O nás

CK TUI ReiseCenter Slovensko, s.r.o.

TUI ReiseCenter Slovensko, s.r.o. sprostredkúva zájazdy rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií/touroperátorov. Vďaka spokojnosti klientov sme sa vypracovali k špičke cestovných kancelárií na Slovensku. Už výber Vašej dovolenky pretavíme do zážitku.

TUI ReiseCenter Slovensko, s.r.o. sprostredkúva zájazdy rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií/touroperátorov. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Dovolenku si u nás môžete objednať online alebo osobne na našich pobočkách.  

KONTAKT NA POBOČKY 

ZÁLEŽÍ NÁM NA VAŠEJ SPOKOJNOSTI A PRVOTRIEDNOM SERVISE

Náš tím tvoria skúsení a scestovaní travel experti - poradcovia, ktorí Vám ochotne pri výbere dovolenky poradia. Vaše pozitívne referencie sú pre nás veľkou motiváciou na vylepšovanie služieb. U nás nájdete zájazdy etablovaných rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. 

 tui discover your smile   airtours

  

 billa reisen

fti touristik5 vor flugalltoursschauinsland reisenchristophoruseti gruber

 

VÝHODNÉ CENY, FLEXIBILITA V DĹŽKE POBYTOV, ODLETOVÝCH ČASOV A TYPOV IZIEB

Cenovo zvýhodnené ponuky, last minute, first minute, bonusy a špeciálne akcie sú online aktualizované, takže máte vždy prístup k tým najaktuálnejším ponukám. Ten istý pobyt môžu ponúkať viacerí touroperátori. Sami si zvolíte najvýhodnejšiu ponuku pre Vás. Či si želáte izbu s výhľadom na more alebo rodinnú izbu alebo máte preferencie na letové časy, vyberáte si sami podľa aktuálnej dostupnosti. Náš systém vám automaticky zvýrazní cenovo najvýhodnejšiu ponuku.

VYHĽADAŤ ZÁJAZD