Grecotel LUX ME Daphnila Bay Dassia

VITAJTE V GRÉCKOM RAJI NA OSTROVE KORFU

GRECOTEL LUX ME DAPHNILA BAY DASSIA

GRECOTEL LUX ME KORFU

 

Spoločnosť Grecotel Hotels & Resorts Vás s potešením pozýva na osviežujúcu dovolenku, ktorá je kombináciou nádherného miesta na pláži, vynikajúceho dizajnu, moderných osobných služieb, veľkolepého výberu jedál, množstva aktivít a zábavy. LUXURY MADE EASY® je hotelový koncept, ktorý sa zrodil z vízie životného štýlu pri mori a stelesňuje tzv. "LUXURY ALL-INCLUSIVE LIVING®", ktorý sa stáva súčasťou Vášho každodenného života. Je jednoducho neodolateľný! Krásna Daphnila je súčasťou polostrova Grecotel Kommeno, jedného z najexkluzívnejších letovísk v Stredomorí. Môžete si vyskúšať plavbu na luxusnej lodi, užívať si pritom morský vánok a nádherný výhľad na polostrov. Doprajte si neobmedzené možnosti Lux Me a nechajte všetky starosti za sebou!

V zálive Daphnila Bay si perfektne oddýchnete. Toto rozprávkové letovisko je postavené uprostred malebných zelených kopcov a prímorskej krajiny. Nachádza sa priamo na pokojnej piesočnatej pláži, obklopené rozsiahlymi trávnikmi. Užívajte si príjemné slnečné lúče alebo relaxujte v tieni olivovníkov a borovíc.

Vydajte sa na kulinárske dobrodružstvo. Svet plný chuťových zážitkov v rôznych tematických reštauráciách, kde budú Vaše zmysly rozmaznávané lahodnými špecialitami z Grécka, Talianska a celého Stredomoria. Spoznáte tu skutočný sviatok chutí z čerstvých surovín, zdravého ovocia a zeleniny, kvalitných vín, a to všetko starostlivo vybrané pre Vaše kulinárske potešenie. Jedným z unikátov tohto rezortu je reštaurácia s názvom Tavernaki, ktorú navrhol slávny architekt. 

Služba concierge je k dispozícii prostredníctvom aplikácie WhatsApp pre všetkých hostí. K vašim službám sú určení zamestnanci, ktorí svojim hosťom ponúkajú informácie o pobyte, online rezerváciách v reštauráciách a lá carte a o službách v hoteli i mimo neho. Osobnú službu máte po ruke stlačením jediného tlačidla!  

Viac informácií