Plavby loďou

Okružné plavby loďou Mein Schiff po Kanárskych ostrovoch.

GRAN CANARIA - LANZAROTE - TENERIFE - LA GOMERA  - FUERTEVENTURA - LA PALMA

​​Vydajte sa na cestu objavovania Kanárskych ostrovov a načerpajte energiu na miestach, kde je počas zimných mesiacov príjemne slnečno. Na lodi Mein Schiff 2 spoločnosti TUI Cruises spoznáte počas jedinej plavby niekoľko ostrovov Kanárskeho súostrovia. Vyberajte z 3 okruhov plavieb. 

ikona lodModrá cesta - okruh Kanárske ostrovy 1 

Loď Mein Schiff 2 - 7 nocí - od 999 €. Trasa plavby GRAN CANARIA - LANZAROTE - TENERIFE - LA GOMERA

ikona loďModrá cesta - okruh Kanárske ostrovy 2

Loď Mein Schiff 2 - 7 nocí - od 999 €. Trasa plavby GRAN CANARIA - FUERTEVENTURA  - TENERIFE - LA PALMA

ikona modrá cestaModrá cesta - okruh Kanárske ostrovy 1 & 2 

Loď Mein Schiff 2 - 14 nocí - od 1 549 €. Trasa plavby GRAN CANARIA - LANZAROTE - TENERIFE - LA GOMERA - GRAN CANARIA - TENERIFE - LA PALMA - GRAN CANARIA

 Mein Schiff 2 paluba   plavba loďou       

Desať pravidiel pre Vaše zdravie počas plavby

ikona pencilPri vstupe do prístavného terminálu všetci hostina vypĺňajú dotazník o svojom zdravotnom stave. Vykonávame aj preventívne meranie telesnej teploty. 
ikona kuforBezkontaktný check-in. Pre všetkých hostí je povinná online registrácia. Zaviedli sme procesy a opatrenia umožňujúce bezkontaktné nalodenie a dodržiavanie predpisov počas plavby. V prístavnom termináli je potrebné dodržiavať minimálne rozostupy. 
ikona šípkyMein Schiff – dodržiavanie odstupov. Pre umožnenie dodržania odstupov na palube, obmedzujeme počet cestujúcich na maximálne 60%. Ďalej dočasne upravujeme všetky procesy v zónach pre hostí a personál v súlade s pravidlami pre dodržiavanie odstupu a hygieny.
ikona kávaObsluha aj v bufete. Počas Modrých plavieb vás radi obslúžime na vybranom mieste. V bufetoch a nápojových staniciach podáva vaše obľúbené jedlá a nápoje personál. 
ikona príbor​Výber miesta s dôrazom na bezpečnosť. Stoly a stoličky v reštauráciách a baroch sme rozmiestnili v dostatočnej vzdialenosti od seba tak, aby ste sa mohli bezstarostne usadiť a vychutnať si jedlo a nápoje. 

ikona loptaProgram na palube - pri organizovaní kultúrneho a zábavného programu na palube myslíme na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti. Počet účastníkov športových a zábavných podujatí na palube sme obmedzili. To znamená, že napr. divadelné predstavenia sa odohrajú viackrát. 

ikona vedroMaximálna hygiena - hygienické opatrenia sme rozšírili o dôkladnú dezinfekciu kajút v deň príchodu a odchodu a priebežné čistenie a dezinfekciu všetkých dotykových povrchov. Do spoločných priestorov sme inštalovali dávkovače dezinfekčných prostriedkov. 

ikona krížPalubná nemocnica - lekársku starostlivosť pre hostí a členov posádky poskytuje palubná nemocnica, obsluhovaná nemeckými lekármi a zdravotnými sestrami. Dohliadame na preventívne opatrenia a personál sme doplnili o Úradníka pre kontrolu šírenia infekcie.

ikona posádkaNaša posádka Mein Schiff ® je dobre pripravená. Všetci členovia posádky predkladajú pred príchodom na palubu negatívny test COVID-19. Po vstupe na palubu sa každý člen posádky dočasne izoluje. Až po skončení izolačného obdobia a za predpokladu, že u neho nie sú prítomné žiadne príznaky, nastupuje člen posádky do práce.

ikona srdceSpoločne - jeden pre druhého. Na palube platí to isté ako na súši: najlepšie nápady, hygienické a preventívne opatrenia fungujú len ak sme všetci ochotní sa aktívne podieľať na dodržiavaní predpisov. Buďme preto k sebe ohľaduplní a starajme sa jeden o druhého.