Vyberte si kraj pre zobrazenie našich pobočiek.

Všetky pobočky


Pobočky Bratislavský kraj

TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o.

Panská 10, 811 01 Bratislava

02/5443 4042, 5443 2507

02/5443 0471

panska@tui-reisecenter.sk

https://www.tui-reisecenter.sk/

Otváracie hodiny:

PO - PIA: 09:00 - 18:00
Bezplatné parkovanie pre klientov v garáži Opera

Vladimír Dančík

VLADIMÍR DANČÍK

Jedna z mojich top destinácií je Bali. Bali nie je len o pokojnom kúpaní v mori, pretože už na obed more doslova odíde do diaľav. Pre náročnejších odporúčam v oblasti Nusa Dua hotel Ritz Carlton, The Mulia a The Apurva Kempinski. V oblasti Seminyak odporúčam hotel The Samaya Seminyak a v Jimbarane Four Seasons resort Bali at Jimbaran Bay. Mestečko Kuta preferujú mladší a zábavychtiví ľudia. Ak Vás priťahuje atmosféra pravej džungle, je prenocovanie v mestečku Ubud to pravé. Okúsil som rezort The Royal Pita Maha, ktorý očarí vilkami a privátnymi záhradkami priamo nad riekou Ayung, kde sa dá raftovať. Po zotmení Vás čaká nádherná obloha posiata hviezdami a budete mať možnosť započúvať sa do hlasných zvukov džungle. Odporúčam rozdeliť si ubytovanie do viacerých hoteloch a vychutnať si duchovný rozmer rôznych častí ostrova. K srdcu mi najviac prirástla Južná Afrika a Juhoafrická republika. Nadchol ma Národný park Madikwe Game Reserve   

 

 

Katarína Sýkorová

KATARÍNA SÝKOROVÁ

Môj tip pre cestovateľov je rozdeliť si v prípade dlhých letov smerom do Ázie, Afriky alebo Indického oceána cestu približne v polovici v jednom zo Spojených arabských emirátov (Dubaj, Abu Dhabi, Ras Al Khaimah, Ajman, FujairahSharjah). Ponúkajú nekonečné možnosti spoznávania, objavovania a hlavne oddych a zábavu. Osobne mám veľmi rada mestá a metropoly, kde je pulzujúci život, história a vynikajúca gastronómia, miesta s neobmedzenými možnosťami objavovať a spoznávať. Jedným z takých miest je pre mňa Istanbul.  

Juliana Monoková

JULIANA MONOKOVÁ

Môj cestovateľský tip sú krajiny, ktoré sú blízko a predsa ich ešte nepohltil masový turizmus. Čierna hora má okúzľujúci charakter, tak jedinečný pre túto oblasť - maličké historické pobrežné mestečká, vysoké hory a krásne tyrkysové more. V Portugalsku ma uchvátili nádherné široké pláže a jedinečná architektúra. Mojou obľúbenou časťou sveta je juhovýchodná Ázia a krajiny Kambodža, Thajsko, Malajzia a Singapur. Nájdete tu krásne pláže, dažďové pralesy a vodopády a zaujímavú históriu a architektúru, spájajúcu exotické kultúry a koloniálne európske vplyvy, a to najhlavnejšie - úžasnú gastronómiu s rovnováhou chutí, ktorou je Ázia tak typická. 

 

 

TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o., EUROVEA

Pribinova 8, 811 09 Bratislava

02/3278 0020-3

02/3278 0029

eurovea@tui-reisecenter.sk

www.tui-reisecenter.sk

Otváracie hodiny:

PO - NE: 10:00 - 21:00

Zuzana Juricová

ZUZANA JURICOVÁ

Pobočku EUROVEA vediem od jej otvorenia v roku 2012. Mojím favoritom medzi destináciami je z exotiky Indonézia, najviac ostrov Bali, ktorý som navštívila už niekoľkokrát. Medzi moje tajné tipy z Indonézie patrí zatiaľ turistami neprebádaný ostrov Flores.  

 

 

Tibor Jandura

TIBOR JANDURA

Navštívil som veľa destinácií, tu v Európe, ale aj v exotike. Medzi moje obľúbené destinácie pri Stredozemnom mori patrí Turecko, Španielsko a grécke ostrovy. Z exotiky Maldivy a Dominikánska republika. Môj špeciálny tip na perfektnú dovolenku je ostrov Maurícius a hotel LUX le Morne

 

 

 

 

 

TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o., Avion Shopping Park

Ivanská cesta 16, 821 04 Bratislava

02/4870 0340-3

02/4870 0344

avion@tui-reisecenter.sk

www.tui-reisecenter.sk

Otváracie hodiny:

PO - PI: 10:00 - 21:00
SO - NE: 9:00 - 21:00

Marián Veigel

MARIÁN VEIGEL

Odporúčam navštíviť oblasť Indického oceána - Maurícius, Maldivy, Zanzibar a Seychelly. Nájdete tu nádherné biele pláže, výborné jedlo a príjemných ľudí. Na mnohých ostrovoch je možné spoznávať prírodu, život miestnych, safari. Môj najkrajší cestovateľský zážitok bola plavba loďou po Karibiku a Strednej Amerike s TUI Cruises. Bol to pre mňa jedinečný zážitok ako spojiť oddych s poznávaním. Ráno s ruksakom vystúpite z lode, preskúmate dané mesto, niekedy aj krajinu a večer ste opäť na krásnej novej lodi a za hlasného trúbenia sa vydávate za ďalším dobrodružstvom. 

Andrej Bátora

ANDREJ BÁTORA 

Celoročne stabilné počasie, relatívne krátky let a najvyššia hora Španielska - Kanárske ostrovy sú príjemným únikom do tepla aj počas chladnejších mesiacov. Rozsiahle piesočné pláže v stredisku Maspalomas na Gran Canarii alebo výstup na vrchol sopky El Teide na ostrove Tenerife sú obľúbeným cieľom dovolenkárov. Rozmanitá príroda, biele pláže a mayská kultúra. To je moje obľúbené Mexiko. Turistami vyhľadávaný je polostrov Yucatan. Ak Vás omrzí leňošenie na pláži, môžete sa zúčastniť fakultatívnych výletov na Mayské pyramídy alebo do zábavných parkov Xscaret. Cancun a Playa del Carmen sú miesta, kam sa kedykoľvek rád vrátim.

MONIKA LINDTNER

Návšteva Mexika určite patrí medzi moje najúžasnejšie cestovateľské zážitky. Tá čarovná, temperamentná krajina plná histórie, má krásne, biele pláže, tyrkysové more, rozmanité možnosti od kultúry, umenia, hudby, miestnej kuchyne, turistiky až po záhadnú históriu mayeskej civilizácie. Mexiko leží na území, ktoré pred storočiami obývali staré indiánske civilizácie, akými boli aztécka, mayská, olmécka a toltécka. Zanechali po sebe mnoho pamiatok, akými sú početné pyramídy, mestá alebo toľkokrát skloňovaný mayský kalendár, ktorý je výsledkom neobvykle rozvinutých astronomických znalostí. Úžasná energia Mexika je symbolom radosti, znovuzrodenia a stvorenia.

   
       
TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o., Bory Mall

Lamač 6780, 841 03 Bratislava

Tel.:02/ 327 84 077-8

bory@tui-reisecenter.sk

www.tui-reisecenter.sk

Otváracie hodiny:

PO - NE: 10:00 - 20:00

Roman Šlosár

ROMAN ŠLOSÁR

Odporúčam navštíviť Tenerife. Výhodou Kanárskych ostrovov je celoročne príjemné počasie. Najväčším lákadlom ostrova je stále aktívna sopka Pico de Teide. V zimných mesiasoch tu pri peknom počasí zažijete úžasný kontrast - kúpanie na pláži a pri pohľade na vrchol sopky uvidíte sneh. Pohľad na miestnu večernú oblohu, kedy je žiara hviezd vidieť v plnej kráse, je na nezaplatenie. Jednoznačnou srdcovkou je pre mňa celkovo Španielsko. Nastavenie ľudí, ktorí tu žijú a ich radosť zo života je nákazlivá. Vedia sa zabávať, všetko má svoj čas, nikam sa neponáhľajú a doprajú si siestu. Pri tom nevedno ako dlho vlastne trvá. To mi vždy pripomenie, aby som trochu pribrzdil a vedel si naplno vychutnať prítomný okamih.   

 

 

Alexandra Warderová

ALEXANDRA WARDEROVÁ

Ak sa rozhodnete pre dovolenku v Mexiku, nenechajte si ujsť kúpanie v jednej z jaskýň cenote. Je to nezabudnuteľný zážitok. Austrália je jedna z mojich najobľúbenejších krajín vďaka svojej rozmanitosti, krásnym plážam, jedinečnej prírode a veľkomestám Sydney a Melbourne. Pripravte sa na dlhú cestu tam a dlhšie presuny medzi miestami, ale prechádzka po Harbour Bridge s výhľadom na slávnu operu, potápanie sa na Veľkom bariérovom útese, západ slnka pri Uluru a fish and chips v Byron Bay stoja za to zažiť.  

 

NIKOLETA ZILÍZOVÁ 

Medzi moje srdcovky patria krajiny našej Európy. Čarovné uličky obklopené kvetmi v Grécku na ostrove Naxos a úžasne chutná gastronómia. Priezračná voda na plážach s tyrkysovými odtieňmi a bielymi kamienkami na pláži Glyfada. Taktiež si človek dokáže zamilovať španielsku atmosféru na Menorke. Určite stojí za to pozrieť si dychberúci západ slnka na majáku Cap D´Artrutx v dedinke Cala´n Bosch. Môžete si vybrať pláže podľa vlastnej nálady, napríklad Cala Mitjana s bielym pieskom alebo pláž v Cala del Pilar s červeným pieskom. 

CK ECOMM

Krížna 44, 821 08 Bratislava

02/5542 1761, 02/55421749

02/5542 2461

ck-ecomm@ck-ecomm.sk

https://dovolenkujeme.sk/

Otváracie hodiny:

PO - PIA 09:00 - 17:30


Pobočky Trnavský kraj

RTravel - CET PLUS spol. s.r.o.

Bratislavská cesta 8, 929 01 Dunajská Streda

0904 900 222

info@rtravel.sk

https://www.rtravel.sk/

Otváracie hodiny:

PO - PIA: 09:00 - 17:00

Sme expertmi na dovolenky do celého sveta a zároveň sme presvedčení, že každý si zaslúži oddych a zážitky, ktoré si zapamätá na celý život. Našou prioritou je ponúknuť vám jedinečnú a kvalitnú dovolenku, ktorá splní vaše očakávania a umožní vám objaviť nové kultúry či miesta, ako aj prežiť nezabudnuteľné chvíle.

CHRISTOPHER RIEDL

Milovníkom dovoleniek s krásnymi plážami a tyrkysovou vodou odporúčam navštíviť Maldivy. Tento ostrovný raj ponúka nádherné pláže s jemným bielym pieskom, pokojnú atmosféru a neuveriteľné množstvo morskej fauny a flóry. Osobne odporúčam vybrať si hotel, ktorý je vzdialenejší od hlavného letiska a kam sa dostanete hydroplánom, ako napríklad hotely v oblasti Baa Atoll. Táto oblasť je zároveň súčasťou chránenej prírodnej rezervácie UNESCO, s najväčším výskytom korytnačiek a mánt. Ostrovy Indického oceánu som už viackrát navštívil, rovnako ako Maldivy, Seychely či Maurícius ponúkajú nezabudnuteľné zážitky, prekrásne západy slnka a výborné jedlá. Veľmi rád sa každoročne vraciam do Dubaja. Dubaj je skvelým mestom pre každého, kto hľadá luxusnú a zároveň kvalitnú dovolenku. Čo sa týka hotelov, navštívil som ich dosť a osobne uprednostňujem oblasť Dubai Marina alebo Jumeirah.

 

 

Primatour s.r.o.

Divadelná 1, Trnava

+421335514877

primatour@primatour.sk

www.primatour.sk

Otváracie hodiny:

PO-PIA 09:00 - 18:00, SO 09:00 - 12:00


Pobočky Nitriansky kraj

HappyTravel.sk s.r.o.

Štefániková 11, 949 01 Nitra

tui@happytravel.sk

https://www.happytravel.sk/

Otváracie hodiny:

PO-PIA: 08:00 - 16:30


Pobočky Trenčiansky kraj

Transbusair, s.r.o.

Legionárska 6972, 911 01 Trenčín

032/7442976

032/7445945

tui@cktransbusair.sk

Otváracie hodiny:

PO - PIA: 10:00 - 17:00


Pobočky Žilinský kraj

STAHL REISEN, spol. s r. o.

Ul. 29. augusta 9, P.O.BOX 56, 036 01 Martin

043/ 2388 766

043/4223 726

stahl@stahl.sk

https://stahl.sk/

Otváracie hodiny:

PO - PIA 09:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00

Cestovateľské centrum v Martine s tradíciou od roku 1993 s tisíckami realizovaných pobytových i poznávacích zájazdov. Profesionálny tím s bohatými cestovateľskými skúsenosťami zo všetkých kontinentov sveta, s osobným prístupom, individuálnym poradenstvom a najmodernejšími rezervačnými systémami. 

PETRA KORCHANOVÁ

Mám to šťastie, že som dostala možnosť navštíviť mnoho krásnych destinácií pracovne aj súkromne. Každá nová cesta za hranice našej všednosti je spojená s očakávaniami, novými poznatkami a exotickými zážitkami. Mojou obľúbenou destináciou je Portugalsko, lebo je relatívne blízko, má prekrásne pláže, bohatú históriu a skvelé vína. Mojím tajným tipom je ostrov večnej jari Madeira. Z exotických kútov sveta milujem atmosféru Bali, ktoré si aj napriek rozvinutému turizmu zachovalo svoje tradície, kultúru a úctu k návštevníkom. Rozprávkové more a pláže nájdete na Maldivách, nezabudnuteľnú svadobnú cestu Vám rada zorganizujem na ostrove Maurícius. Nech cestujete ktorýmkoľvek smerom, nezabudnite si "dovoliť" oddýchnuť. Od toho je predsa dovolenka.

JANA BULLOVÁ 

Osobne sa veľmi rada túlam po mestách a spoznávam ich zákutia, históriu a miestne zvyklosti. Mojou top destináciou je Nórsko, kde ma nadchla príroda - jej rozmanitosť, zaujímavosť a dychberúce fjordy. Z oddychových destinácií som sa zaľúbila do Maldív. Je to skutočný raj na zemi. Z doposiaľ navštívených krajín som nikde nevidela tak jemný piesok a toľko farieb mora ako práve tu. Je to miesto kde sa spája romantika s nádhernými západmi slnka a taktisto poznávanie úžasného podmorského sveta a gastronómie. Takže môj tip na oddychovú a romantickú dovolenky sú jednoznačne Maldivy

MICHAL HRÚZ 

Za 20 rokov môjho pôsobenia v cestovnom ruchu som mal možnosť navštíviť veľa zaujímavých a krásnych miest. Najkrajšie spomienky mám však na Kubu. Či už si chcete vychutnať najlepšie mojito pri západe slnka na jednej z najkrajších pieskových pláží, zaplávať si v Atlantiku alebo si užiť skvelú atmosféru Havany. Kuba ponúka aj veľa prírodných krás ako údolie Vinales, mestá Cienfuegos, ktorého historické centrum je zapísané v Zozname svetového dedičstva UNESCO, Santa Clara, kde nájdete pamätník a múzeum Che Guevaru alebo farebné mestečko Trinidad. Dovolenka na Kube Vás určite dostane! 

MICHAL KAPUSTA

Vždy sa rád vraciam do Španielska a na jeho ostrovy, ktoré ponúkajú krásne mestá, pláže, nočný život a výbornú gastronómiu takmer na skok od Slovenska. Dokážu ma nadchnúť aj Spojené arabské emiráty s ich rozmaznávajúcim luxusom, aj talianska Sardínia či portugalská Madeira pre aktívny pobyt. Avšak na dovolenke netreba zostať v jednom rezorte. Odporúčam každých pár dní stráviť na inom mieste a spoznávať krajinu, ľudí a nasávať tak skutočnú atmosféru.  


 

OSTTOUR, s.r.o.

Bottova 45, 010 01 Žilina

+421/415626320, +421/903822122

osttour@osttour.sk

https://www.osttour.sk/

Otváracie hodiny:

PO - PIA 10:00 - 17:00

Fungujeme od februára 1992, teda sme začali našu 30. sezónu. V prvých rokoch to boli najmä zájazdy do Talianska, Chorvátska a Rakúska. Potom, keď sa rozbehli letecké zájazdy, začali sme postupne predáať európske krajiny a od roku 1999 aj exotiku. 

OXANA BELÁKOVÁ 

Špecializujem sa na exotické dovolenky a dovolenky na mieru podľa želania klienta. Nakoľko som mala to šťastne, že som navštívila až na pár výnimiek takmer všetky destinácie, ktoré sa bežne ponúkajú, viem odporučiť klientom hotely a rezorty, ktoré som osobne videla.

 

MARTA BAJÁNKOVÁ

Dlhoročná pracovníčka v cestovnom ruchu. Sústreďuje sa na predaj letných a zimných paušálov. Jej špecializáciou je Karibik.  

Maximum Travel, s.r.o.

Námestie osloboditeľov 68, 031 01 Liptovský Mikuláš

Tel.: +421 908 535 420

info@maximumtravel.sk

https://www.maximumtravel.sk/

Otváracie hodiny:

PO - PIA 9:00 - 15:00


Pobočky Banskobystrický kraj

CK Reisecentrum s.r.o.

Dolná 16, 974 01 Banská Bystrica

048/414 2708-9

048/4142 710

tui@reisecenter.sk

www.reisecenter.sk

Otváracie hodiny:

PO - PIA: 09:30 - 18:00

CK Famiko s.r.o.

Dolná 68, 974 00 Banská Bystrica

048/4148700, 4141500

048/4141801

famiko@famiko.sk

https://www.famiko.sk

Otváracie hodiny:

PO - PIA: 09:00 - 17:00