O nás

TUI ReiseCenter Slovensko

Sme cestovná kancelária zameraná na maximálnu kompetenciu vo veciach cestovania. Patríme k špičke cestovných kancelárií na Slovensku a za to sme vďační práve Vám, naším zákazníkom. Naším cieľom je, aby bol pre Vás už samotný výber dovolenky zážitkom. Preto Vám aj prostredníctvom našej webovej stránky ponúkame dovolenky za dostupné ceny.

GARANCIA KVALITNEJ DOVOLENKY

Dostali ste chuť na dovolenku? Naši travel experti Vám pri výbere dovolenky radia od roku 2004. Mnohé destinácie máme precestované a rezorty osobne poznáme. Vieme Vám zostaviť ponuku dovolenky na mieru.

ROKMI OVERENÉ KVALITNÉ SLUŽBY, DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI A SPOKOJNÍ KLIENTI

Našim klientom poskytujeme prvotriedny servis v oblasti cestovania. Referencie našich klientov sú pre nás neustálou motiváciou na zlepšenie služieb, ktoré sprostredkúvame prostredníctvom našich touroperátorov a partnerov. Sme sprostredkovateľom zájazdov renomovaných rakúskych a nemeckých touroperátorov:

 tui discover your smile  gulet  airtours

  

 billa reisen

fti touristik5 vor flugalltoursschauinsland reisenchristophoruseti gruber

 

VÝHODNÉ CENY, FLEXIBILITA V DĹŽKE POBYTOV, ODLETOVÝCH ČASOV A TYPOV IZIEB

Cenovo zvýhodnené ponuky, last minute, first minute, bonusy a špeciálne akcie sú online aktualizované, takže máte vždy prístup k tým najaktuálnejším ponukám. Ten istý pobyt môžu ponúkať viacerí touroperátori.Sami si zvolíte najvýhodnejšiu ponuku pre Vás. Či si želáte izbu s výhľadom na more alebo rodinnú izbu alebo máte preferencie na letové časy, vyberáte si sami podľa aktuálnej dostupnosti. Náš systém vám automaticky zvýrazní cenovo najvýhodnejšiu ponuku. Začnite s vyhľadaním destinácie a termínu.