O nás

CK TUI ReiseCenter Slovensko, s.r.o.

Ponúkame zájazdy rakúskych a nemeckých touroperátorov. Vďaka spokojnosti klientov sme sa vypracovali k špičke cestovných kancelárií na Slovensku. Už výber Vašej dovolenky pretavíme do zážitku.

Sme cestovná kancelária TUI ReiseCenter Slovensko, s.r.o. S nami pocestujete na zájazdy rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Služby v oblasti cestovania Vám poskytujeme od roku 2004 a náš tím tvoria skúsení a scestovaní travel experti - poradcovia v oblasti cestovania. Do destinácií pravidelne cestujeme a testujeme služby a hotely. Vaše pozitívne referencie sú pre nás veľkou motiváciou na vylepšovanie služieb. Naším cieľom je prvotriedny servis a poradenstvo pri výbere Vašej dovolenky. Objednajte si dovolenku online alebo navštívte naše pobočky.  

KONTAKTOVAŤ POBOČKY 

PAUŠÁLNE A INDIVIDUÁLNE ZÁJAZDY 

Ponúkame paušálne zájazdy - balíky dovolenkových služieb, skladajúce sa z dopravy, ubytovania,  stravovania a doplnkových služieb. Zabezpečíme Vám dovolenku po celom svete a na Slovensku. V ponuke máme wellness pobyty a golfové pobyty doma aj v zahraničí. Už niekoľko rokov realizujeme skupinové a incentíve zájazdy pre firmyDovolenku Vám vieme naplánovať aj na mieru. Cestujete na dovolenku vlastnou dopravou a hľadáte len ubytovanie? Vyberieme Vám ten najlepší hotel v destinácii.

LETENKY

Sme certifikovaný predajca IATA. Zabezpečíme Vám letenku na pravidelné lety po celom svete a charterové lety. Kontaktujete nás na letenky(zavináč)tui-reisecenter.sk. 

IATA

PLAVBY LOĎOU

Túžite stráviť dovolenku na lodi? Vyberte si zo zaujímavých trás v Európe a vo svete https://www.tui-reisecenter.sk/dovolenky/plavby-lodou. Máte otázky? Kontaktujte nás

VÍZA

Cestujete do krajiny, kde máme vízovú povinnosť? Vybavenie víz je súčasťou našich služieb pri plánovaní dovolenky.  

PRENÁJOM ÁUT

Spolupracujeme so známymi spoločnosťami prenajímajúcimi autá. Zabezpečíme prenájom auta na mieste Vašej dovolenky.

Ponúkame zájazdy týchto rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií: 

 tui discover your smile   airtours

  

 billa reisen

fti touristik5 vor flugalltoursschauinsland reisenchristophoruseti gruber

VÝHODNÉ CENY, FLEXIBILITA V DĹŽKE POBYTOV, ODLETOVÝCH ČASOV A TYPOV IZIEB

Cenovo zvýhodnené ponuky, last minute, first minute, bonusy a špeciálne akcie sú online aktualizované. Vždy máte prístup najaktuálnejším ponukám. Ten istý pobyt môžu ponúkať viacerí touroperátori. Sami si zvolíte najvýhodnejšiu ponuku pre Vás. Či si želáte izbu s výhľadom na more alebo rodinnú izbu alebo máte preferencie na letové časy, vyberáte si sami podľa aktuálnej dostupnosti. Náš systém vám automaticky zvýrazní cenovo najvýhodnejšiu ponuku.

VYHĽADAŤ ZÁJAZD

KONCERN TUI

Patríme k najväčšiemu koncernu cestovného ruchu na svete TUI. Široké portfólio služieb pozostáva zo silných touroperátorov, viac ako 1.600 cestovných kancelárií, 6 leteckých spoločností s flotilou viac ako 150 lietadiel, viac ako 380 hotelov či 17 výletných lodí po celom svete. TUI zastáva celú škálu služieb cestovného ruchu pod jednou strechou. Naša veľkosť a sila nám umožňuje uspokojiť viac ako 27 miliónov zákazníkov vo viac ako 180 destináciách ročne. Kľúčovou črtou našej firemnej kultúry je naša globálna zodpovednosť za hospodársku, environmentálnu a sociálnu udržateľnosť. Odráža sa to vo viac ako 20 rokoch záväzku trvalo udržateľného cestovného ruchu. Dobre známe logo „TUI Smile“ vyjadruje náš prístup k zákazníkom s úsmevom - „THINK TRAVEL, THINK TUI“