Radisson Blu Resort & Spa Split

načítavam...
babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti golf v blízkosti v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness so zvieraťom detský bazén wifi
Pri návšteve Splitu sa budete v Radisson Blu Resort, Split cítiť ako doma vďaka vysokej kvalite a skvelým službám. Odtiaľ môžete zo svojho pobytu a tohto pulzujúceho mesta vyťažiť maximum. Vďaka svojej výhodnej polohe ponúka hotel ideálny východiskový bod k hlavným atrakciám, ktoré musíte vidieť.

Ubytovacie zariadenie nevynakladá žiadne úsilie na to, aby bolo hosťom čo najpohodlnejšie. Služby a vybavenie nehnuteľnosti patria medzi najlepšie vo svojej triede. Ubytovacie zariadenie ponúka široké možnosti vybavenia, ktoré uspokojí aj tých najnáročnejších hostí.

Všetky izby majú celý rad komfortných zariadení. Niektoré majú aj televízory s plochou obrazovkou, instantnú kávu zdarma, čaj zdarma, papuče, oddelené obývačky a ďalšie vybavenie, ktoré uspokojí aj toho najnáročnejšieho hosťa. Široká ponuka voľnočasových aktivít na mieste navyše zaručuje, že sa nikdy nebudete nudiť. Bez ohľadu na to, aká príležitosť vás privedie do Splitu, Radisson Blu Resort, Split je vynikajúcou voľbou pre váš pobyt.

Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu