Korcula De La Ville

načítavam...
babysitting priamo na pláži bezplatné wifi v blízkosti pláže so zvieraťom wifi
Poloha: Hotel Aminess Korčula Heritage Hotel, obľúbený najmä novomanželmi na svadobnej ceste, sa nachádza cca 100 m od pláže. Do turistického centra je to len asi 100 m. Mesto Korúla je vzdialené len pár minút chôdze. Obchody sú cca 500 m od hotela a supermarket je dostupný po cca 100 m. Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené približne 50 m. Možnosti zábavy ako kino a divadlo nájdete približne 300 m od hotela. Mobilitu na dovolenke zabezpečuje stanovište taxíkov (cca 50 m) a autobusová zastávka (vzdialená cca 300 m). Pre lekársku starostlivosť v prípade núdze je nemocnica vzdialená približne 2 km. Letisko (TIV) je vzdialené približne 190 km. Ďalšie letisko (DBV) je vzdialené približne 140 km a bezpečnostné opatreniaNa ochranu zdravia hostí sú v hoteli prijaté nasledovné hygienické a ochranné opatrenia: dodržiavanie odporúčaní WHO a miestnych zákonov, vyškolený a vybavený hygienickými a ochrannými opatreniami Personál, bezp. prístup s hygienickými kontrolami pre dodávateľov a zamestnancov, usmernenia pre výmenu personálu, upravené kapacity a pešie trasy v spoločných priestoroch, dezinfekčné prostriedky na ruky vo všetkých priestoroch, protokoly zintenzívneného čistenia a dezinfekcie pre všetky priestory, preprava batožiny personálom, ochranné zásteny v priestoroch recepcie, trvalo dezinfikované koberce pri hlavnom vchode, opatrenia na kontrolu obsadenosti výťahu, komplexné možnosti izbovej služby, prispôsobený priestor reštaurácie pre sociálne odstupy, minimálna vzdialenosť 2 m medzi stolmi v reštauráciách, nové dodatočné prispôsobené vonkajšie jedálenské priestory, digitálne menu, iba zapečatené fľaše v porciách veľkosti, zosilnené Kontrola hladín chlóru a dezinfekčné protokoly v oblasti bazéna, minimálne 2 m medzi lehátkami, dodatočné prispôsobené priestory na ochladenie/relaxáciu v oblasti bazéna, zavedené usmernenia pre nové prípady infekcie, opatrenia na kontrolu teploty pre hostí, dezinfikované miestnosti , zintenzívnené dezinfekčné / čistiace protokoly, 24-hodinová bezpečnostná prestávka pri striedaní hostí medzi check-in a check-out, personál so sebaochrannými prostriedkami, servisné produkty vo veľkostiach porcií a individuálne balené uteráky 3-poschodový mestský hotel, ktorý bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2015 má 20 izieb. Svojim hosťom ponúka 24-hodinovú recepciu (check-in od 15:00 hod., check-out do 10:00 hod.), lobby s barom, klimatizáciu, trezor (za poplatok), parkovisko (pre poplatok) a zmenáreň -Možnosť. O vašu fyzickú pohodu sa stará reštaurácia (klimatizovaná). Osviežujúce nápoje v príjemnej atmosfére sú k dispozícii v hotelovom bare. Hotelovým hosťom je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hotel ponúka aj konferenčný priestor s celkovou kapacitou 30 miest a prístup na internet. Upratovanie a služby concierge sú bezplatné. Izbová služba a služba práčovne/žehlenia sú k dispozícii za poplatok.

Obsadenie izby: Komfortná izba (morská strana): S manželskou posteľou, rozkladacia pohovka ako prístelka, detská postieľka (zdarma), podlaha s kobercom, kúrenie (individuálne nastaviteľné), minibar (za poplatok), internet (zdarma ), trezor (zadarmo) a satelitná TV s plochou obrazovkou a individuálne nastaviteľná klimatizácia (od januára do decembra). Kúpeľňa so sprchovacím kútom (rozloha: 18 m²). Uteráky sa menia denne.Štandardná izba:S manželskou posteľou, rozkladacím gaučom ako prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), kobercom, kúrením (individuálne nastaviteľným), minibarom (za poplatok), internetom (zdarma), trezor (zdarma) a satelitná TV s plochou obrazovkou a individuálne nastaviteľná klimatizácia (od januára do decembra). Kúpeľňa so sprchovacím kútom (rozloha: 18 m²). Uteráky sa menia denne. Izba Superior (strana k moru, francúzsky balkón): S manželskou posteľou, rozkladacím gaučom ako prístelkou, detskou postieľkou (zdarma), kobercom, kúrením (individuálne nastaviteľným), minibarom (za poplatok), internet (zdarma), trezor (zdarma) a satelitná TV s plochou obrazovkou, ako aj individuálne nastaviteľná klimatizácia (od januára do decembra). Kúpeľňa so sprchovacím kútom. Uteráky sa menia denne.

Stravovanie: Raňajky (od 07:00 - 10:00) formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večere.

Šport a zábava: Zábava pre dospelých: živá hudba.

Ďalšie informácie: Na určité zariadenia alebo aktivity sa môžu vzťahovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Servisné jazyky: angličtina, nemčina a taliančina. Kreditné karty: Visa, American Express, Euro/MasterCard a Diners Club. Niektoré služby alebo ponuky môžu byť obmedzené alebo uzavreté z dôvodu nových zdravotných protokolov COVID19. Zmeny je možné uplatniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
Ne. 18.08. / 16:40 hod

Austrian Airlines

So. 24.08. / 13:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky, dvojlôžková izba (doppel standard), transfer v cene
Touroperátor
GRUB

Konečná cena/osoba

1 387,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
Ne. 18.08. / 16:40 hod

Austrian Airlines

So. 24.08. / 18:40 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
raňajky, podľa katalógu (standard zimmer), transfer v cene
Touroperátor
XTUI

Konečná cena/osoba

1 406,00 € | Overiť