Cala Millor Garden - Erwachsenenhotel ab 18 Jahren

načítavam...
adults only/ pre dospelých pre páry bezplatné wifi vyhrievaný bazén v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness piesočnatá pláž wifi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Tento dom pokoja a relaxu charakterizujú priateľské farby a veľmi otvorené plochy. Oddýchnite si v krásnej záhrade s bazénom.

Udržateľnosť: V Garden Hotels sa v posledných rokoch sústredili na ochranu vody, zdroja, ktorý je na Malorke taký cenný. Myšlienka udržateľnosti sa však čoraz viac prejavuje aj v bufetoch - a je to vynikajúce ako vždy!
  • Využitie sezónnych a lokálnych produktov v stravovaní: Hviezdou bufetu je certifikovaná bio jahňacina z Malorky
  • Postupná výmena vaní za sprchové kúty
  • Zapojenie hostí do aktivít v oblasti udržateľnosti, zvyšovanie povedomia o spotrebe vody
  • Výmena trávnikov za pôvodné rastliny, ktoré nevyžadujú zavlažovanie postrekovačmi
  • Záhradu polievajte len počas dňa bez výrazného slnečného žiarenia
  • Dažďomery zabraňujú polievaniu záhrady, keď prší
  • Pravidelné kontroly na včasné odhalenie únikov alebo nadmernej spotreby vody a odstránenie príčin
Chceli by ste prírode niečo vrátiť? Potom prispejte k ochrane klímy – zasaďte mangrovníky na Srí Lanku už teraz!

Vaše výhody: Hotel pre hostí od 18 rokov
Rozsiahla rekonštrukcia v rokoch 2025/2026
Bohatý športový a zábavný program
Veľké a udržiavané záhrady
Moderné prostredie

miesto:
  • na pláž: cca 200 m
  • do centra mesta: Cala Millor, cca 200 m
  • na letisko: cca 60 km
  • centrálny, živý
  • Piesočnatá pláž: mierne sa zvažujúca, verejná, slnečníky (za poplatok), ležadlá (za poplatok)


Zariadenie:
  • oficiálna národná kategória: 4 hviezdičky
  • Rok výstavby: 2002, posledná rekonštrukcia: 2026
  • Jazyk hotela: nemčina, angličtina, španielčina
  • Počet budov: 1, Počet poschodí v hlavnej budove: 8, Počet bytových jednotiek: 172
  • Možnosti platby: American Express, MasterCard, Visa
  • Zariadenia/verejné priestory sú bezbariérové
  • Zariadenia/verejné priestory sú bezbariérové
  • parkovacie miesto
  • moderný, pohodlný, očarujúci/s vkusom
  • Recepcia/Recepcia
  • Lobby, výťah, klimatizácia, úschovňa batožiny
  • WiFi v celom objekte
  • 1 à la carte reštaurácia: stredomorská kuchyňa, s terasou, klimatizovaná
  • 1 bufetová reštaurácia: stredomorská kuchyňa, medzinárodná kuchyňa, regionálna kuchyňa, špeciálne diéty (pre alergikov, vegánska kuchyňa, vegetariánska kuchyňa), priestor na varenie pred očami, s terasou, klimatizovaná
  • Bar pri bazéne, snack bar
  • Nákup regionálnych produktov
  • Vnútorný bazén: cca 1. 4. - 31. 5. vyhrievateľný, sladká voda
  • Vnútorný bazén: cca 1. - 31. 10., vyhrievaný, sladká voda
  • 2 bazény: prevádzkované sezónne, sladká voda, slnečníky, ležadlá, plážové osušky (za poplatok)
  • Slnečná terasa
  • Balijské postele (za poplatok)


Wellness v cene:
  • kúpele
  • Plaváreň, jacuzzi
  • Sauna: sauna


Wellness za poplatok (čiastočne poskytovatelia tretích strán):
  • masáže


Vrátane športu a zábavy (niektorí poskytovatelia tretích strán):
  • Viacúčelové športové ihrisko
  • streľba zo vzduchovky
  • šípky
  • Posilňovňa: klimatizovaná, silový/silový tréning, kardio prístroje
  • Aquagym
  • Tenis: tvrdý kurt
  • stolný tenis
  • miestnosť na bicykle
  • Denné animácie, niekoľkokrát týždenne
  • Večerné animácie, niekoľkokrát týždenne
  • Športové animácie niekoľkokrát týždenne
  • Animácia: nemčina, angličtina, národný jazyk


Šport a zábava za poplatok (niektorí poskytovatelia tretích strán):
  • biliard
  • Požičovňa bicyklov: v hoteli


Tipy a rady:
  • Hotel len pre dospelých nad 18 rokov
  • Turistická daň splatná na mieste
  • Domáce zvieratá nie sú povolené


Informácie: Pri rezervácii dvojlôžkovej izby s panoramatickým výhľadom a službou VIP Select získate nasledujúce doplnkové služby:
  • Exkluzívny náramok
• Uvítací balíček
• Minibar s bezplatnými regionálnymi nápojmi pri príchode (doplnenie je možné za príplatok)
• Výber vankúšov
• Prémiové matrace
• Bezplatné predmety (župan a papuče)
• Bezplatné uteráky do bazéna
• Súkromná a vyhradená VIP zóna v bufetovej reštaurácii s obsluhou nápojov pri stole
• Recepcia vybraných salónikov: vyhradená zóna pre prioritný check-in a check-out s nápojmi a sladkými a slanými občerstveniami počas celého dňa, kávou a čajom Nespresso
• Priame concierge služby s hotelovým ambasádorom
• Vybraný vonkajší relaxačný priestor: Relaxačná zóna s balijskými posteľami, nealkoholickými nápojmi, pivom a bezplatným čerstvým ovocím

Upozornenie: pobytová taxa
Od 1. júla 2016 musia dovolenkári na Baleárskych ostrovoch platiť daň z ubytovania pre trvalo udržateľný cestovný ruch vo výške od 1 EUR (cca 1,10 CHF) do 4 EUR (cca 4,40 CHF) plus 10 % DPH na osobu/noc a je ktoré majú hostia zaplatiť pri príchode alebo odchode do ich ubytovania. Presná suma závisí od kategórie krajiny príslušného ubytovania. Mimo sezóny (01.11.-30.04.) je suma znížená o 75%. Od poplatku sú oslobodené deti a mládež do 16 rokov. Pre dlhodobých dovolenkárov sa suma od 9. dňa pobytu znižuje na polovicu.

Dvojlôžková izba (DP1/DP2/DB1/DB5/DB3/DB4):
  • 16-20 m², Dvojlôžková izba, Štandardná izba, Dažďová sprcha, Fén, Klimatizácia, Minibar (za poplatok), Trezor, 1 TV (satelitná TV, plochá obrazovka), Wi-Fi, Balkón (zariadený)


Dvojlôžková izba s panoramatickým výhľadom (DB6/DB7):
  • 16-20 m², dvojlôžková izba, dažďová sprcha, župan (za príplatok), fén, klimatizácia, minibar (za príplatok), trezor, 1 TV (satelitná TV), Wi-Fi, kávovar na espresso, balkón (zariadený)


Dvojlôžková izba s panoramatickým výhľadom, VIP vybraná služba (DN1, DN2):
  • 16-20 m², dvojlôžková izba, dažďová sprcha, župan, papuče, fén, klimatizácia, minibar, dopĺňaný pri príchode, miestne nápoje, trezor, 1 TV (satelitná TV), Wi-Fi, kávovar na espresso, balkón (zariadený), výber vankúšov, samostatný check-in a check-out, concierge služba, prístup do VIP zóny, osuška k bazénu


Dvojlôžková izba Superior (DS1/DS5):
  • 21-25 m², Dvojlôžková izba, Superior, Gauč, Dažďová sprcha, Župan, Fén, Klimatizácia, Minibar (za poplatok), Trezor, 1 TV (satelitná TV, plochá obrazovka), Wi-Fi, Kávovar na espresso, Balkón (zariadený)


Suity (WB1/WB2):
  • 36-40 m², apartmán, 1 samostatná spálňa, obývacia izba spojená so spálňou, pohovka, dažďová sprcha, župan, fén, klimatizácia, minibar (za poplatok), trezor, 1 TV (satelitná TV, plochá obrazovka), Wi-Fi, kávovar na espresso, balkón (zariadený)


Jednolôžková izba (EB1/EB2):
  • 10-15 m², jednolôžková izba, dažďová sprcha, fén, klimatizácia, minibar (za poplatok), trezor, 1 TV (satelitná TV, plochá obrazovka), Wi-Fi, balkón (zariadený)


Jedlá:
  • Polpenzia: raňajky (švédske stoly), večera (švédske stoly)
  • All Inclusive: Raňajky (bufet), obed (bufet), večera (bufet), nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, minerálna voda, stolové víno, pivo, džúsy, miestne nápoje, 10:00 – polnoc), občerstvenie (11:00 – 13:00), káva/čaj a pečivo (16:00 – 18:00), zmrzlina, jedna tematická večera týždenne v reštaurácii S'Oliva pri minimálnom pobyte jeden týždeň od 15. júna do 30. septembra (rezervácia nutná na recepcii).


Informácie pre zákazníkov: Včasná rezervácia: Rezervujte si do 28. februára pobyty medzi 27. marcom a 30. júnom a 1. septembrom a 31. októbrom a ušetrite 10 %. All Inclusive (A): + 44 EUR (DB1 DB5 DB6 DB7 DN1 DN2 DP1 DP2 DS1 DS5 EB1 EB2 WB1 WB2) Minimálna dĺžka pobytu: 2 noci od 27. marca do 1. apríla, od 5. apríla do 31. mája a od 1. septembra do 31. októbra; 4 noci od 2. apríla do 4. apríla a od 1. júla do 31. augusta; 3 noci od 1. júna do 30. júna. Príchod/Odchod: denne

Tento popis služby je platný od 27. marca 2026 do 31. októbra 2026.

Vyberte si požadovanú cestu

Odletové časy tam
Odletové časy späť
Letecké spoločnosti
Odlet z
Praha
Dátum
So. 16.05. / 18:00 hod

Eurowings

Pi. 22.05. / 21:20 hod

Eurowings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

635,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
So. 16.05. / 18:00 hod

Eurowings

Pi. 22.05. / 21:20 hod

Eurowings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

635,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ne. 17.05. / 15:25 hod

Austrian Airlines

So. 23.05. / 12:10 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, dvojlôžková izba (7ALH doppel standard zimmer (balkon oder terrasse economy)), transfer v cene
Touroperátor
TUID

Konečná cena/osoba

636,00 € | Overiť
Odlet z
Budapešť
Dátum
St. 13.05. / 19:40 hod

Wizz Air

St. 20.05. / 23:05 hod

Wizz Air

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, dvojlôžková izba (DZH doppelzimmer, klimaanlage, heizung, dusche, balkon, renoviert), transfer v cene
Touroperátor
XALL

Konečná cena/osoba

638,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
So. 16.05. / 18:00 hod

SmartWings

Pi. 22.05. / 21:20 hod

SmartWings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
XDER

Konečná cena/osoba

657,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Ne. 17.05. / 18:00 hod

Eurowings

So. 23.05. / 21:20 hod

Eurowings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

658,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Ne. 17.05. / 18:00 hod

Eurowings

So. 23.05. / 21:20 hod

Eurowings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

658,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Po. 18.05. / 18:00 hod

Eurowings

Ne. 24.05. / 21:20 hod

Eurowings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

658,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Po. 18.05. / 18:00 hod

Eurowings

Ne. 24.05. / 21:20 hod

Eurowings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

658,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Ne. 17.05. / 06:20 hod

Eurowings

So. 23.05. / 21:20 hod

Eurowings

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
polpenzia, Dvojlôžková izba, najlepšia cena (DP1H), transfer v cene
Touroperátor
XDER

Konečná cena/osoba

663,00 € | Overiť