Plavby loďou

Plavby loďou

Dovolenka na obzore!

plavba loďou

Mein Schiff® - „Objavte flotilu, kde sa z hostí stávajú fanúšikovia“

Spoznajte rozdiel:
Vychutnajte si jedinečný zážitok z dovolenky s „Mein Schiff®“ a konceptu Premium All Inclusive.

Človek môže najlepšie relaxovať vtedy, keď nemusí na nič myslieť. To znamená, že prídete na chuť mnohým službám na palube, ktoré sú už zahrnuté v cene Vašej dovolenky: obľúbený cocktail v jednom z mnohých barov, lahodné 5-chodové menu, čerstvé maškrty priamo z pekárne, zmrzlina pri bazéne a chutné snacky 24 hodín denne, vstup do Wellness, špičková zábava a pestrý program pre deti. Na jeseň 2017 bude mať MEIN SCHIFF®  vo svojej flotile už 6 lodí.

„Vitajte vo svete neobmedzených zážitkov“

plavba loďou 2

AIDA – nechajte sa inšpirovať a prežite dovolenku s jedným z najkrajších úsmevov svetových morí

Už vyše 20 rokov prináša lode AIDA svoj „úsmev“ do celého sveta. Najväčší dôraz sa kladie na kvalitu až do posledného detailu. Excelentná kuchyňa presvedčí maškrtné jazýčky, spa & fitness program myseľ a ducha a profesionálny zábavný program očarí každého. Lodná spoločnosť dostala ocenenie za najlepší produkt pre rodinnú dovolenku na lodi.

 

Máme „1 000 001“ dôvodov prečo sa plaviť

carnival cruise line

CARNIVAL CRUISE LINE – plavba vo dvojici, pre rodinu alebo s nádychom dobrodružstva

Predstavte si, že navštívite exotické miesta, o ktorých ste vždy snívali - poďte na palubu plávajúceho rezortu a posádka sa postará o všetky detaily, aby ste si mohli naplno užiť Vašu dovolenku. Zábava na palube je garantovaná. Či už budete na palube relaxovať, máte chuť sa šmýkať na tobogáne alebo si chcete zahrať volejbal na viacúčelovom ihrisku, či zabehať si po bežeckej dráhe priamo na palube – v plávajúcom rezorte môžete byť vždy aktívni. Večerná zábava: Las Vegas vo dne v noci, Broadway priamo na palube a Hollywood pod holým nebom.

„Moderný luxus – inovatívny design, veľkorysé miestnosti a prvotriedny servis“

celebrity cruises

CELEBRITY CRUISES – Znamená pre Vás perfektná dovolenka oddych, komfort, potešenie, kultúru a inšpirujúce objavy? – Vitajte na palube Celebrity Cruises!

Láska pre detail sa spája s nárokom na prekonanie Vašich očakávaní, ktoré môže plavba loďou ponúknuť. V priemere pripadajú na jedného člena posádky dvaja pasažieri: Takto je možné Vám splniť všetko, čo Vám na očiach vidieť. Zúčastnite sa kuchárskeho kurzu, občerstvite svoje znalosti o víne, vyskúšajte fúkať sklo, naučte sa tancovať alebo sa ponorte do umenia prípravy miešaných nápojov.

„Dovolenka u priateľov“

celestyal cruises

CELESTYAL CRUISES – grécky spôsob života stredobodom plavby

Milujete stredozemné more? Čakajú na Vás krásne plavby a atraktívne cestovné kombinácie v egejskom mori. Vychutnajte si „klasiku“ východného stredozemného mora s rôznymi prístavmi a ľubovoľnou dĺžkou plavby a predĺžte si tak Vašu cestu individuálne podľa seba. Typická grécka ústretovosť a srdečnosť na palube Vás hneď očaria.

 

„Spoznajte kráľovstvo“

cunard line

CUNARD LINE – Impozantná, elegantná, výnimočná – Queen Mary 2, Queen Victoria a Queen Elizabeth – ikony našej doby!

Na palube „kráľovnej“ sa sen o kráľovskej plavbe stáva skutočnosťou. Od roku 1840 ponúka Cunard Line mimoriadne plavby. Veľké meno s významnou históriou. Už pri prvej prehliadke paluby budete očarení atmosférou, Grand Lobby s otvorenými schodiskom kde bije srdce kráľovnej. Na palubách Cunard Line je tradíciou, že každej kajute na palube je priradená jedna zo štyroch hlavných reštaurácií.

„Pri plavbe s Disney flotilou sa plnia všetky detské sny“

disney cruise line

DISNEY CRUISE LINE – koncept pre rodiny

Disney flotila tvorí výborné prepojenie medzi eleganciou a zábavou. Zažite so svojou rodinu vzrušujúcu dovolenku na palube Disney Fantasy, Disney Dream, Disney Magic alebo Disney Wonder. S legendárnou ponukou zábavy vysokej kvality a svetoznámym servisom od spoločnosti Disney Vám táto plavba dáva možnosť zažiť dovolenku, na ktorú nezabudnete. Celá rodina bude nadšená zo senzačných Disney Shows, kino premiér priamo na palube, ako aj z fantastických osláv na palube sprevádzaných nádherným ohňostrojom na otvorenom mori. Stretnite sa osobne na palube s obľúbenými postavičkami z dielne Disney.

„Klasické plavby bez masového turizmu“

hansa touristik

HANSA TOURISTIK – Loď, kde sa stretávajú okruhy s cieľmi a kvalita s cenou

MS Ocean Majesty Vám ponúka zážitok z plavby, na ktorej sa stretnete s obrovskou srdečnosťou a individualitou pri maximálnom počte do 500 pasažierov. MS Ocean Majesty je malá, ale zato veľmi príjemná loď. S touto loďou máte možnosť zažiť plavbu napr. cez kanál Korinth, kde sa ostatné výletné lode vďaka svojej veľkosti nedostanú.

 

„Sen o elegantnej ceste“

holland america line

HOLLAND AMERICA LINE – Zažite romantiku počas plavby.

Perfektná do detailu. Uhladená atmosféra, luxusné kajuty a veľkolepé lounge – toto a ešte oveľa viac na Vás čaká na palubách jednej z najluxusnejších lodných spoločností. V skratke: pri ceste s Holland America Line zažijete jednu z dovoleniek, ktorá sa nedá porovnať so žiadnou inou. Nemusíte sa o nič starať, žiaden nahustený program - vybaľte si svoje kufre a vychutnávajte si plavbu. Viac priestoru pre pasažierov, žiadne čakanie, výborný servis ako aj uvoľnená atmosféra. Holland America Line sa angažuje aj ako spoločnosť pre rodinnú dovolenku.

„Nie sú to minúty ani hodiny a ani dni, ktoré ostanú v pamäti. Sú to momenty“

msc cruises

MSC CRUISES - lodná spoločnosť, ktorá Stredomorie považuje za svoj domov.

Je najväčšou súkromnou lodnou spoločnosťou na svete. Na palube lodí nájdete neuveriteľne širokú ponuku aktivít, vybavenia a služieb pre malých i veľkých, tak aby si plavbu vychutnala celá rodina. MSC flotila ponúka all inclusive zážitok pre každého. Milovníci stredomorskej kuchyne si prídu na svoje. Plavbu je možné si zakúpiť v troch rôznych úrovniach/balíkoch: BELLA – kategória, ktorá ponúka komfort na plaube v podobe najvýhodnejšieho pomeru cena-výkon – ubytovanie v moderných kajutách a využívanie služieb hlavných reštaurácií, FANTASTICA – zahŕňa všetky služby balíka Bella, ale navyše ponúka kajuty s lepšou polohou, voľnosť v podobe zmeny rezervácie (meno cestujúceho), kajutový servis 24 hod. denne ako aj zvýhodnenie pri výbere času stravovania v hlavných reštauráciách, AUREA – popri výhodách balíkov Bella a Fantastica zahŕňa aj služby pre „teľo a myseľ“, uprednostnený check in, prepravu batožiny, vstup na privátnu terasu len pre dospelých ako aj wellness balík a nápojový balík a neobmedzuje Vás s pevnými časmi stolovania.

„Rozhodujte o priebehu Vašich dovolenkových dní sami“

norwegian cruise line

NORWEGIAN CRUISE LINE - Inovatívna lodná spoločnosť, ktorá Vám ponúka plavbu presne podľa Vašich predstáv.

V Norwegian Cruise Line neexistujú presné časy stolovania, žiadny tesný rozvrh výletov a žiadne predpísané oblečenie. Nuda je na plavbe Norwegian Cruise Line cudzím slovom. Na palube lodí je veľké množstvo aktivít pre každého. Až do 29 možností stravovania v rôznych špecializovaných reštauráciách. V cene plavby je aj profesionálny tím, ktorý sa postará o tých najmenších. Veľkou výhodou pre rodiny s deťmi sú kajuty s prepojovacími dverami.

„Objavte svet lode HAMBURG a s ňou aj celý svet“

PLANTOURS KREUZFAHRTEN

PLANTOURS KREUZFAHRTEN – byť malý a kvalitný má konkrétny význam

Táto loď je vhodná pre ľudí, ktorí sa nechajú radi rozmaznávať, no majú aj svoju vlastnú hlavu a nenasledujú masy, ale uprednostňujú vyplnenie svojho času krásnymi zážitkami. Na lodi HAMBURG sa kladie dôraz na osobný servis, preto je maximálny počet pasažierov na palube 400.

 

„175 rokov histórie a tradície zaväzuje!“

P&O CRUISES

P&O CRUISES – ste na správnom mieste, keď zistíte, že barman už pozná Váš obľúbený koktail a stevard Vás oslovuje po mene.

Veľký výber plavieb a excelentný servis nie sú jediným garantom nezabudnuteľných zážitkov, ale sľubujú aj ponuky za výhodné ceny. Táto lodná spoločnosť ponúka aj 2 lode (Arcadia, Oriana), ktoré sú výlučne len pre dospelých nad 18 rokov. Tu si môžete vychutnať čas pre seba a spoznať nových priateľov.

„Vive la Liberté – Nech žije sloboda“

PONANT YACHT CRUISES

PONANT YACHT CRUISES – koncept jachtovej plavebnej spoločnosti

Základnou filozofiou tejto spoločnosti je sloboda a exkluzivita. Na palube máte pocit, že sa nachádzate na vlastnej súkromnej jachte, bez akejkoľvek zodpovednosti, kde sa o Vás stará profesionálny tím.


 

PONANT EXPEDITIONS

PONANT EXPEDITIONS - Dôverná atmosféra, rafinovaný dizajn s modernými dekoráciami, inšpirované svetom jácht.

Flotila lodnej spoločnosti je kombináciou luxusu, nízkej kapacity a moderných technológií. Prednosťou sú malé a ultramoderné jachty. Pri tejto lodnej spoločnosti sa kladie dôraz na to, aby svojich klientov dopravili na legendárne miesta sveta popri čom si môžu vychutnávať jedlá inšpirované francúzskou kuchyňou. Expedícia na palube jednej z jácht spoločnosti Ponant Expeditions je viac ako len plavba – je to nezabudnuteľný zážitok.

„Poznáte z amerického seriálu „Loď lásky“

PRINCESS CRUISES

PRINCESS CRUISES - tretia najväčšia lodná spoločnosť na svete

Či už personál v kajutách alebo obsluha v reštaurácii, tu sa vždy stretnete s milým úsmevom. Výber kajút flotily Princess Cruises je priam nekonečný. Tie najnovšie ponúkajú vyše 1400 kajút so súkromnými balkónmi. Využite veľkú ponuku aktivít na palube: kuchárske kurzy, photoshop kurzy alebo prechádzku po galérii s umením, kde sú vystavené diela renomovaných umelcov. Vo vlastnom prázdninovom svete sa cítia aj tí najmenší veľmi príjemne.

„Luxury Goes Exploring“

REGENT SEVEN SEAS CRUISES

REGENT SEVEN SEAS CRUISES® - „Cieľ - dopriať každému cestujúcemu nezabudnuteľný zážitok“

Na lodiach Regent Seven Seas Cruises© neočakávajte len komfort a luxus, ale aj excelentný servis, veľmi osobnú atmosféru na prvotriednej úrovni. Každá plavba je zároveň aj „All Inclusive zážitkom“ od gurmánskych reštaurácií až po výlety na pevninu, ktoré sú už zahrnuté v cene plavby. Tento servis poskytuje komfortné a osobné spoznávanie pamiatok, umožní návštevu múzeí pred ich oficiálnym otvorením a hostia nečakajú v žiadnom rade.

„Na palube lodí Royal Caribbean International nezostane žiadne prianie nesplnené“

ROYAL CARIBBEAN INTERNATIONAL

ROYAL CARIBBEAN INTERNATIONAL – svetovo najmladšia a najinovatívnejšia flotila na svete

S 24 neobyčajnými loďami, s viac ako 170 fascinujúcimi destináciami a fantastickým zariadením na palube, ako napr. klzisko, lezecká stena, „flowrider“, park na surfovanie na vlnách, zažijete nový svet okružných plavieb. Absolútnou špičkou v oblasti dizajnu okružných plavieb je loď s názvom „Oasis“, kde sa na palube nachádza samotný „Central Park“ s rôznymi chodníčkami s kvetinovými záhonmi a prístreškami z listov. O zábavu sa starajú rôzne show ako napr. vystúpenia na ľade, rôzne Broadway shows vo viacposchodovom divadle alebo návšteva v Casino Royale.

„Extra trieda pre Vás“

SEABOURN

SEABOURN – Ocenená ako World´s best small ship cruise line

Lodná spoločnosť, ktorá sa označuje za pioniera medzi luxusnými plavbami svojím moderným jachtovým charakterom.
Plavba na jednej zo SEABOURN lodí sa nevyrovná žiadnej inej forme cestovania. Je luxusná a napriek tomu uvoľnená, elegantná a predsa neformálna, robustná a stále nenápadná. Malé lode naberú kurz k svetovo vyhľadávaným dovolenkovým cieľom, dostanú sa do miest a nepoznaných oblastí, ktoré sú pre väčšie lode nedosiahnuteľné.

„Perfektné uvoľnenie od každodenného stereotypu“

SEA CLOUD CRUISES

SEA CLOUD CRUISES - Kto miluje vodu, potrebuje oddych a chce spoznávať stále niečo nové je v spoločnosti Sea Cloud vo svojom živle.

V roku 1931 bola loď zhotovená pre Wall Street brokera ako privátna jachta. Dnes je nositeľkou mena lodnej spoločnosti. Pôvodné romantické plachtenie prepojené s najvyšším komfortom a excelentným servisom pretrváva. Na palubu tejto lode sa zmestí maximálne 94 pasažierov, čím sa vytvára veľmi osobná až súkromná atmosféra.

„Itˈs yachting, not cruising“

SEA DREAM YACHT CLUB

SEA DREAM YACHT CLUB – nepoznajú dress code ani pevné stolovacie časy

Už motto spoločnosti vypovedá o tom, že sa nejedná o klasické okružné plavby, ale o jachting. Maximálne 112 pasažierov na palube si môže vychutnávať francúzsku kuchyňu a exkluzívny servis na jednej z dvoch lodí Sea Dream I a II, ktoré môžu kotviť aj v menších súkromných prístavoch. Vďaka svojmu úspešnému a veľmi luxusnému konceptu plavieb popri vynikajúcej kuchyni, kde sa kladie veľký dôraz na vodné športy a wellness. Lode Sea Dream sú tou správnou voľbou pre klientov, ktorí si chcú oddýchnuť a vychutnávať svoju plavbu. Nenájdete tu žiaden animačný program ani zábavný program a nie sú stanovené ani presné časy stolovania, nie je určený žiadny dresscode, dôraz sa kladie na ležérnu atmosféru.

„Hosť ako stredobod pozornosti“

SILVERSEA CRUISES

SILVERSEA CRUISES – Na palube Silversea Cruises sa plnia individuálne želania do nevídaných rozmerov.

Sami sa rozhodnete, v ktorom z prístavov danej plavby sa nalodíte a kde loď opäť opustíte. Možnosť voľby, ktorú neponúka žiadna iná lodná spoločnosť. Na osobný servis sa kladie vysoký dôraz, preto je personál vyškolený švajčiarskou École Hôteliére de Lausanne.
 

„Romantika v hlavnej úlohe vetra a vĺn“

STAR CLIPPERS

STAR CLIPPERS – loď je vždy kus histórie

Nejedná sa o žiadnu bežnú plavbu. Koncept týchto plavieb pozostáva v prvom rade zo samotného zážitku z plachtenia – dobrodružstvo spočíva v poveternostných podmienkach – nikdy neviete kde a kedy sa ocitnete. Spoločnosť najíma na svoje paluby lokálnych umelcov.

„Privítajte radosť“

Costa

Costa - zažite taliansky spôsob života na mori

Objavujte svet z mora! Už viac ako 70 rokov plní táto lodná spoločnosť jediný cieľ - urobiť svojich hostí šťastnými. Počas plavby zažijete rôzne emócie a zážitky, ktoré si môžete vychutnať s ľuďmi na ktorých Vám najviac záleží.

Máte záujem o cenovú ponuku a bližšie informácie? Mám záujem