Sea Breeze

načítavam...
priamo na pláži v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Tento hotel sa nachádza v srdci Slnečného pobrežia a od piesočnatej pláže je oddelený len promenádou. V blízkosti hotela nájdete množstvo nákupných a zábavných podnikov, reštaurácií, barov, nočných klubov a aquaparku. Je to asi 600 metrov od rušného párty centra Slnečného pobrežia s reštauráciami, barmi a obchodmi. Letisko Burgas je vzdialené asi 40 km.

Vybavenie: Hotel má 60 izieb na 5 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia s recepciou a lobby, lobby bar, prenájom trezoru, výťah, reštaurácia s vonkajšou terasou, bar, minimarket, zmenáreň a parkovacie miesta. Vonku nájdete bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby (cca 32m²) majú klimatizáciu, minichladničku, SAT TV, telefón, Wi-Fi (za poplatok), sprchu/WC, sušič vlasov a balkón alebo terasu. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie.
Štúdio: Štúdiá sú o niečo väčšie (cca 45 m²) s podobným zariadením ako dvojlôžkové izby a majú priestor na posedenie s rozkladacou pohovkou.
Apartmán: Apartmány (cca 60m²) majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby, ale majú aj samostatnú spálňu.

Rezervovateľné možnosti stravovania: B&B: bohaté raňajky formou bufetu.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: šport a vodné športy na pláži a v centre mesta (miestni poskytovatelia).

Program pre deti: detský bazén. Detské postieľky (na vyžiadanie a za poplatok).

Služby hotela: 24 hodinová recepcia.
Wi-Fi (v niektorých verejných priestoroch hotela, inak za poplatok).

Poznámky: Email:
Telefón: 00359 554 228 53

Poznámka k sezóne: Možno rezervovať aj pod BOJA33.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu