Duni Royal Belleville

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Duni Royal Resort pozostáva z 5 hotelov v malebnom prostredí. Je uprostred prírodnej rezervácie, na miernom svahu, vnorený do dún a len asi 7 km od Sozopolu. Dlhé piesočnaté pláže a krásna zátoka sú v bezprostrednej blízkosti. Malé uličky, chodníky a typická architektúra veľkolepého hotelového komplexu prekvapia a potešia zvláštnou atmosférou. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá cca 60 minút (cca 45 km).

Vybavenie: Rezort má na ploche viac ako 50 hektárov celkom 5 hotelov pre rodiny, single cestovateľov a páry hľadajúce pokoj a pohodu, priateľov a športových dovolenkárov. Ponúka 10 tenisových kurtov, 4 bazény, vlastný aquapark, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi pri bazénoch a na pláži, množstvo športových aktivít, fantastické reštaurácie, bary, stánky s občerstvením a nápojmi, koktailové bary, amfiteáter, obchody. , fitness a sauny a minigolfové ihrisko, lukostreľnica a dokonca aj vlastný malý prístav. Na pláži sú k dispozícii rôzne vodné športy. Kúzlo malej bulharskej dedinky tu bolo obnovené do dokonalosti a nesplní žiadne želania.
Hneď vedľa Duni Holiday Village, oblasti po vzore typickej bulharskej dediny s kľukatými uličkami, malými vilami a budovami, vsadenými do prírody a uprostred krásnej parkovej krajiny, vám Hotel Duni Belleville ponúka jedinečnú kombináciu komfortu, pokoj, príroda a to všetko v bezprostrednej blízkosti pláže
(Vzdialenosť od pláže cca 600m).
Menší hotel má 201 izieb rozložených na 6 poschodiach (k dispozícii výťah) a svojim hosťom ponúka recepciu, bufetovú reštauráciu a dve à la carte reštaurácie (taliansku a bulharskú), ako aj bazén a lobby bar. Vonku je veľký bazén s integrovaným detským bazénom vo veľkej záhrade na opaľovanie, prechádzky a relax. Ležadlá, slnečníky a osušky sú v cene pri bazéne a na pláži (v závislosti od dostupnosti). Na pláži je aj ďalší snack bar. Aquapark "DUNI Aquapark" s mnohými toboganmi je zahrnutý pre AI hostí (otvorený od 1. júna do 15. septembra v závislosti od počasia).
Hostia môžu využívať všetky zariadenia sesterských hotelov Duni Marina Beach, Duni Pelican a Duni Holiday Village (okrem príslušných reštaurácií a bazénov v Duni Royal Palace), v závislosti od príslušných prevádzkových hodín.
*Vnútorný bazén: exkluzívny prístup len pre hostí hotela Marina Royal palace.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba orientovaná na zem: Dvojlôžkové izby (nefajčiarske izby, cca 23 m²) sú vybavené dvoma samostatnými lôžkami a majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, klimatizáciu (od polovice júna do polovice septembra, centrálne ovládané), koberec, písací stôl, rozkladacie kreslo ako prístelka, SAT TV, TV (plochá obrazovka), Wi-Fi (za poplatok), telefón, minibar (za poplatok), prenájom trezoru a zariadený balkón. Za príplatok je možné rezervovať aj na jedno použitie alebo s čiastočným výhľadom na more.
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby (špeciálna cena a obmedzený kontingent).

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: V bufetovej reštaurácii si môžete dopriať raňajky (cca 7:00 - 11:00), obedy (cca 12:30 - 14:30) a večere (cca 19:00 - 21:30) z bohatého tematického bufetu. Počas dňa je v bare pri bazéne káva a koláč. Koktaily, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú v lobby bare a v bare pri bazéne podľa príslušných otváracích hodín. Bary vo vestibuloch a v Aquaparku sú otvorené každý deň do polnoci. Okrem toho sú na rôznych staniciach v rozsiahlom zariadení k dispozícii stánky so sendvičmi približne od 11:30 do 18:00 a ponúkajú občerstvenie. Pred plážou sa nachádza snack bar, ktorý je hosťom k dispozícii aj v plavkách týždenne, môžete využiť jednu z dvoch a la carte reštaurácií za malý servisný poplatok cca 10 BGN / 5 BGN pre deti (deti 3-12 rokov, splatné na mieste, v závislosti od dostupnosti a predchádzajúcej rezervácie).

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Zábava: Vo večerných hodinách sa o dobrú zábavu postarajú animačné a zábavné programy. Všetky športové a večerné animácie sa konajú vo veľkej aréne/amfiteátri a okolo bazéna v hoteli Duni Marina Beach.

Šport zahŕňa: aerobik, aqua aerobik, dance aerobik, step aerobik, ZUMBA, lukostreľba, plážový volejbal a využitie tenisových kurtov.

Šport za poplatok: fitness centrum pod holým nebom, minigolf (externý poskytovateľ)

Detský program: Detský klub/miniklub (3-11 rokov), tínedžerský klub (12-16 rokov), detská zábava a zábava pre mladých v hoteli Duni Pelican a Duni Marina Beach. mini diskotéka. V každej hlavnej reštaurácii je možnosť ohrievať detskú stravu mikrovlnkou a príslušenstvom.

Poznámky: Nie všetky zariadenia sa nachádzajú priamo v hoteli, ale čiastočne v inej časti rezortu Duni Royal.
**********
Detská postieľka je zahrnutá v závislosti od dostupnosti.
**********
Čas príchodu od 14:00, čas odchodu do 12:00.
********
Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte za poplatok.
********

Poznámka 2: Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte za poplatok. Vzhľadom na polohu hotela v prírodnej rezervácii môže dochádzať k obmedzeniam a výpadkom internetového pripojenia.
Hostia môžu využívať všetko vybavenie v sesterských hoteloch Duni Marina Beach, Duni Pelican a Duni Holiday Village, keď sú hotely otvorené.
Vzhľadom na architektúru a dizajn vnútorných a vonkajších priestorov má rezort obmedzenú vhodnosť pre hostí s obmedzenou chôdzou.
Bulharsko Hotel Duni Royal Resort
8133 Sozopol
Telefón: +359 550 222 60


V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 70.

Sezónna poznámka: V závislosti od poveternostných podmienok, počtu hostí a začiatku a konca letnej sezóny nemusia byť k dispozícii všetky hotely a zariadenia v stredisku.
**
Dodatočne možné rezervovať pod BOJA95.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu