Duni Royal Belleville

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Rezort Duni pozostáva z 5 hotelov v malebnom prostredí, uprostred prírodnej rezervácie na miernom svahu, zaliaty dunami, dlhými piesočnatými plážami, niektoré priamo na pláži v krásnej zátoke a v prírodnej lesnej oblasti, cca. 7 km od Sozopolu. Malé uličky, turistické chodníky a typická architektúra nádherného hotelového komplexu prekvapia a potešia zvláštnou atmosférou. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá asi 60 minút (cca 45 km).

Vybavenie: V komplexe Duni je celkovo 5 hotelov na ploche takmer 50 hektárov pre rodiny, osamelých cestovateľov a páry hľadajúce pokoj a pohodu, priateľov aj rekreačných športovcov. Ponúka 10 tenisových kurtov, 4 bazény, vlastný aquapark, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi pri bazénoch a na pláži, množstvo športových ponúk, fantastické reštaurácie, bary, občerstvenie a pitie, koktailové bary, amfiteáter, obchody , fitnes a sauny a minigolfové ihrisko, lukostreľba a dokonca aj vlastný malý prístav. Na pláži sa môžete venovať rôznym vodným športom. Čaro malej bulharskej dediny tu bolo vymodelované do dokonalosti a nenecháva nič potrebné.
Hotel Duni Belleville vám ponúka ubytovanie v bezprostrednej blízkosti dediny Duni Holiday Village po vzore typickej bulharskej dediny s kľukatými uličkami, malými vilami a budovami, zasadenými do prírody a uprostred nádhernej parkovej krajiny. pokoj, príroda a to všetko v bezprostrednej blízkosti pláže
(Vzdialenosť od pláže cca 600m).
Menší hotel má 201 izieb rozmiestnených na 4 poschodiach (výťah k dispozícii) a svojim hosťom ponúka recepciu, bufetovú reštauráciu a dve à la carte reštaurácie (talianske a bulharské), ako aj bazén a lobby bar. Vonku je veľký bazén s integrovaným detským bazénom vo veľkej záhradnej oblasti na opaľovanie, prechádzky a relaxáciu. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne a na pláži zadarmo. Nachádza sa tu aj ďalší snack bar. Aquapark „DUNI Aquapark“ s mnohými tobogánmi je zadarmo pre všetkých hostí AI (otvorený 1. júna - 15. septembra, podľa počasia)
Hostia môžu využívať všetko vybavenie sesterských hotelov Duni Marina Beach, Duni Pelican a Duni Holiday Village (s výnimkou príslušných reštaurácií a bazénov v kráľovskom paláci Duni). Ďalej môžu hostia využívať krytý bazén v hoteli Duni Royal Palace v začiatku a na konci sezóny k dispozícii, keď sa táto otvára z dôvodu poveternostných podmienok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba pevná strana: Dvojlôžkové izby (nefajčiarske izby, približne 23 m²) sú vybavené dvoma samostatnými posteľami a majú kúpeľňu s vaňou, WC a sušičom vlasov. Medzi ďalšie funkcie patrí klimatizácia (od polovice júna do polovice septembra, centrálne ovládaná), koberce, stôl, satelitná TV (plochá obrazovka), Wi-Fi (za poplatok), telefón, minibar (za poplatok), trezor na prenájom a zariadený balkón. Možno si ich rezervovať aj na jednorazové použitie alebo s bočným výhľadom na more za príplatok.
Super Saver izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, špeciálne cenou a nízkou kontingentu.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: V bufetovej reštaurácii si môžete dopriať bohatý tematický bufet na raňajky (7:00 - 11:00), obed (12:30 - 14:30) a večere (7-10:30). Polnočné občerstvenie. Cez deň je v reštaurácii káva a koláč. Koktaily, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v lobby bare a v bare pri bazéne na otvorenom vonkajšom priestranstve sú 6 sendvičovými stanicami pre všetkých hostí rezortu, otvorené od 11.30 do 18.00 hod. Pred plážou je snack bar, ktorý môžu hostia tiež týždenne používať v plavkách v jednej z dvoch a la carte reštaurácií (podľa dostupnosti a po predchádzajúcej rezervácii).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Večer sa o dobrú zábavu starajú animácie a zábavné šou. Všetky športové a večerné zábavy sa konajú vo veľkej aréne / amfiteátri a okolo bazéna v hoteli Duni Marina Beach

Športové nezahrnuté: aerobic, aqua aerobic, tanečné aerobik, step aerobik, Zumba, lukostreľba, plážový volejbal.

Šport za poplatok: fitnescentrum, minigolf (tretia strana), bicykel, výlety a tenis (požičovňa rakiet).

Detský program: Detský klub / miniklub (3-12 rokov), klub dospievajúcich (13-16 rokov), animácie pre deti a animácie pre mladých v hoteloch Duni Pelican a Duni Marina Beach. Mini diskotéka. V každej hlavnej reštaurácii je možnosť ohriať detskú stravu pomocou mikrovlnnej rúry a príslušenstva.

Poznámky: Nie všetky zariadenia sú v hoteli, ale čiastočne aj v inej časti Duni Royal Resort.
Detská postieľka zdarma na základe dostupnosti.
Check-in čase od 14 hod, vyprázdnenie izieb do 12 hodín.
Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte za poplatok.

Poznámka 2: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom komplexe za poplatok. Umiestnenie hotela v prírodnej rezervácii môže viesť k obmedzeniam a zlyhaniu internetového pripojenia.
Hostia môžu využívať všetko vybavenie sesterských hotelov Duni Marina Beach, Duni Pelican a Duni Holiday Village, keď sú hotely otvorené.
V stredisku je len obmedzené použitie vzhľadom k architektúre a dizajne vnútorných aj vonkajších priestoroch pre telesne postihnutých.
Bulharsko Hotel Duni Royal Resort
8133 Sozopol
Tel .: 359 550 222 60
Fax 359 550 224 95


V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 72.

Sezónne oznámenie: V závislosti od poveternostných podmienok, počtu hostí a na začiatku a na konci letnej sezóny nemusia byť k dispozícii všetky hotely a zariadenia v letovisku.
**
V hoteli BOJA95 sú možné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu