Belvedere Camping & Apartments

Poloha: Objekt zapôsobí svojou vynikajúcou polohou nad polostrovom na terasách. Mesto Trogir je vzdialené 5 km a Split je vzdialený 30 km. Letisko Split je vzdialené 11 km.

Vybavenie: Priestranný komplex s 66 apartmánmi a 80 mobilnými domami má recepciu s halou, požičiavanie trezorov na recepcii, supermarket, zmenáreň, dve reštaurácie (à la carte a pizzeria), štyri bary a cukrárne. Vonku je bazén a dve detské ihriská. Plážové lehátka a slnečníky sú pri bazéne a na pláži za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán: Skladá sa zo spálne a obývacej izby/spálne a je vybavený sprchou/WC, klimatizáciou, satelitnou TV, kuchynským kútom a terasou.
Voliteľne k dispozícii s 2 spálňami a balkónom.
Mobilný dom: Dve spálne (jedna s manželskou posteľou, jedna s jednou posteľou), dve kúpeľne so sprchou/WC, obývacia izba s možnosťou prístelky (rozkladací gauč), vybavená kuchyňa (riad, hrnce, príbory, plynový sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, , Rýchlovarná kanvica) a zariadenou terasou.

Rezervovateľné možnosti jedla: Nocľah s raňajkami: Alternatívne iba nocľah alebo raňajky formou bufetu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Od 1.5. Do 30.9. Počas dňa prebieha pestrá animácia.

V cene sú zahrnuté športy: stolný tenis, tenis, požičovňa bicyklov.

Detský program: detské ihriská, detské postieľky je možné rezervovať za poplatok 5 €/deň. Predbežná registrácia je povinná.

Hotelové služby: Komplex ponúka bezplatné parkovanie, spoločné parkovisko pri vchode do komplexu, jedno parkovacie miesto je zahrnuté za ubytovanie.

Vezmite prosím na vedomie: Existuje CityTax, ktorý je porovnateľný s turistickou daňou v súčasnosti vo výške medzi 1,10 € a 3 € na hosťa a deň, ktorý hradí hosť na mieste. Deti do 12 rokov platia znížené alebo žiadne CityTax v závislosti od regiónu.
K 07/2017

Poznámka 2: Pri registrácii sa platí poplatok za registráciu vo výške 1 €/m2.
Zvieratá sú povolené za poplatok 5 € na deň. Registrácia je povinná.
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 325.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadné termíny

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny, prosím zmeňte parametre filtra alebo si vyberte iný hotel na zozname hotelov pre zvolenú destináciu