Sandy Beach

načítavam...
sám/sama s dieťaťom priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén tobogány detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel obľúbený nemeckými hosťami je vzdialený iba asi 50 m od mierne sa zvažujúcej dlhej piesočnej pláže. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza nádherný park s ružovou záhradou, tenisové centrum a jeden z najlepších aquaparkov v tejto oblasti, Aquamania Albena, je vzdialený asi 800 metrov. Čas prenosu cca 55 minút.

Vybavenie: Štvorhviezdičkový hotel má 163 obytných jednotiek s dostatkom priestoru a relaxačnou atmosférou. K ďalšiemu vybaveniu patrí recepcia (24-hodinová recepcia), lobby, výťah, klimatizácia, hotelový trezor (na recepcii, za poplatok) a Wi-Fi (zdarma v celom komplexe). O vašu fyzickú pohodu sa stará klimatizovaná bufetová reštaurácia s terasou, nechýba ani lobby bar a bar pri bazéne. Vonku nájdete nádhernú slnečnú terasu s bazénom a samostatný detský bazén so šmykľavkami. Pre všetkých hostí Albeny je na pláži a pri hotelovom bazéne zdarma k dispozícii 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu. K dispozícii je služba uterákov za zálohu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Super economy izba: Super economy izby (16-20 m²) sú na strane pozemku a na spodnom poschodí. Izby majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, koberec, klimatizáciu (v cene), minibar (za poplatok), SAT TV, telefón, Wi-Fi (v cene), príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a zariadený balkón.
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby (20 m²) sú na pevnine a majú kúpeľňu so sprchou / WC, sušič vlasov, koberce, klimatizáciu (vrátane), minibar (za poplatok), satelitnú TV, telefón, Wi-Fi ( , príslušenstvo na prípravu kávy / čaju a zariadený balkón. Možno si ich rezervovať aj s výhľadom na more alebo na jedno použitie za príplatok.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: 7:30 - 10:00 kontinentálne raňajky formou bufetu od 12:30 do 14:30 Obed formou bufetu, medzinárodná kuchyňa s veľkým výberom čerstvých šalátov, predjedlá a hlavné jedlá, polievky, čerstvé ryby, varenia cestovín, vegetariánske vyvážené stravovacie ponuky, a veľký výber miestneho ovocia, zmrzliny a rôznych dezertov. 15:00 - 17:00 občerstvenie: pouličné jedlo a snack bar. 18:00 - 21:00 Večera: Vychutnajte si medzinárodnú kuchyňu formou bufetu, show cooking, 6x grilovaná večera, 2x tematický večer / týždeň, ovocie z ekologického poľnohospodárstva z regiónu, zmrzlina a rôzne dezerty. Hotel prikladá veľký význam vyváženým výživovým ponukám, a preto ponúka aj vegetariánske výrobky, diétne jedlá a špeciálne jedlá po konzultácii s kuchárom na mieste.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Pestrá denná a večerná zábava v hoteli a okolitých hoteloch, ako aj pestrý večerný program, a to aj v celej prázdninovej oblasti Albena (street party, beach party, tanečné večery).
Odroda Albena (Vstup zdarma, všetky nápoje a jedlo za poplatok).

Zahrnuté športy: športová animácia, plážový volejbal, plážový futbal, stolný tenis, šípky, boccia, aerobik, volejbal a oveľa viac.

Šport za poplatok: Rôzne športové možnosti v Albene, napríklad: tenis, vodné športy na pláži, jazda na koni, požičovňa bicyklov a oveľa viac.

Program pre deti: Detský klub (zadarmo): od 4 do 12 rokov, denná zábava (niekoľkokrát týždenne), jazyky: nemčina, angličtina. Detské ihrisko, detská diskotéka, detský bazén, vysoké stoličky v reštaurácii, detská postieľka (zdarma, po predchádzajúcej dohode)

Wellness: Kúpeľné centrum (za poplatok) v susedných hoteloch: Flamingo Grand Hotel & Spa 5 * (kúpeľné a wellness centrum Elements), Maritim Paradise Blue 5 * (wellness centrum „Senses“) a kúpeľná oblasť v hoteli Ralitsa Superior 4 *. Ďalej tiež známe Balneo-Center Medika Albena. Spolu to ponúka širokú škálu aplikácií a ponúk. Balneo-Center Medica Albena má zmluvu s nemeckými zdravotnými poisťovňami (hostia musia pred odchodom kontaktovať svoju zdravotnú poisťovňu). - spýtať sa na prevzatie nákladov).

Hotelová služba: Za platbu: skorá registrácia / neskoré odhlásenie
Lekárska služba, práčovňa, zmenáreň,
Trezory si môžete prenajať na recepcii
Parkovisko (za poplatok)
batožinový priestor
Wi-Fi, bezplatné

Hotelové kreditné karty: Mastercard, Visa

Poznámky: Malé domáce zvieratá (max. 5 kg) povolené na požiadanie a za poplatok (25 € na deň).
Check-in od 14:00 hod., check-out do 11:00 hod
Jazyky, ktorými sa v hoteli dohovoríte: nemčina a angličtina

Poznámka 2: Parkovanie:
Zelená zóna - 20 BGN za deň
Modrá zóna - 10 BGN za deň
Autobusová stanica Paking - 5 BGN za deň
Parkovisko Lazur - neplatené
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 40.

Sezónna poznámka: Aquapark Aquamania (vstup za poplatok) je otvorený od 15.6.-15.9. otvorené.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu