Hampton by Hilton Marjan Island -  exkluzívna novinka na brehoch Arabského zálivu

Hampton by Hilton Marjan Island - exkluzívna novinka na brehoch Arabského zálivu

Na svete je nový luxusný projekt prestížnej hotelovej rodiny Hilton - Hampton by Hilton Marjan Island Resort. Rozpína sa na turisticky vyhľadávanom ostrove Marjan Island, iba 15 minút jazdy od centra strediska Ras Al Khaimah. Tento veľkolepý rezort otvára svoje brány pre návštevníkov 1. júla 2021.

PANORAMATICKÉ VÝHĽADY NA ARABSKÝ ZÁLIV 

Štvorhviezdičkový hotel Hampton by Hilton Marjan Island Resort ako prvý plážový rezort svojho druhu predstavuje koncept all inclusive. V snahe vyhovieť všetkým klientom ponúka veľkú variabilitu svojich 515 izieb. Všetky okná smerujú na morskú alebo ostrovnú stranu a poskytujú dychberúce výhľady a čarovnú dovolenku.

PRVOTRIEDNY WELLNESS V SRDCI NAJSEVERNEJŠIEHO EMIRÁTU

V Hampton by Hilton vás čaká 750 m dlhá súkromná piesočná pláž, veľkolepý infinity bazén s panoramatickým výhľadom na Arabský záliv, wellness centrum so 7 liečebnými miestnosťami separátnymi pre dámy, pánov a páry. Najmenších poteší detský vonkajší bazén a tzv. Indoor Hub Club, ktorý je rozdelený do 4 sekcií poskytujúcich širokú škálu voľnočasových aktivít. Hotel myslí aj na teenegerov, pre ktorých vytvoril tzv. Club pre teenegerov s konzolami Play-Station a X-Boxmi.

Hampton by Hilton Marjan Island pláž   Hampton by Hilton Marjan Island panoramatický bazén   Hampton by Hilton Marjan Island lobby bar

ZÁŽITKOVÁ GASTRONÓMIA 

Lobby ako aj recepcia sú v hoteli Hampton by Hilton Marjan Island inšpirované dizajnom v zmysle „deň na pláži" a integrujú uvítaciu halu, kaviareň a celodennú reštauráciu. Okrem celodennej reštaurácie, sú k dispozícii 2 à la carte reštaurácie. V Claw BBQ si pochutnáte na grilovaných špecialitách a čerstvých morských plodoch. Môžete si vybrať či strávite čas v americkom štýle zariadenom interiéri alebo na rozľahlej terase s výhľadom na Arabský záliv. Karma Kafe by Buddha Bar je jedinečný koncept, ktorý spojením  baru, reštaurácie, sushi baru a priestrannej terasy ponúka unikátny gastronomický zážitok vo výnimočnej atmosfére. Izbová služba a minibar sú k dispozícií za poplatok.

Hampton by Hilton Marjan Island pohľad zhora

  • View Lobby cafe 
  • View Lobby market 
  • Claw BBQ 
  • Karma Kafe by Buddha Bar
  • H20 plážový bar 
  • Food truck

KAM VYRAZIŤ V OKOLÍ 

V emiráte Ras Al Khaimah je dispozícií celý rad voľnočasových aktivít, každý si nájde to svoje. Neodmysliteľné sú nákupné centrá a rušné trhy, ako napríklad slávne Al Hamra Mall, Manar Mall a populárny arabský trh Souq, kde si môžete pre svojich blízkych zaobstarať suveníry v podobe miestnych surovín z ručne tkaných textílií, tradičných parfumov či šperkov. Veľkou zaujímavosťou sú okolité datľové farme, ktoré vás prevedú celým procesom pestovania a zberu datlí. Tradičná perlová farma Suwaidi Pearl ponúka zážitok a prechádzku perlovým farmárčením. O poctivej ochrane pamiatok v emiráte svedčí aj najnavštevovanejšie archeologické nálezisko v Ras Al Khaimah Dhayah. Adrenalínový nadšenci iste nevynechajú  návštevu najdlhšieho ziplinu na svete, ktorý je s dĺžkou 2,84 km zapísaný v Guinessovej knihe rekordov. V neďalekom Abú Zabí a Dubaji nájdete tiež početné nákupné centrá. Miestne turistické agentúry ponúkajú mnohé zážitkové aktivity ako horské safari, populárne púštne kempy, návštevu prírodného parku Al Wadi alebo sa vyberte na najvyšší vrch emirátu Ras Al Khaimah Jebel Jais, kde môžete zažiť napríklad kurz jogy a naraňajkovať sa v najvyššie položenej reštaurácii emirátu 1484 by Buro.

Hampton by Hilton Marjan Island izba

   Hampton by Hilton Marjan Island reštaurácia   Hampton by Hilton Marjan Island BBQ Claw


Prečítajte si tiež