Appartements Sol Amfora for Plava Laguna

načítavam...
Poloha: Váš prázdninový dom je len pár krokov od krásnej pláže Laguna. Centrum mesta Umag je vzdialené 2 km.
Sol Amfora patrí do rekreačného strediska Stella Maris Resort.

Vybavenie: V rezorte je 162 apartmánov. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, bufetová reštaurácia, 3 a la carte reštaurácie, pizzerie, bary, rýchle občerstvenie, snack bar, vonkajší bazén s morskou vodou a ležadlami (za poplatok), internetový kútik na recepcii, Wi-Fi (vrátane vo apartmány v cene), obchod, bankomat a malý prístav s kotvisku. Na pláži lehátka a slnečníky za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán typu A (42 m²): Apartmány sú vybavené jednou spálňou, obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, kúpeľňou, sušičom vlasov, kuchyňou, balkónom, televízorom, telefónom, Wi-Fi (v cene), klimatizáciou a trezorom.
Apartmán typu B (od 42 m²): S rovnakým vybavením majú ďalšiu spálňu (jednu s manželskou posteľou a jednu jednolôžkovú posteľ) a nachádzajú sa na prvom poschodí.
Apartmán Superior (od 51m²): Apartmány Superior majú dve spálne (jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma samostatnými lôžkami), ďalšie samostatné WC a sú umiestnené na prízemí alebo na prvom poschodí.
Prémiový apartmán (od 54m²): Prémiové apartmány sú vybavené dvoma spálňami (jedna s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, druhá s manželskou posteľou), ktoré sú na prízemí a majú terasu a záhradu.

Možnosť stravovania: Bez stravy: Vlastné stravovanie., Raňajky: Budete podávaný formou švédskych stolov., Polpenzia: Budete podávaní ráno a večer z bufetu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: večerné zábavy cez show a živú hudbu (15.6.-15.9.).
Kým turnaja ATP žiadna animácia koná.

Zahrnuté športy: (podľa dostupnosti): joga, pilates, spinning, aerobik a cvičenie na ceste (15.6.-15.9.).

Športové za poplatok: (v závislosti od dostupnosti): Stolný tenis, jogging, tenis, futbal, volejbal, hádzanárske a basketbalové kurty, jazdecké centrum a športová hala v okolí, požičovňa bicyklov a rôzne vodné športy tretími osobami.

Detský program: vonkajší detský bazén, vodné ihrisko, detské ihrisko, detský klub do 4 rokov (máj - polovica septembra), detský klub 5-8 rokov (15.5.-15.9.), Detský klub 9-13 rokov (15.5.-15.9.), Detský klub 14-17 rokov (Júl - august) a miniklub 5-12 rokov (15.5. - 15.9.).

Poznámky: Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Poplatok činí 13 € na deň.
************
Detské postieľky sú na požiadanie zadarmo.
************
Parkovanie je za poplatok a podľa dostupnosti (cca 1 € na deň).
***********************
SOL AMFORA
Stella Maris 8a
52470 Umag
Tel.: +385 52 710 000
Fax: +385 52 710 999
e-mail:

Poznámka 2: Registrácia: 14:00
Odhlásenie: 10:00

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu