Duni Royal Belleville

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Duni Royal Resort zahŕňa 5 hotelov v malebnom prostredí, uprostred prírodnej rezervácie na miernom svahu, vsadený do dún, dlhé piesočnaté pláže, niektoré priamo na pláži v nádhernej zátoke a prírodnej lesnej oblasti, cca. 7 km od Sozopolu. Malé uličky, chodníky a typická architektúra veľkolepého hotelového komplexu prekvapia a potešia zvláštnou atmosférou. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá cca 60 minút (cca 45 km).

Vybavenie: V stredisku je na ploche takmer 50 hektárov celkom 5 hotelov pre rodiny, single cestovateľov a páry hľadajúce pokoj a pohodu, priateľov a športových dovolenkárov. Ponúka 10 tenisových kurtov, 4 bazény, vlastný aquapark, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi pri bazéne a na pláži, množstvo športových aktivít, fantastické reštaurácie, bary, stánky s občerstvením a nápojmi, koktejlové bary, amfiteáter, obchody. , fitness a sauny a minigolfové ihrisko, lukostreľnica a dokonca aj vlastný malý prístav. Na pláži sú k dispozícii rôzne vodné športy. Kúzlo malej bulharskej dedinky tu bolo znovu vytvorené do dokonalosti a nesplní žiadne želania.
Hotel Duni Belleville vám ponúka ubytovanie v bezprostrednej blízkosti dediny Duni Holiday Village po vzore typickej bulharskej dediny s kľukatými uličkami, malými vilami a budovami, zasadenými do prírody a uprostred nádhernej parkovej krajiny. pokoj, príroda a to všetko v bezprostrednej blízkosti pláže
(Vzdialenosť od pláže cca 600m).
Menší hotel má 201 izieb rozložených na 6 poschodiach (k dispozícii výťah) a svojim hosťom ponúka recepciu, bufetovú reštauráciu a dve à la carte reštaurácie (taliansku a bulharskú), ako aj bazén a lobby bar. Vonku je veľký bazén s integrovaným detským bazénom vo veľkej záhrade na opaľovanie, prechádzky a relax. Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne a na pláži zdarma. Nachádza sa tu aj ďalší bufet. Aquapark "DUNI Aquapark" s množstvom tobogánov je pre AI hostí zdarma (otvorený 1. júna - 15. septembra v závislosti od počasia)
Hostia môžu využívať všetky zariadenia sesterských hotelov Duni Marina Beach*, Duni Pelican a Duni Holiday Village (okrem príslušných reštaurácií a bazénov v Duni Royal Palace), v závislosti od príslušnej prevádzkovej doby.
*Vnútorný bazén: exkluzívny prístup len pre hostí hotela Marina Beach.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba pevná strana: Dvojlôžkové izby (nefajčiarske izby, približne 23 m²) sú vybavené dvoma samostatnými posteľami a majú kúpeľňu s vaňou, WC a sušičom vlasov. Medzi ďalšie funkcie patrí klimatizácia (od polovice júna do polovice septembra, centrálne ovládaná), koberce, stôl, satelitná TV (plochá obrazovka), Wi-Fi (za poplatok), telefón, minibar (za poplatok), trezor na prenájom a zariadený balkón. Možno si ich rezervovať aj na jednorazové použitie alebo s bočným výhľadom na more za príplatok.
Super ekonomické izby: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, špeciálnu cenu a malý kontingent.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: V bufetovej reštaurácii si môžete dopriať raňajky (7:00-11:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:30) z bohatého tematického bufetu. Počas dňa je v reštaurácii káva a koláč. Koktaily, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v lobby bare a v bare pri bazéne od príslušných otváracích hodín, denne otvorené bary v lobby a v aquaparku do 00.00 hod. Vonku je pre všetkých hostí rezortu 6 sendvičových staníc , otvorené od 11.30-18 hod. Pred plážou sa nachádza snack bar, ktorý môžu hostia navštíviť v plavkách. Môžete využiť jednu z dvoch a la carte reštaurácií (v závislosti od dostupnosti a predchádzajúcej rezervácie za malý servisný poplatok 10/5 BGN za deti (3-12 rokov, platí sa na mieste)).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Večer sa o dobrú zábavu starajú animácie a zábavné šou. Všetky športové a večerné zábavy sa konajú vo veľkej aréne / amfiteátri a okolo bazéna v hoteli Duni Marina Beach

Športy v cene: , aerobik, aqua aerobik, dance aerobik, step aerobik, ZUMBA, lukostreľba, plážový volejbal.

Šport za poplatok: fitnes pod holým nebom, minigolf (externý poskytovateľ), tenis (požičovňa rakiet a reflektor).

Detský program: Detský klub / miniklub (3-12 rokov), klub dospievajúcich (13-16 rokov), animácie pre deti a animácie pre mladých v hoteloch Duni Pelican a Duni Marina Beach. Mini diskotéka. V každej hlavnej reštaurácii je možnosť ohriať detskú stravu pomocou mikrovlnnej rúry a príslušenstva.

Poznámky: Nie všetky zariadenia sa nachádzajú priamo v hoteli, ale čiastočne v inej časti rezortu Duni Royal.
Detská postieľka zdarma v závislosti od dostupnosti.
Čas príchodu od 14:00, čas odchodu do 12:00.
Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte za poplatok.

Poznámka 2: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom komplexe za poplatok. Umiestnenie hotela v prírodnej rezervácii môže viesť k obmedzeniam a zlyhaniu internetového pripojenia.
Hostia môžu využívať všetko vybavenie sesterských hotelov Duni Marina Beach, Duni Pelican a Duni Holiday Village, keď sú hotely otvorené.
Vzhľadom na architektúru a dizajn vnútorných a vonkajších priestorov má rezort obmedzenú vhodnosť pre hostí s obmedzenou chôdzou.
Bulharsko Hotel Duni Royal Resort
8133 Sozopol
Telefón: +359 550 222 60


V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 72.

Sezónne oznámenie: V závislosti od poveternostných podmienok, počtu hostí a na začiatku a na konci letnej sezóny nemusia byť k dispozícii všetky hotely a zariadenia v letovisku.
**
V hoteli BOJA95 sú možné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu