Sandy Beach

načítavam...
Poloha: Hotel obľúbený nemeckými hosťami je vzdialený iba asi 50 m od mierne sa zvažujúcej dlhej piesočnej pláže. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza nádherný park s ružovou záhradou, tenisové centrum a jeden z najlepších aquaparkov v tejto oblasti, Aquamania Albena, je vzdialený asi 800 metrov. Čas prenosu cca 55 minút.

Vybavenie: 4-hviezdičkový hotel má 163 apartmány s dostatkom priestoru a relaxačnú atmosféru. Ďalšie vybavenie patrí recepcia (24 hodinová recepcia), lobby, výťah, klimatizácia, trezor (na recepcii, za poplatok) a Wi-Fi pripojenie na internet (v celom objekte zdarma). Jedálenský možnosti zahŕňajú klimatizovaný bufetová reštaurácia ponúka terasou, navyše je tu lobby bar a bar pri bazéne. Vonku nájdete krásnu slnečnú terasu s bazénom a oddeleným detským bazénom so šmykľavkami. Pre všetkých hostí Albena jeden slnečník a dve lehátka sú na pláži a pri hotelovom bazéne sú za izbu zdarma. Uterák služba s vkladom existuje.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Super Value Izby: Výrazná zľava izby (16-20 m²) sa nachádza na vedľajšom pozemku a v spodnom poschodí. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou/WC, sušičom vlasov, koberce, klimatizácia (v cene), mini bar (za poplatok), satelitný TV, telefón, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), kávy/čaju a balkónom.
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby (20 m²) sú na pevnine a majú kúpeľňu so sprchou / WC, sušič vlasov, koberce, klimatizáciu (vrátane), minibar (za poplatok), satelitnú TV, telefón, Wi-Fi ( , príslušenstvo na prípravu kávy / čaju a zariadený balkón. Možno si ich rezervovať aj s výhľadom na more alebo na jedno použitie za príplatok.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: 7:30 - 10:00 kontinentálne raňajky formou bufetu od 12:30 do 14:30 Obed formou bufetu, medzinárodná kuchyňa s veľkým výberom čerstvých šalátov, predjedlá a hlavné jedlá, polievky, čerstvé ryby, varenia cestovín, vegetariánske vyvážené stravovacie ponuky, a veľký výber miestneho ovocia, zmrzliny a rôznych dezertov. 15:00 - 17:00 občerstvenie: pouličné jedlo a snack bar. 18:00 - 21:00 Večera: Vychutnajte si medzinárodnú kuchyňu formou bufetu, show cooking, 6x grilovaná večera, 2x tematický večer / týždeň, ovocie z ekologického poľnohospodárstva z regiónu, zmrzlina a rôzne dezerty. Hotel prikladá veľký význam vyváženým výživovým ponukám, a preto ponúka aj vegetariánske výrobky, diétne jedlá a špeciálne jedlá po konzultácii s kuchárom na mieste.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Pestrá denná a večerná zábava v hoteli a okolitých hoteloch, ako aj pestrý večerný program, a to aj v celej prázdninovej oblasti Albena (street party, beach party, tanečné večery).
Variety Albena (vstup zdarma, všetky potraviny a nápoje za poplatok).

Zahrnuté športy: športová animácia, plážový volejbal, plážový futbal, stolný tenis, šípky, boccia, aerobik, volejbal a oveľa viac.

Šport za poplatok: Rôzne športové možnosti v Albene, napríklad: tenis, vodné športy na pláži, jazda na koni, požičovňa bicyklov a oveľa viac.

Program pre deti: Detský klub (zadarmo): od 4 do 12 rokov, denná zábava (niekoľkokrát týždenne), jazyky: nemčina, angličtina. Detské ihrisko, detská diskotéka, detský bazén, vysoké stoličky v reštaurácii, detská postieľka (zdarma, po predchádzajúcej dohode)

Wellness: Kúpeľné centrum (za poplatok) v susedných hoteloch: Flamingo Grand Hotel & Spa 5 * (kúpeľné a wellness centrum Elements), Maritim Paradise Blue 5 * (wellness centrum „Senses“) a kúpeľná oblasť v hoteli Ralitsa Superior 4 *. Ďalej tiež známe Balneo-Center Medika Albena. Spolu to ponúka širokú škálu aplikácií a ponúk. Balneo-Center Medica Albena má zmluvu s nemeckými zdravotnými poisťovňami (hostia musia pred odchodom kontaktovať svoju zdravotnú poisťovňu). - spýtať sa na prevzatie nákladov).

Hotelová služba: Za platbu: skorá registrácia / neskoré odhlásenie
Lekárska služba, práčovňa, zmenáreň,
Trezory si môžete prenajať na recepcii
Parkovanie (za poplatok)
Úschovňa batožiny
Wi-Fi, zadarmo

Hotelové kreditné karty: Mastercard, Visa

Poznámky: Malé domáce zvieratá (max. 5 kg) povolené na požiadanie a za poplatok (25 € na deň).
Check-in od 14:00, check-out do 11:00
Jazyky v hoteli: anglicky a nemecky

Poznámka 2: Parkovanie:
Zelená zóna - 20 BGN za deň
Modrá zóna - BGN 10 za deň
Paking autobusová zastávka - 5 BGN za deň
Parkovanie Lazur - zdarma
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 40.

Sezónna poznámka: Aquapark Aquamania (vstup za poplatok) je otvorený od 15.6.-15.9. otvorené.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu