TUI Travel expert Tibor Jandura

Cestovanie s Travel expertom Tiborom Jandurom

"Môj špeciálny tip na perfektnú dovolenku je ostrov Maurícius"

V TUI ReiseCenter sme tím nadšených cestovateľov. Pri výbere Vašej vysnívanej dovolenky Vám radi poradíme, čerpáme pritom aj z vlastných bohatých cestovateľských skúseností. Sme zároveň tím profesionálov, vždy pripravení informovať Vás o novinkách a najvýhodnejších ponukách. Sme tu pre Vás pred cestou, počas nej, aj po nej. Radi by sme sa Vám bližšie predstavili. Dnes sme položili pár cestovateľských otázok Tiborovi Jandurovi z pobočky TUI ReiseCenter v OC Eurovea.

TIBOR JANDURATravel expert Tibor Jandura profilová fotka z Maurícia

Senior Travel Expert

Nášho kolegu, vždy vysmiateho pohoďáka Tibora Janduru môžete poznať z tímu TUI, ktorý sídli v Eurovei. Jeho predstava ideálnej dovolenky je kombinácia plážovej atmosféry, dobrého jedla, lahodnej kávy a príjemnej partie ľudí. Cestovateľského ducha v sebe nezaprie, na konte má desiatky precestovaných krajín a svoje poznatky naplno využíva vo svojej práci. Tiborovými srdcovkami sú Maurícius a stredomorská kuchyňa. 

 Telefón: +421 2 32 780 020-3      

 E-mail: tjandura@tui-reisecenter.sk

 TUI ReiseCenter Slovensko Eurovea, Pribinova 8, 811 09 Bratislava 


Tibor, na úvod sa ťa opýtam ako dlho pracuješ v TUI a čo sa ti na tejto práci najviac páči?

V TUI pracujem už 8 rokov, v cestovnom ruchu celkovo 17 rokov. Na práci v TUI sa mi páči veľké množstvo možností, ktoré viem ponúknuť našim klientom a samozrejme, možnosť cestovať a spoznávať vždy nové destinácie.

Čo všetko máš precestované?

Za tých pár rokov, ktoré pracujem v cestovnom ruchu, som toho veľa pocestoval v rámci Európy, no odkedy som začal pracovať v TUI, objavil som aj vzdialenejšie krajiny. V Európe to boli samozrejme klasické dovolenkové destinácie ako napríklad moje obľúbené Grécko, či už pevnina alebo jeho ostrovy. Nevynechal som krajiny ako Španielsko, Taliansko, Chorvátsko, Bulharsko či Cyprus. Veľmi ma zaujali severské štáty Dánsko a Švédsko. Veľakrát som navštívil Turecko či už pracovne alebo súkromne.

A čo exotika? Máš nejaký tajný tip na exkluzívnu exotickú dovolenku?

Moja prvá cesta do exotiky smerovala do Dominikánskej republiky. Za ňou nasledoval Maurícius, New York, Los Angeles, Hawaii, Dubai, Qatar, Orlando, Seychely a Maldivy. Moje najobľúbenejšie ostrovy sú tie v Indickom oceáne, a keď mám dať špeciálny tip na perfektnú dovolenku, tak jednoznačne ostrov Maurícius s ubytovaním v hoteli LUX le Morne

Maurícius: Skvelý tip na exotickú dovolenku

Čo miluješ na cestovaní najviac?

Najviac ma na cestovaní baví to, že za pár hodín sa ocitnete v úplne inom svete, kde postupne objavujete jeho farby, chute, stretávate zaujímavých ľudí, získavate neopakovateľné zážitky, ktoré ostanú navždy v pamäti.

Ulica v Mykonose fotka

   Kréta fotka   Maurícius pláž

Aký najbizarnejší zážitok sa ti stal pri cestovaní?

Dvakrát v rámci hodiny som sa vymkol na terase izby a utekal som len v osuške do plážového baru, aby zavolali na recepciu. :)

Ktorý si typ cestovateľa? Spontánny alebo musíš mať všetko dopredu dôkladne naplánované? 

Ja som typický milovník mora, pláží a tepla. Pred cestou som rád, keď viem kde a kedy budem spať. Najradšej mám kombináciu aktívnej dovolenky s oddychom. Prvé dni si naplánujem aktívny a náročný program, a potom nasleduje pár dní oddychu.

Dovolenka pre aktívnych 

"Dvakrát v rámci hodiny som sa vymkol na terase izby a utekal som len v osuške do plážového baru."

   Hollywood fotka Tibor Jandura   Orlando Universals Studio fotka Tibor Jandura   Výhľad na Dohu Tibor Jandura travel expert TUI

Aké dovolenkové suveníry si zo svojich ciest nosíš?

Vždy sa snažím kúpiť si niečo z miestnych produktov - kávu, čokoládu, olej a podobne.

Kam by si odporučil vycestovať našim klientom, ak hľadajú v tejto pandemickej dobe privátnejší typ ubytovania?

Z exotiky by som zvolil Seychely alebo Maldivy, kde je možné bývať v samostatnej vile na malom ostrove a užívať si súkromie. V Európe je taktiež veľa menších, zaujímavých boutique hotelov.

  TUI ReiseCenter Slovensko Eurovea, Pribinova 8,  811 09 Bratislava   

  02/3278 0020-3

 eurovea@tui-reisecenter.sk