Dovolenka Afrika | Last Minute Afrika

Dovolenka Afrika je miestom, kde si môžete užiť krásne pláže, Safari alebo dokonca aj vlastnú svadbu

Ak patrí dovolenka Afrika ešte stále medzi vaše nesplnené cestovateľské sny, určite je na mieste otázka, ktorú časť tohto exotického kontinentu si pre svoj pobyt vôbec vybrať, pretože Afrika ponúka množstvo zaujímavých lokalít, atraktívnych destinácii a nekonečné more možností spoznávania tejto rozmanitej krajiny, či už z juhu, severu, východu alebo zo západu. Už len samotný fakt že tento kontinent obklopuje z jednej strany Atlantický oceán (na západe) a z druhej strany Indický oceán (na východe) a tiež Stredozemné more v severnej časti, napovedá že o prímorské dovolenkové destinácie a letoviská tu nebude určite núdza. Ale aj samotné vnútrozemie svojou rozmanitou flórou a faunou ponúka veľa zaujímavých miest a to najmä prírodných rezervácií a národných parkov, ktoré sa oplatí navštíviť.

dovolenka Afrika

 

Safari dovolenka Afrika

Dovolenka Afrika je veľkým lákadlom aj pre nadšencov romantickej divočiny africkej savany, kde vás čaká nezabudnuteľný zážitok v podobe prírodnej safari. Safari je atraktívnym a veľmi vyhľadávaným turistickým výletom (najčastejšie na terénnych vozidlách) do afrických národných parkov napr. v Keni, Namíbii, Tanzánii, Botswane či v Južnej Afrike, kde môžete pozorovať divo žijúce zvieratá slobodne sa pohybujúce v prírode, v chránených oblastiach, kde sa zvieratá nelovia, ale iba s nemým úžasom obdivujú a prípadne fotografujú. Veľmi pôsobivá a jedinečná je prírodná udalosť v podobe veľkej migrácie divokých zvierat na území Kene (Maasai Mara) a v Tanzánii (Serengeti), ktorú môžete pozorovať najmä v období od júla do septembra, kedy ponúkame tiež veľmi výhodné Last Minute Afrika pobyty.

afrika last minute

 

Afrika – spoznajte juh tejto čarovnej krajiny!

Južná Afrika patrí k hospodársky najvyspelejšej africkej oblasti za čo vďačí najmä veľkým nerastným bohatstvám a ťažbe diamantov, ropy aj zemného plynu, ale tiež ťažbe zlata, platiny, chrómu, čierneho uhlia či železnej rudy. Dovolenka Afrika a zvlášť dovolenka v spomínanej Južnej Afrike toho ponúka naozaj veľa, od krásy rozmanitej  prírody a safari až po pláže, luxusné hotelové rezorty, veľkomestá či zábavné parky. Každý si tu môže nájsť to čo mu vyhovuje ale medzi najatraktívnejšie miesta patrí určite Mys Dobrej nádeje, kde sa stretávajú vody Indického a Atlantického oceánu (ostrov tuleňov, kolónia tučniakov), ale aj návšteva Kapského mesta, Sun City, Johannesburgu či Pretórie alebo návšteva tretieho najväčšieho kaňonu na svete Blyde River Canyon.

Kam sa ešte môžete z Južnej Afriky pozrieť?

Dovolenka Afrika môže prebiehať v destinácii Južná Afrika a zároveň byť skombinovaná aj s pobytom na najkrajších plážach sveta, napr. na ostrove Maurícius, Seychely či Zanzibar. Týmto spôsobom môžete spojiť prijemné s užitočným a jednu časť dovolenky stráviť poznávaním Južnej Afriky a zvyšok dovolenky tráviť už len príjemným relaxom na rozprávkových plážach niektorého z exotických ostrovov a ak si vyberiete Last Minute Afrika dovolenku, toto všetko môžete mať aj za veľmi výhodnú cenu.

last minute Afrika

 

Svadba a dovolenka v Afrike

Snívate o romantickej svadbe na pláži? Dovolenka Afrika a pláže Indického oceánu sú na to ako stvorené. Medzi najkrajšie a najobľúbenejšie miesta pre svadbu v Afrike patrí svadba v Keni alebo svadba na rozprávkovom ostrove Zanzibar, prípadne na ostrovčekoch Mozambiku. Týmto spôsobom si nielen užijete krásny svadobný obrad na exotickej pláži, ale zároveň si už nemusíte hľadať ideálne miesto pre vašu svadobnú cestu, pretože medové týždne prežijete priamo v nezabudnuteľnej Afrike. Zažiť samotnú Afriku a ešte k tomu v spojení s vlastnou svadbou je naozaj neskutočným zážitkom.

afrika dovolenka

 

Last Minute Afrika s TUI ReiseCenter je skvelou voľbou!

Práve cestovná kancelária TUI ReiseCenter ponúka bohatý výber dovoleniek v Afrike zameraných na okružné poznávacie zájazdy, ale aj relax pri pobreží. Dovolenka Afrika, či už formou poznávania spojeného s návštevou národných parkov, rezervácii a Safari alebo formou prímorských pobytov v kvalitných hotelových rezortoch, počas ktorých môžete absolvovať napr. zaujímavé fakultatívne výlety, patrí určite k veľmi exotickým a zaujímavým dovolenkovým destináciám. Navštívte druhý najväčší kontinent sveta plný kontrastov s TUI ReiseCenter a splňte si tak svoje sny  o nezabudnuteľnej dovolenke napr. v Južnej Afrike, Keni, Tanzánii prípadne v Maroku či v Egypte. Prezrite si aj naše Last Minute Afrika ponuky a cestujte s nami za najlepšie ceny!