Dovolenka na Malorke

Dovolenka na Malorke

Navštívte najväčší Baleársky ostrov. Stredomorská klíma a nádherné prírodné scenérie.

Krajina plná energie, dobrej nálady a prívetivých ľudí so špecifickým temperamentom. Španielsko je povestné nielen svojou jedinečnou atmosférou, ale tiež zaujímavou rozlohou. K tejto pestrofarebnej krajine patrí množstvo ostrovov, ktoré sú jej pýchou. Medzi najobľúbenejší ostrov patrí nepochybne Malorka. Okrem popularity sa môže tešiť aj inému prvenstvu - je to najväčší ostrov Španielska, ktorý pozná svoje kvality, a preto sa vám ich nebojí sebavedomo ponúknuť. Príznačné sú pre ňu prijateľné ceny, čarokrásne pláže a jedinečná emócia, ktorá vo vás zostáva aj dlho po návrate z dovolenky. Je to jednoducho kúsok sveta, ktorý potrebujete prežiť na vlastnej koži.

dovolenka na Malorke

Severná časť Malorky je oázou pokoja

Než sa do tohto malebného ostrova zamilujete z vlastnej skúsenosti, načerpajte tie všeobecne známe, aby ste vedeli, čo od nádhernej časti Španielska očakávať. Malorka sa dá podľa toho, čo dokáže turistom ponúknuť, rozdeliť vizuálne na severnú a južnú časť. Tá vyššie položená vás uchváti svojou panenskou prírodou, ktorá poskytuje nekonečnú relaxáciu pre telo i myseľ. Nádherná prírodná scenéria ponúka pastvu pre oči, ale i pľúca, pretože čistý prímorský vzduch je skutočne blahodarný.

výhľad na malorke

Južná časť ponúka množstvo aktivít

Južná časť Malorky je plná zábavy, spoločnosti, aktívneho oddychu, no predovšetkým úžasných pláží. Tie sú, pochopiteľne, pýchou celého ostrova. Ich čistota a priezračnosť sú skutočnou devízou dovolenky na ostrove Malorka. Vďaka okázalému prostrediu ponúkajú pobrežia množstvo možností na vodnú zábavu nad hladinou, ale aj pod ňou. Surfovanie na majestátnych vlnách či objavovanie podmorského sveta je vybočením zo stereotypu, ktorý vám zaručí totálny reset vašej mysle.

Malorka surf

Malorka je skutočne destinácia pre každého

Bez ohľadu na to, či túžite po aktívnom oddychu, alebo nekonečnom leňošení, Malorka rozhodne patrí medzi destinácie, kde si každý človek príde na svoje. Uspokojí vaše zmysly a objaví čarokrásny kút sveta, pre ktoré je príznačný výraz „Láska na prvý pohľad.“

 

Radi by ste strávili dovolenku na Malorke? Vyberte si z ponuky hotelov.