Sirena Kranevo

načítavam...
Poloha: Rodinný hotel Sirena sa nachádza asi 50 metrov od centra mesta Kranevo s reštauráciami, obchodmi a trhom. Na piesočnú pláž sa dostanete pešo asi za 15 minút.

Vybavenie: Populárny hotel má 22 izieb a 7 apartmánov na 4 poschodiach (výťah nie je k dispozícii), recepciu s prenájmom trezoru, hotelovú reštauráciu s vonkajšou terasou, bazén so slnečnou terasou (ležadlá a slnečníky pri bazéne vrátane) a bezplatné parkovisko veľa. WI-FI je k dispozícii v hale a na izbách zadarmo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: moderne a príjemne zariadená so sprchou / WC, balkónom, satelitnou TV, chladničkou, telefónom, klimatizáciou. Je možné umiestniť prístelku (rozťahovacie kreslo). Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Apartmán: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby majú apartmány obývaciu izbu / spálňu a samostatnú spálňu.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky alebo polpenzia: Raňajky a večere sú ponúkané ako menu v hotelovej reštaurácii.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Program pre deti: detský bazén.

Poznámky: 00359 57966665

Poznámka 2: Nie sú povolené domáce zvieratá!

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu