Ammos Beach Studios & Suites

načítavam...
priamo na pláži bezplatné wifi v blízkosti pláže wifi
Poloha: Ammos Beach Studios & Suites je asi 50 m od piesočnatej pláže a nachádza sa v Katerini. Zákazníci tu môžu využívať taverny, reštaurácie, kaviarne a bary, ako aj rôzne nákupné a zábavné zariadenia. Letisko Thessaloniki je vzdialené asi 100 km.

Vybavenie: Hotel, ktorý bol v roku 2019 kompletne zrekonštruovaný, má 35 izieb, recepciu, lobby, spoločenskú miestnosť, centrálny trezor (vrátane), úschovňu batožiny, satelitný TV kútik, internetový kútik (vrátane), výťah a verejné parkovisko. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdio Superior: Štúdiá Superior sú na hornom poschodí a majú kombinovanú obývaciu/spálňovú časť s plne vybavenou kuchynkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a sporákom, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi (v cene), trezor (za poplatok), klimatizáciu. (vrátane ), sprchou/WC, sušičom vlasov a balkónom (U2S).
Rodinné izby: S rovnakým vybavením ako štúdiá Superior sú rodinné izby na prízemí, sú priestrannejšie a majú terasu (DF2).
Rodinné izby Superior s 1 spálňou: Rodinné izby Superior s 1 spálňou sú s rovnakým vybavením ako rodinné izby na prvom poschodí a majú ďalšiu rozkladaciu pohovku a balkón (I2F).

Rezervované možnosti stravovania: Raňajky: Raňajky sú podávané formou švédskych stolov.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Denná animácia.

Detský program: detská postieľka (na vyžiadanie, zdarma), vysoká stolička (na vyžiadanie).

Hotelové kreditné karty: Visa, MasterCard.

Poznámky: Domáce zvieratá sú povolené (na vyžiadanie)
Kontakt na hotel:
Pieria, Grécko
Tel: 0030 23510 62222 Fax: 0030 23512 00567
E-mail:

Pri pobytoch od 1. januára 2018 grécka vláda vyberá daň za noc, ktorú musí hosť zaplatiť na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Výška závisí od typu/kategórie ubytovania a pohybuje sa od 0,50 € do 4 € na deň a izbu.
Kategória krajiny 1-2 hviezdičky 0,50 eur
Kategória krajiny 3 hviezdičky 1,50 eur
Kategória krajiny 4 hviezdičky 3 eurá
Kategória krajiny 5 hviezdičiek 4€

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu