Dovolenka Turecko

Turecko

Cena od

* Informácie o krajine:

Doba letu
Teplota vzduchu a Teplota vody: Priemerné hodnoty v čase cesty.

Turecko: Dovolenka v orientálnej krajine

 

Turecko je pre mnohých synonymom slova dovolenka. Krajina, ktorá sa rozprestiera v Európe aj v Ázii, láka návštevníkov poriadnym nádychom exotiky. Jej veľkou výhodou je i blízkosť k Slovensku. Po maximálne 3 a pol hodinách letu si môžete užívať služby špičkových hotelových rezortov, ktoré k dovolenke v Turecku bez pochýb patria. 

Letoviská ako Bodrum, Antalya, Side, Belek či Alaya vám ponúknu nielen luxus za rozumnú cenu, ale aj možnosť vylihovať na nádherných plážach s azúrovým morom. Na svoje si tu príde naozaj každý. Na výber sú tiché pláže, pre pozvoľný vstup do mora ideálne pre rodiny s deťmi, ale i také, ktoré majú pestrú ponuku aktivít a vodných športov.

Dovolenka v destinácii Turecko je aj o poznávaní. Orientálna krajina má neuveriteľne bohatú históriu. Jej architektúra vás, najmä v Istanbule, prenesie do rozprávky Tisíc a jedna noc. Kultúru spoznáte aj na živých trhoviskách, v starovekých mestách či na archeologických náleziskách. Vyberte si z našej ponuky Last minute Turecko a vyrazte objavovať zabudnuté civilizácie i tajomné prírodné zákutia.