Dovolenka Maldivy

Maldivy

Cena od

* Informácie o krajine:

Doba letu
Teplota vzduchu a Teplota vody: Priemerné hodnoty v čase cesty.

Maldivy: Dovolenka na koralovom súostroví

 

Na Maldivách nájdete jedny z najkrajších pláží sveta a priezračné more s ideálnymi podmienkami na potápanie i šnorchlovanie. Krajina láka svojimi neobývanými ostrovmi, bielym pieskom a vysokými palmami. Zažijete tu tie najkrajšie západy slnka, spoznáte bohatý podmorský svet aj miesta, kde budú vašou jedinou spoločnosťou korytnačky alebo neškodné žraloky fúzaté. 

Koralové súostrovie v Indickom oceáne skrýva množstvo pokojných lagún s tyrkysovou vodou a palmami s čerstvými kokosmi. Okrem božskej prírody tu nájdete aj množstvo rozvinutých turistických rezortov a luxusných hotelov za výborné ceny. Oslovila vás predstava dovolenky s tým najlepším, čo exotika ponúka? Vyberte si z Maldivy Last Minute ponuky a pustite sa do skúmania skrytých pláží.

Na Maldivách zažijete dovolenku snov s dokonalým relaxom. Stabilné tropické počasie, nočná teplota nikdy neklesne pod 23°C, je skvelou možnosťou na chladný november a apríl. Teplé more a denné teploty okolo 30°C sú ideálnou voľbou aj pre romantickú svadbu ako z rozprávky.