Slavuna

načítavam...
Poloha: Hotel Slavuna sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži v Albene a ponúka svojim hosťom jedinečnú kombináciu pláže, mora a slávnych lesov Longoz. Prímorské letovisko Albena je obklopené prírodnou rezerváciou „Baltata“, ktorá je domovom vzácnych druhov vtákov. Centrum mesta Albena je vzdialené asi 900 metrov. Čas prenosu cca 55 minút.

Vybavenie: Hotel Slavuna má 128 izieb a apartmánov na 8 poschodiach. Ponúka vstupnú halu s recepciou a požičovňou trezoru, bufetovú reštauráciu s terasou s výhľadom na more v susednom hoteli Mura (spoločnú pre hostí hotela Mura), lobby bar a snack bar. V komplexe priamo s výhľadom na pláž sa nachádza veľký bazén s barom pri bazéne. Pri bazéne a na pláži sú zahrnuté 2 ležadlá a 1 slnečník. K dispozícii je tiež krytý bazén s vírivkou (za poplatok). Na pláži pred hotelom, pozdĺž krásnej promenády, nájdete knižnicu pod holým nebom, detské ihrisko a fitnescentrum.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: moderne a pohodlne zariadená s kúpeľňou / WC alebo sprchou / WC, sušičom vlasov, balkónom, telefónom, LCD TV s káblovou TV, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), riadom na kávu / čaj a vzduchom kondicionovanie. Možno si ich rezervovať aj na jedno použitie alebo ako super šetričovú izbu.
Apartmán s 1 spálňou: Svetlé a moderné apartmány majú obývaciu izbu / spálňu (s rozkladacou pohovkou pre deti) a samostatnú spálňu, kúpeľňu s vaňou / WC, sušič vlasov, telefón, LCD TV s káblovou TV, Wi-Fi, minibar a trezor (za poplatok), sada na prípravu kávy a čaju a balkón s výhľadom na more.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu; Tematické večery (napr. Bulharské a stredomorské), občerstvenie od 15:00 do 17:00, zmrzlina od 11:00 do 17:00. Zahrnuté sú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch, ktoré sú otvorené od 10:00 do 23:00. Obed okolo zahrnutý počas celej sezóny. (Vyžaduje sa predbežná registrácia)

Národná kategória: 3,5 hviezdičky

Zábava: Hostia sa môžu zúčastniť večerných programov v susednom hoteli Gergana Beach.
Hostia Albeny majú k dispozícii nový program „Šport okolo“. Hostia sa môžu zúčastniť rôznych športových programov v hoteloch v prímorskom letovisku Albena a prípadne sa zúčastniť športových programov, či už skupinových kurzov, plážového volejbalu alebo aerobik na pláži, hosť je zadarmo a je aktívny v celom rezorte bez ohľadu na rezervovaný hotel - „Sports Around“ dáva každému, kto má záujem, túto príležitosť. Informácie o ňom môžu nájsť športoví zabávači hotela.

Zahrnuté športy: stolný tenis, plážový volejbal, šach, backgammon, šípky, vodný aerobik.

Šport za poplatok: tenis, minigolf, jazda na koni, biliard, požičovňa bicyklov a mnoho ďalších športov v prímorskom letovisku Albena.

Detský program: Detský bazén, detské ihrisko, animačný program pre deti od 4 do 12 rokov s mini disco a mnohými hrami (v susednom hoteli Gergana Beach).

Wellness: Kúpele "Medika-Albena" v hoteli "Dobrudja a
Kúpele „ELEMENTS“ v „hoteli Flamingo Grand & Spa
(všetky zariadenia a aplikácie za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie v hale, v izbách a na pláži v cene.
Check-in od 14:00, check-out do 11:00

Poznámky: Tel. :: +359 579 62804
E-mail:
***
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii!

Poznámka 2: Nie všetky časti hotela sú prístupné
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 41.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu