Skvelé zľavy na dovolenku 2021

LETNÁ DOVOLENKA S TUI - MÁME PRE VÁS TIE NAJLEPŠIE MIESTA! 

                                                                                                          

Nekonečné pláže a more, veľkomestská džungla alebo radšej jazerá, lesy a hory? Bez ohľadu na to, či na dovolenku cestujete vlastným autom, vlakom alebo lietadlom, s nami nájdete vždy výhodné ponuky na ubytovanie. Užívajte si servis a komfort tých najkrajších a najobľúbenejších ubytovaní. Zarezervujte si Váš paušálny zájazd alebo dovolenku s vlastnou dopravou za výhodné ceny dopredu v zaručenej TUI kvalite.

V cene pobytu je obsiahnuté naše špeciálne COVID PROTECT poistenie pre cesty do 31.10.2021. Naďalej si môžete rezervovať našu službu Flex tarifa, ktorá Vám umožnuje možnosť zmeny alebo storna 14 pred nástupom na pobyt.

 

DOVOLENKA VLASTNOU DOPRAVOU - RÝCHLA A FLEXIBILNÁ MOŽNOSŤ CESTOVANIA

                                                                                            

Rozhodli ste sa tento rok pre dovolenku vlastnou dopravou? Výborne! Je to jedna z rýchlych a flexibilných možností ako dosiahnuť Vaše cestovateľské ciele. Čakajú na Vás skvelé európske prímorské destinácie, ktoré pohodlne dosiahnete za pár hodín vlastným autom, vlakom alebo lietadlom. Máme pre Vás pripravených množstvo komfortných ubytovaní, stačí si vybrať podľa vlastných preferencií. 

 ikonka hotelPozrite si aktuálny Zoznam akciových hotelov 

S TUI dovolenkujete ikonka checkmarkbezpečne a ikonka chcek markflexibilne. Zájazd si u nás zmeníte alebo stornujete až do 14 dní pred nástupom. V cene zájazdu je bezplatné poistenie COVID PROTECT. * Platí pre zájazdy do vybraných destinácií a ubytovacích zariadení s návratom do 31.10.2021. Limitovaný kontingent. Ceny denne aktualizované. 

Flex tarifa upgrade banner