Kaliakra Beach

načítavam...
Poloha: Hotel Kaliakra Beach sa nachádza priamo na kilometer dlhej piesočnatej pláži v Albene. Dlhá promenáda je priamo pred hotelom a láka vás na prechádzky. Za hotelom je letovisko Albena s mnohými športovými a zábavnými možnosťami. Stromy a nádherne navrhnuté cesty umožňujú nerušenú chôdzu. V pozadí tvorí národný park Baltata zelené pozadie. Doba prepravy z / na letisko vo Varne trvá asi 55 minút.

Vybavenie: Populárny hotel má 272 izieb a apartmánov na 10 poschodiach, 6 výťahov, z toho 1 panoramatický výťah, lobby s recepciou a lobby barom, hlavná reštaurácia s terasou, snack bar, lounge bar, obchod a parkovisko. V nádherne navrhnutej vonkajšej oblasti priamo na pláži sa nachádza bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. V cene izby sú zahrnuté 2 ležadlá a 1 slnečník pri bazéne a na pláži. Osušky sú k dispozícii za zálohu. O wellness sa starajú „Spa Medika Albena“ v hoteli Dobrudja alebo „Elements“ v hoteli Flamingo Grand Hotel & Spa.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojposteľová izba morská strana: Priestranné izby majú sprchu, WC, sušič vlasov, balkón, výhľad na more alebo na more strane, telefón, LCD TV s káblovou televíziou, pripojením na internet (až 1 MB bez poplatku), minibar (prvá plniacej zdarma), trezorom a klimatizáciou , Aj na súkromné ​​účely, alebo ako super šetrič miestnosti bez mora/-view k dispozícii. (Cca 27 m²)
(Voliteľne pod VARA48 s čiastočným výhľadom na oceán (DMS) alebo od leta 2020 s balkónom alebo Terrassa (DKS).)
Double Superior:; inclusive, bezpečné, moderné a príjemne zariadené izby (za poplatok zahrnuté raz za pobyt), sprcha/WC/fén, balkón, priamy výhľad na more, telefón, LCD TV s káblovou TV, prístup k internetu, minibar klimatizácia, kávy a čaju. Pre tretie osoby je en rozkladacia pohovka k dispozícii. (35-40 m²).
Apartmán 2 spálne (VARA48): Apartmán s dvoma spálňami (cca 72 m²). Je zariadený na vysokej úrovni a ponúka svojim hosťom 2 panoramatické terasy, kúpeľňu s WC a samostatné WC. Kúpeľňa je vybavená hydromasážnou sprchou, vaňou, WC, sušičom vlasov, váhou, županmi a papučami (A22).
Apartmán typu A (VARA48) od leta 2020: Oni majú dve spálne s balkónom alebo terasou s inak rovnaké vybavenie ako byt.
Apartmán s výhľadom na more: obývacia izba a (cca 72 m²), oddelenú spálňu. 2 balkóny s panoramatickým výhľadom na more. Kúpeľňa/WC, sušičom vlasov, župany a papuče. V obývacej izbe je vybavená (m, 1 x 2 m) s 2 samostatnými lôžkami a koženou pohovkou, TV so satelitným príjmom, trezorom, minibarom (naplnenie prvý bezplatne) a kávy/čajový servis, Wi-Fi zdarma. Oddelená spálňa je vybavený 2 lôžkami (1 m x 2 m) alebo 1 dvojposteľ.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: kontinentálne raňajky od 7:30 do 10:00. Široká škála francúzskych croissantov, palaciniek alebo vaflí, rôzne druhy džemov atď. Široký sortiment čaju, aromatickej filtrovanej kávy, espressa a cappuccina zaručuje dokonalý začiatok dňa. Ovocné džúsy 10 - 11:00 Neskoré raňajky v snack bare 12:00 - 30:00 Obed formou bufetu Medzinárodná kuchyňa s veľkým výberom čerstvých šalátov, polievok, čerstvých rýb, cestovín, pokrmov čerstvo pripravených pred vašimi očami, vegetariánskych jedlá, dezerty, čerstvé ovocie a zmrzlina 12:00 - 30:30 Grilovanie (6x týždenne v snack bare) 14:30 - 17:00 Obed v snack bare (rýchle občerstvenie, pizza, párky, hamburgery, šalátový bar, zmrzlina) 18: 30-22: 00 večere formou bufetu nápoje Ultra AI: od 7:30 do 12:00 hod. Bohatý výber medzinárodných a národných nealkoholických a alkoholických nápojov, ako aj teplých nápojov, ako je čaj, kakao a káva sú k dispozícii od 7:30 do polnoci otvorené Od 13:00 do 17:00 je k dispozícii niekoľko barov: plážový servis: nealkoholické nápoje, čaj, káva a pivo. V rámci konceptu „Dine Around“ majú hostia možnosť obedovať raz týždenne v jednej z otvorených à la carte reštaurácie počas pobytu - alebo si vychutnať večeru. (Vyžaduje sa rezervácia, minimálny pobyt: 7 dní). 1 x na hosťa a 7-dňový pobyt v hoteli (v období od 15. 06. - 15. 9. 2021) zahŕňa vstup do aquaparku „Aquamania“, zákazníci dostanú poukaz na mieste . (Jedlo a pitie v aquaparku nie je zahrnuté).

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Denné animácie pre deti, tínedžerov a dospelých, plážový volejbal, mini futbal
Pláž, petang, bocce, aqua aerobik, aerobik a skupinové športové aktivity.
Večerné predstavenia a zábavné programy.

Športy v cene: stolný tenis, volejbal a šípky.

Šport za poplatok: biliard, tenis, minigolf.

Detský program: animačný program pre deti (od 4 do 12 rokov) s mini diskotékou a mnohými hrami. Detský bazén, detské ihrisko a detské menu v reštaurácii.

Wellness: Kúpele "Medika Albena" v hoteli "Dobrudja"
Kúpele „ELEMENTS“ v hoteli „Flamingo Grand Hotel & Spa
(všetko za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi (v hoteli a verejných miestach vrátane)
Uteráky (vklad)
Detské postieľky (vrátane)

Poznámky: Dress code na večeru: dlhé nohavice pre mužov!
Check-in po 14:00 (váš pobyt sa začína obedom)
Check-out 11 hodín (Vášho pobytu končí raňajkami)
***************
Nie všetky hotelové priestory sú bezbariérové.
Na požiadanie je k dispozícii 1 bezbariérová izba (dvojlôžková izba s výhľadom na more).
*************
Tel .: +359 579 62873 / + 359 885 853 302
E-mail:
Domovská stránka:

Poznámka 2:
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 35.

Sezónna poznámka: V hoteli VARA48 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu