skvele-zlavy-na-dovolenku-2021

 SUPER ZĽAVY NA LETNÉ DOVOLENKY AŽ DO 300 €

mailtimers.com

Pri rezervácií paušálneho zájazdu alebo samostatného ubytovania v termíne od 02.05. do 08.05.2022 môžete ušetriť až 300 € na rezerváciu. Platí na vybrané hotely od touroperátorov TUI a Airtours. Minimálna dĺžka pobytu sú 3 noci. Termín pre vycestovanie je do 31.10.2022. 

 

Minimálna cena rezervácie od 2.599 € - zľava 300 €

Minimálna cena rezervácie od 1.799 € - zľava 200 €

Minimálna cena rezervácie od 1.399 € - zľava 150 €

Minimálna cena rezervácie od 999 € - zľava 100 €

Minimálna cena rezervácie od 499 € - zľava 50 €

Zoznam akciových hotelov


 DOVOLENKA S TUI - MÁME PRE VÁS TIE NAJLEPŠIE MIESTA

Nekonečné pláže a more, veľkomestská džungla alebo radšej jazerá, lesy a hory? Bez ohľadu na to, či na dovolenku cestujete vlastným autom, vlakom alebo lietadlom, s nami nájdete vždy výhodné ponuky na ubytovanie. Užívajte si servis a komfort tých najkrajších a najobľúbenejších ubytovaní. Zarezervujte si Váš paušálny zájazd alebo dovolenku s vlastnou dopravou za výhodné ceny dopredu v zaručenej TUI kvalite.

V cene pobytu je obsiahnuté naše špeciálne TUI PROTECT. 

 

 DOVOLENKA VLASTNOU DOPRAVOU -  RÝCHLA A FLEXIBILNÁ FORMA CESTOVANIA                                                                                        

Rozhodli ste sa tento rok pre dovolenku vlastnou dopravou? Výborne! Je to jedna z rýchlych a flexibilných možností ako dosiahnuť Vaše cestovateľské ciele. Čakajú na Vás skvelé európske prímorské destinácie, ktoré pohodlne dosiahnete za pár hodín vlastným autom, vlakom alebo lietadlom. Máme pre Vás pripravených množstvo komfortných ubytovaní, stačí si vybrať podľa vlastných preferencií.