Dovolenka na Costa Del Sol

Na Costa del sol vás čaká smaragdové more a príjemná klíma počas celého roka.

Okúpte sa v priezračnej vode a vychutnajte si pláže s jemným, zlatistým pieskom.

Dovolenkári bažiaci po dobrodružstve a rozmanitých zážitkoch vedia, že Costa Del Sol je presne ten kus španielskej zeme, ktorý treba aspoň raz za život navštíviť.

Je to jedna z najobľúbenejších turistických destinácií. Ponúka neuveriteľné gastronomické zážitky, dychberúce scenérie a množstvo usmiatych ľudí, ktorí mali v živote to šťastie, narodiť sa v slnkom zaliatom regióne Španielska. Z celého roka je viac ako 320 dní jasných a horúcich, a preto sa môžete tešiť na skutočne výnimočnú dovolenku. Zamilujte sa do krajiny olivového oleja a precíťte energickú, no predsa tradičnú kultúru, ktorá vám má čo ponúknuť pri každej návšteve.

Dovolenka na Costa del sol

Costa del Sol je miestom nekončiacich horizontov

Výhodou dovolenky na Costa del Sol je predovšetkým rozmanitosť zážitkov, ktoré ponúka. Väčšina ľudí cestuje k moru práve kvôli nezabudnuteľným plážam, a práve preto je tento región tak veľmi turisticky obľúbený. Čaká vás množstvo úžasných pobreží. Až 125 pláži ponúka skutočný oddych pre všetky vekové kategórie. Vybrať si môžete z rušných promenád, bezpečných a pokojných miest pre rodiny s deťmi, ale na svoje si prídu i ľudia, ktorí prichádzajú do Costa del Sol za aktívnym oddychom plným športu.

Dovolenka na Costa del sol

Objavte čaro nočného života na Costa del Sol

Jedným z najkrajších Andalúzskych pobrežných miest, ktoré môžete na Costa del Sol vidieť, je bezpochyby Playa de Maro. Tak úchvatná scenéria, presýtená nádhernými farbami mora, piesku a útesov vo vás vyvolá neopakovateľné pocity. Úžasný relax na slnkom zaliatej pláži je presne ten moment, ktorý budete chcieť vo svojom živote prežívať zas a znova.

Dovolenka na Costa del sol

Ak ale túžite po nefalšovanom španielskom temperamente po západe slnka, odporúčame Playa de Burriana. Nekonečný nožný život na viac ako osemsto metrov dlhej promenáde, vás zaručene vtiahne do svojho diania. Bary, reštaurácie, obchodíky, to všetko nájdete na preslávenom mieste pre ľudí, ktorí sa chcú baviť. Španielsko je od nepamäti považované za raj pre turistov, preto je i región Costa del Sol preslávený svojimi službami pre dovolenkárov na skutočne vysokej úrovni.

Radi by ste strávili dovolenku na krásnom pobreží Španielska? Pozrite si ponuku hotelov na Costa del sol.