Bay View Hotel Apartments

načítavam...
Poloha: rodinný apartmánový komplex sa nachádza v Polis. Pláž je vzdialená asi 50 metrov a reštaurácie a taverny sú vzdialené asi 5-10 minút chôdze. Polostrov Akamas (prírodná rezervácia) je vzdialený asi 10 km a je veľmi vhodný na pešiu turistiku a cykloturistiku. Mesto Paphos, ktoré je vhodné na nákupné horúčky, je vzdialené asi 35 km.

Vybavenie: V komplexe sa nachádza 18 štúdií a apartmánov rozložených do 2 budov. Apartmány boli zrekonštruované v zime 2015/2016. Okrem toho má komplex recepciu, bar a bazén, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale a pri bazéne (vrátane). Hotel v stredomorskom štýle má krásnu záhradu s výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdiá: majú sprchu / WC, sušič vlasov, obývaciu izbu / spálňu s kuchynským kútom, telefón, klimatizáciu / kúrenie (za poplatok), TV, trezor (za poplatok), balkón alebo terasu (S12, cca 32 m²).
Apartmány: zrekonštruované s rovnakým vybavením a so samostatnou spálňou (A12 / A2I, asi 48 m²). Voliteľne je možné rezervovať si aj 2 samostatné spálne (A22, cca 59 m², max. Obsadenosť 6 + 0).

Rezervovateľné možnosti stravovania: Prenocovanie / raňajky / polpenzia: raňajky formou bufetu, večerné menu. Použité sú výrobky z našej vlastnej záhrady.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Športy v cene: plážový volejbal.

Šport za poplatok: biliard.

Program pre deti: detské ihrisko.

Ako sa tam dostať: Z letiska v Larnake choďte priamo na malý kruhový objazd. Odbočte doľava smerom na Limassol. Na ďalšom kruhovom objazde odbočte doprava na diaľnicu do Limassolu a pokračujte okolo letiska Paphos do mesta Paphos. (cca 1:45 min. čas jazdy). Na konci diaľnice v Pafose prídete na kruhový objazd a odbočíte na križovatku Polis. (asi 45 minút) Po príchode do Polis choďte smerom k nemocnici (výraz nemocnica je označený). V nemocnici odbočte doprava, potom choďte tretím doľava a potom prvým doprava a prídete rovno k Bay View.

Hotelová služba: **********
Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej hale a pri bazéne
**********

Poznámky: V prípade zájazdu s balíčkom sa transfer uskutočňuje taxíkom z / na letisko.
****
Zvieratá nie sú povolené.
****
2. Bezbariérové ​​izby je možné rezervovať na požiadanie (1x S12 / 1x A22).
***
Detské postieľky sú poskytované na požiadanie zdarma (v závislosti od dostupnosti).
****
Pri výbere hotela a cieľového letiska nezabudnite, že najmä pri kombinácii „Letisko LCA-Hotel PFO“ a naopak, „Letisko PFO a Hotel LCA“ musia byť pokryté veľké vzdialenosti a účtuje sa príplatok za transfer.
****

Poznámka 2: Kontakt na hotel:
Tel.: 00357-26321111
Fax: 00357-26322787
E-mail:
V katalógu „Grécko · Cyprus“ leto 2021 na strane 285.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu