Dovolenka pre aktívnych: keď šport a oddych idú ruka v ruke

Aktívny oddych posilňuje telo aj ducha

V týchto destináciách a hoteloch si s TUI ReiseCenter užijete aktívnu dovolenku a posilníte svoje zdravie.

Ste zvyknutí na pravidelný pohyb a neradi by ste sa ho vzdali počas dovolenky? Moderné hotelové zariadenia myslia aj na tých, ktorí chcú dovolenku tráviť aktívne. Sú vybavené možnosťami pre šport a fitness. Tu je výber športových aktivít a hotelov, v ktorých s nami môžete stráviť dovolenku, ktorá ulahodí vášmu telu a duši. 

TUI MAGIC LIFE Candia Maris **** Grécko, Kréta

Hotel TUI MAGIC LIFE Candia Maris na Kréte ponúka možnosť tzv. bodyweight tréningu - tréningu využívajúceho vlastnú váhu tela pre posilňovanie rôznych partií. 

Hotel Bellevue **** Chorvátsko, Maly Losinj 

Hotel Bellevue Maly Losinj

V hoteli Bellevue na ostrove Maly Losinj v Chorvátsku je vytvorený priestor na praktizovanie tzv. fatburningu - tréningu, ktorý kombinuje vytrvalostný a silový tréning a pomáha spaľovať neželané zásoby tuku. Tréningy sú koncipované tak, aby telo spaľovalo tukové zásoby ešte niekoľko hodín po ukončení tréningu.  

TUI MAGIC LIFE Calabria **** Taliansko, Kalábria

 TUI MAGIC LIFE Calabria

HIIT (high intensity interval training) je tréningová metóda, ktorá strieda krátke a intenzívne pohyby s pomalými, regeneračnými pohybmi. Ak máte radi práve tento druh tréningu, nájdete ho medzi možnosťami, ktoré ponúka hotel TUI MAGIC LIFE v talianskej Kalábrii.  

ROBINSON CLUB JANDIA PLAYA **** Španielsko, Fuerteventura 

ROBINSON CLUB JANDIA PLAYA

SUP alebo stand up paddeling je kombinácia paddlingu a surfovania a je vo svete veľmi populárny. Tento šport, ktorý posilňuje najmä chrbtové svaly môžete praktizovať aj na španielskom ostrove Fuerteventura, v hoteli Robinson Club Jandia Playa

TUI MAGIC LIFE Fuerteventura ****  Španielsko, Fuerteventura

Trampolin jumping alebo jumping fitness si môžet vyskúšať v hoteli TUI MAGIC LIFE Fuerteventura. Aj keď ide o intenzívny tréning, je šetrný pre kĺby. 

ROBINSON CLUB CAMYUVA **** Turecko, Kemer

Pri TRX® - total resistance exercise tréningu si precvičíte celé telo. Vylepšuje výdrž, zvyšuje silu tela, zlepšuje stabilitu a pohyblivosť a koordináciu. S týmto tréningom sa stretnete aj v hoteli Robinson club Camyuva v tureckom Kemeri. 

Dostali ste chuť na aktívne strávenie dovolenky? Naši travel experti  vám radi poradia a pripravia ponuku aktívnej dovolenky na mieru. Kontaktujte nás