Nona

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Nona sa nachádza priamo na dlhej piesočnej pláži v Albene a blízko prírodnej rezervácie Baltata s nádherným výhľadom na Čierne more a prírodnú rezerváciu Baltata. 3-hviezdičkový klasifikovaný hotel zaujme svojou terasovitou architektúrou, ktorá je typická pre celý rezort a pripomína špicatú bielu pyramídu. Je to len 2 minúty chôdze od pláže a pár minút chôdze od centra mesta Albena. Nájdete tam veľa reštaurácií, barov, obchodov so suvenírmi a atraktívnu promenádu. Zaujímavé a historické mesto Balčik je vzdialené 11 km a stojí za to si naplánovať výlet. Na letisko vo Varne je to približne 40 km.

Vybavenie: Plážový hotel, ktorý je obzvlášť obľúbený u bežných hostí, ponúka 176 izieb na vynikajúcom mieste. Okrem recepcie, vstupnej haly s lobby barom a útulného posedenia ponúka aj reštauráciu s priestrannou vonkajšou terasou. V susednom hoteli Elitsa na vás čaká veľký bazén. Môžete sa tiež tešiť na dva ležadlá zdarma a slnečník na izbu na dlhej pláži, ktorý bol za svoju čistotu ocenený ekologickou pečaťou ocenenou Modrou vlajkou. Obchod so suvenírmi sa nachádza priamo pri hoteli.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Landside dvojlôžková izba: vybavené vaňou/WC, satelitnou TV, telefónom, klimatizáciou, balkónom alebo terasou a tváre na vidieku.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: vybavené vaňou/WC, satelitný TV, telefón, klimatizácia, balkón alebo terasu a ponúkajú krásny výhľad na more.
Super Saver Room: Ako to, že dvojlôžkové izby sú umiestnené v dolnom poschodí na vedľajšom pozemku. (Obsadenie :. Aspoň dospelých 2)

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Tematické večery (napr. Bulharské, talianske). Občerstvenie od 15:00 do 17:00 Káva, koláč a zmrzlina od 11. do 17. hodiny Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Národná kategória: 3,5 hviezdičky

Zábava: 3x týždenne večerná zábava v susedných hoteloch Borjana a Elitsa.
V letnej sezóne 2021 bude pre hostí v Albene okrem hotelovej zábavy organizovaný 7-krát týždenne ďalší program podujatí. Informácie o tom od účastníkov konferencie v hoteli.
Hostia hotela Albena majú k dispozícii nový program „Šport okolo“, ktorý sa môže v hoteloch zúčastniť rôznych nezávislých športových programov. Či už skupinové kurzy, plážový volejbal alebo aerobik na pláži - hosť môže cvičiť slobodne a nezávisle na hotelovom komplexe v celom rezorte. Program „Šport okolo“ dáva každému záujemcovi túto príležitosť. Informácie o tejto téme môžu hostia nájsť u športového animátora v hoteli.

Šport v cene: vodný aerobik, gymnastika, plážový volejbal, aerobik, bowling, stolný tenis.

Športy na poplatok: tenis, jazda na koni, golf najbližším.

Detský program: detský klub, detské zábavy.

Wellness: masáže za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi: Verejný priestor zadarmo.
Check-in od 14:00, check-out do 11 hodín

Poznámky: Check-in od 14 hod, check out do 11 hodín.
Deti/detské postieľky.
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
Hotel nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie.
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu