TUI Travel expert Roman Šlosár

TUI Travel expert Roman Šlosár

„Podľa môjho názoru je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku Malorka."

V TUI ReiseCenter sme tím nadšených cestovateľov. Pri výbere Vašej vysnívanej dovolenky Vám radi poradíme, čerpáme pritom aj z vlastných bohatých cestovateľských skúseností. Sme zároveň tím profesionálov, vždy pripravení informovať Vás o novinkách a najvýhodnejších ponukách. Sme tu pre Vás pred cestou, počas nej, aj po nej. Radi by sme sa Vám bližšie predstavili. Dnes sme položili pár cestovateľských otázok Romanovi Šlosárovi z pobočky TUI ReiseCenter v OC Bory Mall.

ROMAN ŠLOSÁRroman šlosár travel expert tui profilová fotka

Senior Travel Expert/Team Leader

Roman Šlosár je náš priateľský kolega a Team leader pobočky TUI v OC Bory Mall. V cestovnom ruchu pracuje 7 rokov, je to spoľahlivý a zodpovedný detailista, ktorý je ochotný svojim klientom pomôcť v každej situácií. Vystihuje ho vášeň pre šport a cestovanie. Najväčšími záľubami sú lietanie a planespotting. Na svojich cestách rád ochutnáva miestnu gastronómiu, no jeho favoritom zatiaľ zostáva dobre pripravený hovädzí steak.

 Telefón: +421 2 3278 4078

 E-mail: rslosar@tui-reisecenter.sk

 TUI ReiseCenter Slovensko - OC Bory Mall Bratislava    


Roman prezraď nám, ako dlho pracuješ v TUI a čo sa ti na tejto práci najviac páči?

Na pobočke TUI v OC Bory Mall pracujem od jej otvorenia v decembri 2019. Na práci travel experta mi najviac vyhovuje osobný kontakt s klientmi a ich rozmanité požiadavky ohľadom plánovania dovolenky. Je príjemné svoje cestovateľské skúsenosti sprostredkovať ďalej a nájsť pre klienta presne to čo hľadá.

Čo všetko máš precestované?

Precestoval som destinácie ako Malorka, ktorá je mimochodom mojou obľúbenou, ale väčšinou mimo hlavnej letnej sezóny, keď nie je tak preplnená. Ďalej som navštívil dovolenkové destinácie ako Grécko - Krétu, Thassos, Chalkidiki, Cyprus, Turecko, Tunisko, Dubaj, Kapské Mesto. Kvôli návšteve futbalových štadiónov a účasti na futbalových zápasoch som neobišiel mestá ako Madrid, Dortmund, Neapol či Miláno

burj khalifa výhľad
Dubaj, Burj Khalifa
roman šlosár v kokpite lietadla
Qatar
qatar dreamliner
Qatar, Dreamliner

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čo miluješ na cestovaní najviac?

Keďže je mojou vášňou lietanie, vždy sa najviac teším na celý proces od odsunutia lietadla od terminálu až po pristátie. Najradšej by som bol po celý tento čas v kokpite. :-) Na cestovaní však zbožňujem tú možnosť vidieť rozmanitosť nášho sveta, spoznávať rôzne kultúry či ochutnať špeciality miestnej kuchyne. 

Bez čoho nikdy neodchádzaš na dovolenku?

Určite pas, mobil, peňaženka, dobrá nálada. :-)

Kapské mesto výhľad na mesto z perspektívy
Kapské Mesto 

 

Za aký typ cestovateľa sa považuješ? Si spontánny alebo musíš mať všetko dopredu dôkladne naplánované? 

Pri plánovaní dovolenky si vždy načrtnem itinerár, čo by som všetko chcel počas návštevy krajiny stihnúť. Nikdy necestujem bez toho, aby som si vopred nenaštudoval čo zaujímavé môžem v destinácií vidieť alebo navštíviť. Ale záleží na tom s kým cestujem a podľa toho si prispôsobím program.

Estadio Santiago Bernabeu Madrid fotka
Madrid, Estadio Santiago Bernabéu

Kam by si odporučil vycestovať rodinám s deťmi? 

Podľa môjho názoru je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku Malorka. Krátky let okolo 2 hodín je zvládnuteľný aj pre malé deti. Severná časť Malorky - Alcudia (Playa de Muro) so širokou piesočnatou plážou, dlhým, pozvoľným vstupom do mora je na vybláznenie sa pre deti ako stvorená. Ak máte radi športovejší typ dovolenky, môžete si požičať bicykle a oživiť športového ducha na západnej, hornatejšej časti ostrova. Keď však hľadáte dovolenku, kde budete len relaxovať na pláži alebo pri bazéne s drinkom v ruke, pričom sa vaše deti vyšantia samy na tobogánoch, potom odporúčam zamerať sa na Turecko

„Podľa môjho názoru je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku Malorka."

TOP 6 najkrajších pláží Malorky

Kam by si odporučil vycestovať našim klientom, ak hľadajú v tejto pandemickej dobe súkromnejší typ ubytovania?

V obrovskej ponuke ubytovacích zariadení si nájde každý to čo mu vyhovuje. Pre klientov, ktorí nechcú v momentálnej situácií byť ubytovaní v preplnených hoteloch, existuje možnosť ubytovať sa v tzv. boutique hoteloch. Ide o dizajnové hotely, ktoré zväčša nemajú veľa izieb a panuje v nich rodinná atmosféra, takže sa tam môžete cítiť ako doma. 

 

  TUI ReiseCenter Slovensko Bory Mall, Lamač 6780,  841 0 Bratislava   

 02/ 327 84 077-8

 bory@tui-reisecenter.sk