Ebano Select Apartments

Poloha: Približne 400 m od piesočnatej pláže sa nachádza plážový hotel (len pre dospelých). Hotel Ebano Select Apartamentos sa nachádza cca. 4 km od Ibizy. Supermarket je po cca. 10 m. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené necelých 250 metrov. Najbližší nočný klub je vzdialený asi 500 metrov. Medzi iné zaujímavé miesta patria Waterparc Aguamar (900 metrov), Plážový klub Ushuaia (900 metrov), Staré mesto Ibiza (4 km), Pláž Salinas (7 km) a Hï Ibiza Club (7 km). asi 900 m). Letisko (IBZ) je cca. 4 km.

Vybavenie: Renovovaný v roku 2017, tento 4-kľúčový hotel sa skladá z celkom 82 izieb. Ponúka svojim hosťom 24-hodinovú recepciu (check-in od 14.00 hod., Check-out do 12.00 hod.), Lobby, klimatizáciu, trezor (za poplatok) a malý supermarket. Reštaurácia a snack bar zabezpečujú vašu fyzickú pohodu. V hotelovom bare môžete stráviť bohatý deň. Wi-Fi pripojenie na internet je hosťom k dispozícii zadarmo. Prístup na internet môžu využiť hoteloví hostia za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán Premium Typ B: Apartmány sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, kuchynským kútom, TV, klimatizáciou, Wi-Fi, trezorom (za poplatok), telefónom a balkónom.
Voliteľne pre jednorazové použitie s možnosťou 1PA.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Športové cene: Fitness

Šport za poplatok: cca. Vodné športy (čiastočne miestni poskytovatelia) sú ponúkané 500 metrov od hotela.

Wellness: sauna a masáže za poplatok.

Hotel kreditných kariet: Visa a Euro/MasterCard.

Poznámky: C/Begonia 22-26
07817 Playa d 'en Bossa
Španielsko
Email:
34971301561-Telefón
34971301601-Fax

Sezónne Poznámka: Na niektoré zariadenia alebo činnosti sa môžu vzťahovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od ročného obdobia a miestnych klimatických podmienok.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu