Roda Beach Resort & Spa

načítavam...
Poloha: Nachádza sa v severnej časti ostrova uprostred typické vegetácie a je ideálny pre strávenie rodinnej dovolenky. tam je piesočná pláž s ležadlami a slnečníkmi (v cene) pred hotelom. Miestom Roda je cca. 1 km od hotela. Mesto Korfu a letisko sú cca. 40 km ďaleko.

Vybavenie: Veľký komplex so 499 izbami v hlavnej budove a 27 radovými bungalovmi. V hlavnej budove sa nachádza recepcia, vstupná hala, hlavná reštaurácia, bar, terasa, satelitný TV kútik, Wi-Fi pripojenie na internet v hale a na izbách za poplatok, minimarket, obchod so suvenírmi, klenotníctvo a krytý bazén s kúpeľmi (za poplatok). V udržiavanej záhrade sa nachádza bazén s rozlohou 2 000 m² s morskou vodou, integrovaný detský bazén s toboganom, ležadlami a slnečníkmi (zahrnuté pri bazéne a na pláži), osušky (za depozit), bazén / snack bar a samostatný bazén pre hostí spoločného bazéna. Izby, plážový bar a malé pódium pre animácie. Špeciálne reštaurácie (talianske, grécke a ázijské) sa nachádzajú v hlavnej budove a v blízkosti pláže.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú príjemné a priateľské vybavené kúpeľňou/WC, klimatizáciou, Wi-Fi (za poplatok), telefónom, trezorom, satelitný TV, chladničkou, balkónom alebo terasou. Tieto izby sú umiestnené tak v hlavnej budove, v hospodárskych budovách alebo v bungalovoch a výhľadom do záhrady (D).
Voliteľne s výhľadom na more (DM), objednať zdieľanie bazéna dvojlôžkovej izbe (SH2) alebo ako promo izby (ŠFŽP).
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie (DE).
Rodinná izba: Rodinné izby sú hlavnej budove alebo v bungalovoch sú vybavené s manželskou posteľou a navyše majú oddelenú s priestorom na spanie sklenené dvere s rozkladacími lôžkami 2 (DF2).
Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more (F2m).
Rodinná izba Superior: S rovnakým vybavením ako rodinné izby sú tieto úplne nové (F2U).

Rezervovateľné možnosti stravovania: All Inclusive: Všetky jedlá sa musia vhodne obliecť na večeru.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii Buffetform.3 špeciálnych reštaurácií (talianska, grécka a ázijské) podľa dohody, občerstvenie od 11 do 23 hodín, zmrzlina v bare pri bazéne a na pláži, 15-17 hodín káva a koláč u bar pri bazéne, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 10: 30-24 nosiť náramok AI je povinná!

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Medzinárodná denné a večerné zábava sa ukazuje, hier a súťaží. 1 x týždenne grécky večer.

Šport v cene: plážový volejbal, lukostreľba, šípky, bocce, aerobic, 2 tenisové kurty (umelý trávnik), stolný tenis. Kanoe, vodné bicykle a windsurfing s licenciou. 5x5 futbal a minigolf.

Šport na poplatok: tenis, stolný tenis zariadenie kauciu.

Detský program: bazén integrované deti Detské (morská voda), vodná šmykľavka, detské ihrisko, detské stoličky v reštaurácii, vrátane postieľky, stráženie detí na vyžiadanie za poplatok. Klub Great detský každú hodinu pre 4-12 rokov. Detská diskotéka.

Wellness: Za poplatok: kúpele s manikúra, pedikúra, masáže.
Krytý bazén je v cene.

Hotelové služby: Wi-Fi vo vstupnej hale hotela, v izbách za poplatok.

Poznámky: Domáce zvieratá na vyžiadanie
***
Pri pobytoch od 1. januára 2018 vyberá grécka vláda daň za noc, ktorá je splatná hosťovi na mieste, porovnateľnú s turistickou daňou. Suma závisí od typu / kategórie ubytovania a je odstupňovaná od 0,50 EUR do 4 EUR za deň a izbu.
Národná kategória 1 - 2 hviezdičky 0,50 EUR
Národná kategória 3 hviezdičky 1,50 eura
Národná kategória 4 hviezdičky 3 eurá
Národná kategória 5 hviezdičiek 4 eurá

Poznámka 2: Kontakt na hotel:
Pláž Roda
49081 Karoussades - Korfu - Grécko
Tel.: +30 26630-64180-5
Fax: +30 26630-63436


Katalóg "Grécko · Cyprus" Summer 2020 na strane 259.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu