Therma ECO Village

načítavam...
Poloha: Komplex je len cca. 5 minút chôdze od pláže Kranevo. Do Zlatých pieskov sa nachádza cca. 8 km a do Albeny cca. 1 km.

Vybavenie: Hotel sa skladá z hlavnej budovy, prístavu "Deti" najmä pre rodiny a deti, rovnako ako vily. K vybaveniu patrí lobby bar, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, plážová reštaurácia s plody mora a pizzeria. V záhrade sa nachádza bazén (olympijská veľkosť 50 x 20 m) a ďalší bazén s morskou vodou v dvojposchodových vilách. Medzi ďalšie vybavenie patrí telocvičňa a kúpeľné a wellness centrum. Wi-Fi je zahrnutá v celom objekte. V blízkosti sa nachádza ľadová športová hala (vyžaduje sa registrácia a poplatok).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: nachádza sa v hlavnej budove. Priateľské a tematicky ("Afrika" alebo "Sun") zariadené izby s balkónom, sprchou/WC, satelitnou TV, trezorom, minibarom (za poplatok). Wi-Fi pripojenie na internet, klimatizácia. Mořská strana za príplatok za rezerváciu.
Dvojlôžková izba Typ A: Ak sú v budove "deti". Pre rodiny s deťmi zdobia "Spiderman" alebo "zamrznutý (Ice Queen)", inak zariadené ako dvojlôžkové izby ,. Kapacita max. 2 dospelí a 1 dieťa. Požadovaný tematikou dekorácie špecifikovať pri rezervácii.
Dvojlôžková izba Typ B: Ak sú v budove "deti". Pre rodiny s deťmi zdobia "Spiderman" alebo "zamrznutý (Ice Queen)", inak zariadené ako dvojlôžkové izby ,. Kapacita max. 2 dospelí a 2 deti. Požadovaný tematikou dekorácie špecifikovať pri rezervácii.
Duplex: je umiestnený v budove "deti". Pre rodiny s deťmi zdobia "Spiderman" alebo "Frozen (Ice kráľovná)." Ubytovanie na 2 podlažiach s dvojlôžkovej izbe ako typ A a druhý zo strany schodiska na dosiahnutie horná časť s 2 lôžkami. Požadovaný tematikou dekorácie špecifikovať pri rezervácii.
Villa: Pekne zariadené, na prízemí: obývacia izba s kúpeľňou, WC, terasou a záhradným nábytkom. Prvé poschodie: dve spálne (jedna s manželskou posteľou a jedna s oddelenými lôžkami) s balkónom a kúpeľňou/WC.

Rezervovateľné možnosti jedla: Raňajky: bohaté raňajky formou bufetu

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed a večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Popoludní káva, čaj a sušienky. V hlavnej reštaurácii a v pizzeriu sa od 8 do 22 hodín nachádzajú miestne alkoholické nápoje a nápoje bez alkoholu.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Animácia od 1.6. pre deti a dospelých. Večerné show.

Šport v cene: stolný tenis, volejbal, basketbal, plážový volejbal, mini-futbal na pláži

Šport za poplatok: jazda na koni, hodiny hokeja, výučba plavárne, hodiny lekcie športu v blízkosti

Detský program: Detské ihrisko
Téma miestnosť s výzdobou "Spiderman" alebo "Mrazené mrazené"

Wellness: Kúpeľné a relaxačné centrum s tematickým bazénom, saunou, parným kúpeľom, masážami a ďalšími procedúrami za poplatok.

Hotelová služba: parkovanie zdarma

Poznámky: Pri rezervácii dvojlôžkovej izby typu A, B alebo mezonetu uveďte požadovanú dekoráciu "Spiederman" alebo "Frozen".

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu