Grecotel LUX ME Daphnila Bay Dassia

VITAJTE V GRÉCKOM RAJI NA OSTROVE KORFU

GRECOTEL LUX ME DAPHNILA BAY DASSIA

GRECOTEL LUX ME KORFU

 

Spoločnosť Grecotel Hotels & Resorts Vás s potešením pozýva na osviežujúcu dovolenku, ktorá je kombináciou nádherného miesta na pláži, vynikajúceho dizajnu, moderných osobných služieb, veľkolepého výberu jedál, množstva aktivít a zábavy. LUXURY MADE EASY® je hotelový koncept, ktorý sa zrodil z vízie životného štýlu pri mori a stelesňuje tzv. "LUXURY ALL-INCLUSIVE LIVING®", ktorý sa stáva súčasťou Vášho každodenného života. Je jednoducho neodolateľný! Krásna Daphnila je súčasťou polostrova Grecotel Kommeno, jedného z najexkluzívnejších letovísk v Stredomorí. Môžete si vyskúšať plavbu na luxusnej lodi, užívať si pritom morský vánok a nádherný výhľad na polostrov. Doprajte si neobmedzené možnosti Lux Me a nechajte všetky starosti za sebou!

V zálive Daphnila Bay si perfektne oddýchnete. Toto rozprávkové letovisko je postavené uprostred malebných zelených kopcov a prímorskej krajiny. Nachádza sa priamo na pokojnej piesočnatej pláži, obklopené rozsiahlymi trávnikmi. Užívajte si príjemné slnečné lúče alebo relaxujte v tieni olivovníkov a borovíc.

Vydajte sa na kulinárske dobrodružstvo. Svet plný chuťových zážitkov v rôznych tematických reštauráciách, kde budú Vaše zmysly rozmaznávané lahodnými špecialitami z Grécka, Talianska a celého Stredomoria. Spoznáte tu skutočný sviatok chutí z čerstvých surovín, zdravého ovocia a zeleniny, kvalitných vín, a to všetko starostlivo vybrané pre Vaše kulinárske potešenie. Jedným z unikátov tohto rezortu je reštaurácia s názvom Tavernaki, ktorú navrhol slávny architekt. 

Služba concierge je k dispozícii prostredníctvom aplikácie WhatsApp pre všetkých hostí. K vašim službám sú určení zamestnanci, ktorí svojim hosťom ponúkajú informácie o pobyte, online rezerváciách v reštauráciách a lá carte a o službách v hoteli i mimo neho. Osobnú službu máte po ruke stlačením jediného tlačidla!  

Viac informácií 
 

Grecotel Daphnila Bay Dassia pláž  Grecotel Daphnila Bay Dassia pláž  Grecotel Daphnila Bay Dassia bazén 

 Grecotel Daphnila Bay Dassia terasa  Grecotel Daphnila Bay Dassia výhľad na more  Grecotel Daphnila Bay Dassia hotelová izba

Grecotel Daphnila Bay Dassia reštaurácia  Grecotel Daphnila Bay Dassia príprava chleba  Grecotel Daphnila Bay Dassia slnečná terasa