Hotel Sol Umag For Plava Laguna

načítavam...
Poloha: Hotel sa nachádza priamo na pláži a je len 1 km od centra Umagu. Letisko Pula sa nachádza cca. 90 km.

Vybavenie: Hotel má 217 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou ,null, bufetová reštaurácia, a la carte reštaurácie, lobby bar, pool/snack bar (jún-september), obchody, Wi-Fi (v celom hoteli v cene), internetový kútik sú (zdarma), a vonkajší bazén. Bazén a lehátka a slnečníky sú v cene.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Izba Classic: Izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, Wi-Fi (v cene), minibar (za poplatok), trezor (v cene) a balkón.
Dvojlôžková izba Premium: Vybavené a umiestnené na strane mora.
Rodinné spojovacie dvere (PUYA12): Jedná sa o 2 prepojené dvojlôžkové izby, ktoré sa nachádzajú v prílohe (K2C).
Double (PUYA12): Komfortné štandardné izby majú TV so satelitným príjmom, mini-bar s balkónom, kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, (za poplatok) a trezorom.
Prípadne možnosť rezervácie v prílohe (DNH).

Možnosť rezervovať si jedlo: Raňajky: Podávajú sa z raňajok formou bufetu, polpenzia: Okrem toho dostanete večeru formou bufetu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Večerná zábava v hlavnej sezóne.

Šport v cene: fitness program: strečing, udržiavať sa v kondícii a aqua aerobik (polovice júna do polovice septembra).

Šport za poplatok: tenis, požičovňa bicyklov v blízkosti a vodné športy tretích strán na pláži.

Detský program: mini klub pre deti vo veku 5-12 rokov a detský bazén v hlavnej sezóne.

Wellness: Sauna a masáže sú za poplatok.

Hotelový servis: izbová služba a parkovisko za poplatok.

Poznámky: Domáce zvieratá nie sú povolené
Na požiadanie sú k dispozícii 3 bezbariérové ​​izby.

Poznámka 2: Hotel Sol Umag
Šetaliste Miramare 1
52470 Umag
e-mail:
0385 52714000
085 52714999

Sezóna Poznámka: Pre Hotel PUYA12 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu