Last Minute dovolenka 2023

Albánsko

Cena od

Last Minute - cestovanie za veľmi lákavé ceny

Ak ste počas letných prázdnin nestihli absolvovať žiadnu dovolenku pri mori, prípadne si chcete leto ešte aspoň na malú chvíľu predĺžiť a teplé slnečné lúče si vychutnávať aj v čase, keď u nás doma na Slovensku už prevláda len jesenné daždivé a sychravé počasie, je práve Last Minute dovolenka do teplých slnečných destinácií tou správnou voľbou. Miest, kde vás ešte príjemne zohreje horúce slnko a vy si budete môcť vychutnávať oddych na prekrásnych piesočnatých plážach a azúrovo modrom mori, je naozaj veľa a stačí si len vybrať.

Prečo cestovať na dovolenku last minute?

Cestovanie na dovolenky Last Minute patrí k veľmi obľúbenému spôsobu ako si dopriať vysnívanú dovolenku vo dvojici alebo s rodinou za výrazne nižšie ceny a to aj v mesiacoch, kedy už najväčší dovolenkový boom utíchol. Jediné čo je potrebné spraviť je sadnúť si k počítaču v pohodlí domova a pozrieť si aktuálnu ponuku Last Minute zájazdov napríklad do niektorej z exotických destinácií. Ak vás niektorá ponuka osloví, dlho neváhajte a urobte včasnú rezerváciu, lebo pri niektorých naozaj výhodných Last Minute pobytoch sa môžu voľné kapacity veľmi rýchlo vyčerpať. Ak pre vás nie je problém cestovať napríklad aj hneď zajtra, je Last Minute dovolenka pre vás ideálnou voľbou.

Prekvapenie alebo skvelý darček

Last Minute dovolenky a dovolenky všeobecne patria do kategórie darčekov, ktorými určite nikto nepohrdne a môžu tak byť veľmi romantickým prekvapením pre vašu partnerku či partnera pri príležitosti výročia sobáša alebo inej významnej udalosti.

  • Ak svadbu ešte len plánujete, môže byť práve exotická dovolenka skvelým tipom na svadobnú cestu. Trendové sú sobáše priamo na piesočnatej pláži, v takom prípade máte nezabudnuteľnú svadbu v zahraničí priamo spojenú aj s exotickou svadobnou cestou.
  • Plánujete svoju priateľku požiadať o ruku?  Ťažko si predstaviť väčšiu romantiku ako žiadanie o ruku na prekrásnej pláži pod palmami v Karibiku - na Martiniku.

Exotická dovolenka ako splnený sen

Veľa ľudí si myslí že exotická dovolenka je pre nich absolútne nedostupná, pretože je veľmi drahá a tak sa ani nepokúšajú prezrieť si dovolenkové ponuky tohto typu. Naša rada však znie - pokojne si prezrite aj ponuku dovoleniek v destináciách ako sú napr. Dominikánska republika, Maldivy, Maurícius a mnohé ďalšie, ale zamerajte sa na Last Minute dovolenky a možno budete aj sami prekvapený veľmi prijateľnými cenami, ktoré sa vyrovnajú napríklad cenovým reláciám za kvalitnú letnú dovolenku v Turecku.

Samozrejme, že v ponuke exotických Last Minute dovoleniek nájdete aj zájazdy za 2000€ a viac, ale ani ceny pod 1000€ nie sú ničím výnimočným.  

Správny výber Last Minute destinácie

Skôr ako sa definitívne rozhodnete pre tú ktorú krajinu, kde plánujete stráviť dovolenku, venujte pár minút vášho času navyše a zistite si na internete údaje o:

  • bezpečnostnej situácii v cieľovej krajine,
  • ale aj informácie o kultúre a tradíciách (napr. o vyžadovanej forme oblečenia pri vstupe do historických pamiatok)
  • či praktické informácie o povinnom očkovaní (najmä v prípade exotických krajín).

Je vždy výhodou mať o krajine do ktorej cestujete čo najviac informácii a poznatkov. Nezabúdajte ani na potrebné cestovné doklady (napr. potreba víz do krajiny, požadovaná platnosť pasu) a dobré poistenie.  Pokiaľ neviete, čo si na dovolenku vziať a ako sa zbaliť, pomôže vám náš blog.

Cestujte na Last minute dovolenku s TUI ReiseCenter!

Ak túžite cestovať a spoznávať svet, určite si nenechajte ujsť Last Minute ponuky, ktoré vám umožnia splnenie vašich cestovateľských snov za veľmi prijateľné ceny.


Last Minute ponuky počas celého roka podobne ako First moment na začiatku roka patria medzi najlepšie cenové ponuky za aké je možné cestovať aj do vzdialených exotických krajín.


 Ak sa odhodláte a navštívite s TUI ReiseCenter také obľúbené dovolenkové destinácie ako napr. pláže na Kube, Slnečnú Copacabana v Rio de Janeiro, či sopečné Kanárske ostrovy, určite to nebude vaša posledná exotická Last Minute dovolenka. 

last minute