA                                                                                         

Rozhodli ste sa tento rok pre dovolenku vlastnou dopravou? Výborne! Je to jedna z rýchlych a flexibilných možností ako dosiahnuť Vaše cestovateľské ciele. Čakajú na Vás skvelé európske prímorské destinácie, ktoré pohodlne dosiahnete za pár hodín vlastným autom, vlakom alebo lietadlom. Máme pre Vás pripravených množstvo komfortných ubytovaní, stačí si vybrať podľa vlastných preferencií.