Plavby loďou

Okružné plavby loďou Mein Schiff po celom svete

KANÁRSKE OSTROVY - ÁZIA - KARIBIK - ORIENT - AFRIKA

NOVINKA: Kurz lode Mein Schiff sa vydáva novým smerom a to do vytúženej destinácie Afriky. Vydajte sa na plavbu s flotilou Mein Schiff a objavujte fascinujúce divoké zvieratá, panenskú prírodu a zažite nezabudnuteľné dobrodružstvá na plavbe po africkom kontinente. 

ikona lod AFRIKA

Medzi kontinentmi - Kapské Mesto & Dubaj

Loď Mein Schiff 4 - 13 nocí - od 999 €. Trasa plavby KAPSKÉ MESTO - DUBAJ.

Transafrická trasa - Z Las Palmas do Kapského Mesta

Loď Mein Schiff 6 - 16 nocí - od 1.579 €. Trasa plavby KANÁRSKE OSTROVY - TENERIFE - SANTIAGO - WALVIS BAY - KAPSKÉ MESTO

Indický oceán - Z Kapského Mesta cez Maurícius do Singapuru

Loď Mein Schiff 6 - 20 nocí - od 1.979 €. Trasa plavby KAPSKÉ MESTO - PORT ELIZABETH - RÉUNION - MAURÍCIUS - LANGKAWI - KUALA LUMPUR - PORT KLANG - SINGAPUR

Vydajte sa na cestu objavovania Kanárskych ostrovov a načerpajte energiu na miestach, kde je počas zimných mesiacov príjemne slnečno. Na lodiach Mein Schiff spoločnosti TUI Cruises spoznáte počas jedinej plavby niekoľko ostrovov. 

ikona lod KANÁRSKE OSTROVY

Modrá cesta - okruh Kanárske ostrovy I 

Loď Mein Schiff 2 - 7 nocí - od 999 €. Trasa plavby GRAN CANARIA - LANZAROTE - TENERIFE - LA GOMERA

Modrá cesta - okruh Kanárske ostrovy II

Loď Mein Schiff 2 - 7 nocí - od 999 €. Trasa plavby GRAN CANARIA - FUERTEVENTURA  - TENERIFE - LA PALMA

Modrá cesta - okruh Kanárske ostrovy I & II

Loď Mein Schiff 2 - 14 nocí - od 1.549 €. Trasa plavby GRAN CANARIA - LANZAROTE - TENERIFE - LA GOMERA - GRAN CANARIA - TENERIFE - LA PALMA - GRAN CANARIA

 Mein Schiff 2 paluba   plavba loďou   

ikona lod ZÁPADNÉ STREDOMORIE S VALENCIOU

Loď Mein Schiff 2 - 10 nocí od 1.649 €. Trasa plavby MALORKA - FRANCÚZSKO - TALIANSKO - FRANCÚZSKO - ŠPANIELSKO - MALORKA 

 Detail plavby     

ikona lod KARIBIK

Vianoce v Kribiku

Loď Mein Schiff 2 - 14 nocí od 1.679 €. Trasa pavby DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - MARTINIK - BARBADOS - SV. VINCENT - GRENADA - DOMINICA - ANTIGUA - GUADELOUPE - ST. KITTS - ST. MARTEEN - DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA 

Detail plavby

Karibské ostrovy I

Loď Mein Schiff 2 - 14 nocí od 899 €. Trasa plavby DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - MARTINIK - BARBADOS - SV. VINCENT - DOMINICA - SV. LUCIA - ST. KITTS - ANTIGUA - ST. MAARTEN - TORTOLA 

Karibik & Stredná Amerika

Loď Mein Schiff  1 - 14 nocí od 899 €. Trasa plavby JAMAJKA - COZUMEL - COSTA MAYA - BELIZE CITY - ROATÁN - PUERTO LIMÓN - COLÓN - CARTAGENA  

ikona lod ORIENT

Doha & Abu Dhabi 

Loď Mein Schiff 6 - 7 nocí od 479 €. Trasa plavby DOHA - DUBAI - ABU DHABI 


Desať pravidiel pre Vaše zdravie počas plavby

ikona pencilPri vstupe do prístavného terminálu všetci hostina vypĺňajú dotazník o svojom zdravotnom stave. Vykonávame aj preventívne meranie telesnej teploty. 
ikona kuforBezkontaktný check-in. Pre všetkých hostí je povinná online registrácia. Zaviedli sme procesy a opatrenia umožňujúce bezkontaktné nalodenie a dodržiavanie predpisov počas plavby. V prístavnom termináli je potrebné dodržiavať minimálne rozostupy. 
ikona šípkyMein Schiff – dodržiavanie odstupov. Pre umožnenie dodržania odstupov na palube, obmedzujeme počet cestujúcich na maximálne 60%. Ďalej dočasne upravujeme všetky procesy v zónach pre hostí a personál v súlade s pravidlami pre dodržiavanie odstupu a hygieny.
ikona kávaObsluha aj v bufete. Počas Modrých plavieb vás radi obslúžime na vybranom mieste. V bufetoch a nápojových staniciach podáva vaše obľúbené jedlá a nápoje personál. 
ikona príbor​Výber miesta s dôrazom na bezpečnosť. Stoly a stoličky v reštauráciách a baroch sme rozmiestnili v dostatočnej vzdialenosti od seba tak, aby ste sa mohli bezstarostne usadiť a vychutnať si jedlo a nápoje. 

ikona loptaProgram na palube - pri organizovaní kultúrneho a zábavného programu na palube myslíme na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti. Počet účastníkov športových a zábavných podujatí na palube sme obmedzili. To znamená, že napr. divadelné predstavenia sa odohrajú viackrát. 

ikona vedroMaximálna hygiena - hygienické opatrenia sme rozšírili o dôkladnú dezinfekciu kajút v deň príchodu a odchodu a priebežné čistenie a dezinfekciu všetkých dotykových povrchov. Do spoločných priestorov sme inštalovali dávkovače dezinfekčných prostriedkov. 

ikona krížPalubná nemocnica - lekársku starostlivosť pre hostí a členov posádky poskytuje palubná nemocnica, obsluhovaná nemeckými lekármi a zdravotnými sestrami. Dohliadame na preventívne opatrenia a personál sme doplnili o Úradníka pre kontrolu šírenia infekcie.

ikona posádkaNaša posádka Mein Schiff ® je dobre pripravená. Všetci členovia posádky predkladajú pred príchodom na palubu negatívny test COVID-19. Po vstupe na palubu sa každý člen posádky dočasne izoluje. Až po skončení izolačného obdobia a za predpokladu, že u neho nie sú prítomné žiadne príznaky, nastupuje člen posádky do práce.

ikona srdceSpoločne - jeden pre druhého. Na palube platí to isté ako na súši: najlepšie nápady, hygienické a preventívne opatrenia fungujú len ak sme všetci ochotní sa aktívne podieľať na dodržiavaní predpisov. Buďme preto k sebe ohľaduplní a starajme sa jeden o druhého.