Camping Galeb

načítavam...
Poloha: Kemping Galeb sa nachádza pri vchode do malebného mesta Omiš na krásnej piesočnatej/kamienkovej pláži obklopenej impozantnými skalami Omiša na jednej strane a krištáľovo čistou vodou na druhej strane. 300 m dlhá pláž s voľnými sprchami, plážovým barom a reštauráciou je cca v závislosti od ubytovania. 100-150 metrov od hotela. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii za poplatok. V blízkosti nájdete obchodné centrum, pekáreň, lekáreň, niekoľko reštaurácií a čerpaciu stanicu.

Vybavenie: K vybaveniu hotela patrí recepcia, reštaurácia, plážový bar, reštaurácia, práčovňa, bazén, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie je k dispozícii v celom objekte.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Studio: CCA. 17 m² mobilných domov polovice sú štýlové a moderné, ktorý sa skladá z obývacia izba/spanie s dvoma samostatnými lôžkami (70x200 cm), rozkladacie kreslo, kuchyňa s varičom, chladničkou a kávovarom kanvicou, rovnako ako menšie jedálenský stôl, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC , terasa so záhradným nábytkom. Okrem toho, satelitný TV, Wi-Fi a klimatizácia.
Mobile Home: cca. 34 m², štýlové a moderné. Dve dvojlôžkové izby s manželskou posteľou (140x200 cm), dvojlôžková izba s dvoma samostatnými lôžkami (70x200 cm) alebo s poschodovou posteľou, dve kúpeľne so sprchou/WC, obývacia izba/spálňa s jedálenským kútom, pohovkou (spanie pre dieťa do 12 rokov) a plne vybavený kuchynský kút so sporákom, umývačkou, chladničkou (s mrazničkou), mikrovlnnou rúrou, varnou kanvicou a kávovarom a terasou. Okrem toho, satelitný TV, Wi-Fi a klimatizácia.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: animačný program.

Športové a zariadenia: windsurfing a kite surfing škola, požičovňa lodí, vodné lyžovanie, vodných bicyklov a kajakov prenájmy, slackline, plážový volejbal, Aerobik- a Wasseraerobikkurse. Navyše hosťom k dispozícii futbalové ihrisko s trávnikom, tenisové kurty s večerným osvetlenia, rovnako ako basketbal, hádzaná a beach volejbalové kurty v bezprostrednej blízkosti elektrárne.

Detský program: mini klub, detský bazén a detské ihrisko.

Hotelová služba: K dispozícii je parkovisko.

Upozornenia: Pri registrácii sa platí záloha vo výške 100 € na osobu.
*******************
Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie a bezplatne.
*******************
Záverečné upratovanie povinný. Uteráky a posteľná bielizeň (výmena 1x týždenne) hotela. Utierky. Je tu tiež možnosť posteľná bielizeň a uteráky za poplatok na mieste sa často mení.
********************
Pobytová taxa (1,40 € na osobu a deň) a registračný poplatok (raz 1 € na osobu/deň) sa platí na mieste.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu