Exotická dovolenka

EXOTICKÁ DOVOLENKA V RAJI NA ZEMI

Exotické destinácie sú rajom, všade na zemi kde sa vyberiete. Charakteristické sú snehobielymi plážami lemovanými kokosovými palmami, krištáľovo čistou vodou, pestrofarebným podmorským svetom ako aj unikátnou faunou a flórou na súši. Ak vás láka exotická dovolenka vo forme dokonalého relaxu na najkrajších plážach sveta, radi spoznávate nové kultúry, rôznorodú gastronómiu alebo historické bohatstvo vzdialených exotických krajín, vyberte sa s nami objavovať čaro Indického oceána, Spojených arabských emirátov a Orientu, dobrodružných Kanárskych ostrovov, či temperantného Karibiku.

Indický oceán 

Ostrovy Indického oceána sú nenapadobiteľnou kombináciou rôznych farieb, chutí, vôní a kultúr. Dlhé biele pláže s tyrkysovou vodou patria medzi tie najkrajšie kúty sveta a sú idálnym výberom pre exotickú dovolenku! Bohatý podmorský svet je perfektným zážitkom pre milovníkov potápania či šnorchlovania. Národné parky s unikátnou faunou a flórou sú ideálne pre aktívnych turistov. Ak túžite po bezstarostnej dovolenke v nádhernom prostredí, na Maldivách, Mauríciu, Seychelách či Zanzibare vás čakajú nezabudnuteľné východy a západy slnka plné romantiky. Nenadarmo sú obľúbeným dovolenkovým cieľom mnohých zaľúbených párov. 


Spojené arabské emiráty a Orient

Spojené arabské emiráty predstavujú spojenie pulzujúcej atmosféry veľkolepých metropol, dychberúcej architektúry, luxusných hotelov a moderných výdobytkov na jednej strane a zachovalých tradícií arabského sveta na druhej strane. Sú symbolom bohatstva, rozvoja a budúcnosti. V krajinách arabského polostrova nájdete tajomnú púšť, nádherné horské úseky ako aj nekonečne dlhé pláže s prekrásnymi výhľadmi ako stvorené na relax. Vďaka svojej klíme sú celoročne obľúbenou destináciou pre exotickú dovolenku.


Karibik a Mexiko

All inclusive rezorty, úžasné pláže a karibská radosť zo života! Precestujte Karibik formou pobytu na niektorej z obrovských výletných lodí, ktoré brázdia vody Karibiku alebo sa môžete rozhodnúť pre klasický dovolenkový pobyt na jednom z ostrovov, napr. Bahamy, Dominikánska republika, Kuba, Aruba, Jamajka či Barbados, ale aj mnohé ďalšie. Karibik je ideálnou voľbou na exotickú dovolenku počas zimných mesiacov, keď v našich končinách prevláda studené a nevľúdne počasie. Do oblasti Karibiku je najlepšie cestovať v období od novembra do júna. Od júna až do októbra trvá na väčšine karibských ostrovov obdobie dažďov a hrozí aj riziko výskytu hurikánov.


Juhovýchodná Ázia

Nekonečne dlhé pláže, budhistické chrámy, čajové plantáže, národné parky, chutná kuchyňa a dobrosrdeční ľudia. To všetko a oveľa viac nájdete v juhovýchodnej Ázií. Ak sa rozhodnete vycestovať do týchto končín zeme za účelom dovolenky, odporúčame navštíviť napríklad perlu Indonézie - Bali, veľkolepý chrámový komplex Angkor Vat v Kambodži, prekrásne pláže a paláce Thajska či jeden z najvyspelejších štátov sveta Singapur

Kontaktujte nás