Dovolenka vlastnou dopravou

Dovolenka vlastnou dopravou

U nás v TUI ReiseCenter nájdete vždy aktuálnu ponuku dovolenkových destinácií. Či ste sa rozhodli pre paušálny letecký zájazd alebo dovolenku vlastnou dopravou a hľadáte ubytovanie, u nás nájdete stovky najčerstvejších ponúk aj v obľúbených blízkych destináciách ako Chorvátsko, Taliansko, Slovinsko či Rakúsko.  

Navštívte napríklad historické mestá v Toskánsku, užívajte si krištáľovo čisté pláže na Istrii alebo objavujte tradičnú rakúsku pohostinnosť v Salzburgu či Tirolsku. Spoznávajte zaujímavé miesta v okolitých krajinách, do ktorých sa pohodlne dostanete za krátky čas aj vlastným autom. 

 

Vaše výhody pri rezervácií s TUI: 

 Flexibilitu pri zmene alebo storne rezervácie - Upgrade Flex tarify  

 TUI Protect - GRÁTIS špeciálne poistenie proti možným nákladom spojeným s Covid-19 Viac informácií 

  Komplexné opatrenia pre Vašu bezpečnosť v hoteloch a v cieľovej destinácii

  Garancia najlepších cien 

   Žiadne skryté poplatky

  Vezmite prosím na vedomie aktuálne platné nariadenia o vstupe do našich cieľových destinácií. Viac informácií 


 CHORVÁTSKO

Chorvátsko je fascinujúca krajina na pobreží Jadranu. Obľúbené prístavné mestečká, unikátne rybárske dedinky a vyše1200 menších či väčších ostrov každoročne lákajú mnohých návštevníkov. Chorvátsko je skvelou dovolenkovou destináciou pre leňošenie na pláži ako aj aktívny oddych s poznávaním pamiatok, športových aktivít na vode alebo návštevu početných národných parkov. Nádherné kamienkové a skalnaté pláže s tyrkysovým morom a úžasná stredomorská atmosféra sú rajom na zemi pre milovníkov slnka. 

  Všetky ponuky Chorvátsko 


 TALIANSKO

Tyrhenské pobrežie, Benátska riviéra, malebné Toskánsko či historický Rím? V Taliansku je návšteva každého regiónu nezabudnuteľným zážitkom plným nefalšovaného temperamentu. Úžasné pláže, majestátne pohoria, ohromujúca kultúrafenomenálna gastronómia v kombinácií s talianskou pohostinnosťou sa postará o idylickú letnú dovolenku.

  Všetky ponuky Taliansko 

 

 BEZPLATNÉ STORNO DO DŇA PRÍCHODU

S TUI cestujete flexibilne. V mnohých hoteloch v Rakúsku, Chorvátsku a Taliansku môžete svoj pobyt bezplatne stornovať do 18 hod. pred príchodom. 


  RAKÚSKO

Rakúske regióny ponúkajú veľké množstvo možností pre dovolenku s celou rodinou. Krištáľovo čisté jazerá, úžasné prírodné scenérie, príjemná klíma sú ako stvorené na aktívne strávenie voľného času. Na svoje si prídu priaznivci prechádzok v prírode, turistiky či cyklistiky, a to všetko neďaleko slovenských hraníc.

   Všetky ponuky Rakúsko