Valamar Koralj Romantic Hotel

načítavam...
Poloha: Hotel je krásne situovaný v idylickom odľahlom zálive. Centrum mesta Krk sa nachádza v cca. 1 km a pláž Dražica je vzdialená len 50 metrov. Okrem toho je hotel ideálnym východiskovým bodom na preskúmanie oblasti pešo alebo bicyklom.

Vybavenie: Hotel má 174 izieb a 20 apartmánov, 4 poschodia a 6 vlekov. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, hotelová reštaurácia s terasou, reštaurácia à la carte, koktailový bar a plážový bar (jún - september), sladkovodný vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi na slnečných terasách (vrátane) a whirlpool. Ďalšie vybavenie zahŕňa trezor na recepcii (za poplatok), zmenáreň a obchod so suvenírmi. Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli zdarma. Na hotelovej pláži s sprchami a šatňami sú k dispozícii stoličky a slnečníky za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba bez balkóna: Izba má klimatizáciu, Wi-Fi (zdarma), telefón, SAT TV, sprchu/WC, sušič na vlasy, minibar (za príplatok) a dve samostatné lôžka.
Dvojposteľová izba morská strana: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby k moru.
(Voliteľne pod RJKA14 ako dvojlôžková izba typu A (DA).)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, majú balkón a výhľad na more.
Double Superior: V rovnakej vybavenie ako dvojlôžkové izby s manželskou posteľou/manželskou posteľou a navyše s balkónom.
(Dodatočne rezervovateľný pod RJKA14 ako dvojposteľová izba typu A (DAS).)

Možnosti rezervácie stravovania: Polpenzia: Dostanete raňajky a obed formou bufetu vrátane nealkoholických nápojov.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: Príležitostne živá hudba.

Šport zahrnutý: (v závislosti od dostupnosti): fitnes aktivity v hoteli (1.7.-1.9.) Ako aerobik, joga a športové turnaje.

Šport za poplatok: (v závislosti od dostupnosti): Športové zariadenia v blízkosti hotela, ako napr. B. Jazdecké a športové centrum, tenisové a golfové kurzy, potápačské centrum

Wellness: za poplatok: turecký kúpeľ, fínska sauna, infračervená sauna, relaxačná oblasť a vonkajšia vírivka, ako aj masáže a procedúry vo wellness centre.
Vzhľadom na súčasnú situáciu nie je v tejto sezóne ponúkaný wellness program.

Hotelová služba: izbová služba (za poplatok).

Poznámky: Domáce zvieratá sú na vyžiadanie za poplatok.
Detské postieľky sú k dispozícii na požiadanie a za poplatok (5 € / deň).
Dodatočné kvóty je možné objednať na RJK008P.

Poznámka 2: Adresa:
Romantický hotel VALAMAR Koralj
Vlade Tomašića 38
Tel: + 385 51 655 400
Fax: + 385 51 655 410

Sezóna Poznámka: Letná sezóna: 10.4.-10.23.20
********
Pre hotel RJKA14 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu