Grecotel LUX ME Dama Dama

Objavte úchvatnú krásu na brehoch Egejského mora

LUX ME DAMA DAMA

GRECOTEL LUX ME RESORT RHODOS

 

LUX ME Dama Dama je nové, vzrušujúce letovisko priamo na slávnej Kalithea, najpozoruhodnejšej pláži na ostrove. Rhodos LUX ME Dama Dama vyžaruje príjemnú dovolenkovú atmosféru jedného z najkrajších turistických cieľov v Stredozemnom mori. Magické počasie tu nájdete po celý rok. Je to miesto, ktoré si okamžite zamilujete. Má ideálnu polohu v blízkosti mesta Rhodos, rozprávkovej krajiny so stredovekými palácmi, dláždenými uličkami, rôznymi obchodmi, kurióznymi reštauráciami a kaviarňami.

Hotelový rezort je pomenovaný po jeleňovi Dama-Dama, ktorý podľa povery žije na ostrove odpradávna. Jeho symbolické sochy z mramora možno vidieť aj v slávnom prístave v Rhodose, kde sa predtým mal nachádzať aj jeden zo siedmich divov sveta Rodoský Kolos. 

LUX ME Dama Dama je luxusný rezort s nápadnou kombináciou moderného dizajnu a unikátneho dekoru zo starých čias. Rezort odráža pohodlnú eleganciu komplexného bývania Grecotel Luxe s úplne novými verejnými priestormi ako sú vodná ríša divov s nádhernými bazénmi a priestrannými hlavnými budovami a ubytovaním v štýle bungalov. Krásne miesto, ktoré si nesmiete nechať ujsť a budete sa chcieť fotografovať na každom kroku. Z tejto scény nebudete môcť odtrhnúť zrak. 

Svet Dama Dama je plný gurmánskych možností. Unikátnu gastronómiu si môžete vychutnať vo vodnej ríši divov, na pláži alebo vo vyvýšenej arkáde s čarokrásnym výhľadom na okolie. Nezabúdajme na malé luxusné pozornosti od spoločnosti Grecotel. Raňajkovať, obedovať alebo večerať pri speve slávikov má svoje jedinečné čaro. Pšenica, víno a grécky med pošteklia Vaše chuťové poháriky. Z okolitých reštaurácií a barov dovidíte na panorámu Egejského mora. Jednoduché a maximálne čerstvé suroviny vám garantujú kulinárske dobrodružstvo.

Rodiny s deťmi majú na výber s veľkého množstva ubytovaní, špeciálne pre deti je v ponuke zelenina a ovocie priamo z farmárskeho dvora ako aj detská výživa na mieru. O zábavné programy sa postarajú GrecoBaby a Grecoland

Služba concierge je k dispozícii prostredníctvom aplikácie WhatsApp pre všetkých hostí. K vašim službám sú určení zamestnanci, ktorí svojim hosťom ponúkajú informácie o pobyte, online rezerváciách v reštauráciách a lá carte a o službách v hoteli i mimo neho. Osobnú službu máte po ruke stlačením jediného tlačidla!  

Viac informácií     

Grecotel Lux Me Dama Dama pohľad zvrchu Grecotel Lux Me Dama Dama pláž Lux Me Dama Dama hotel stánok s olivovým olejom 

Lux Me Dama Dama hotelová izba Lux Me Dama Dama reštaurácia Lux Me Dama Dama bazén

Lux Me Dama Dama lobby Lux Me Dama Dama večerný výhľad na bazén Lux Me Dama Dama terasa