Therma Palace Spa Hotel

načítavam...
singles pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi wellness wifi
Poloha: Päťhviezdičkový hotel Therma Palace Spa sa nachádza na severnom pobreží Čierneho mora medzi mestami Albena a Kranevo a je vzdialený cca 500 m od pláže. Hotel sa nachádza v blízkosti prírodnej rezervácie Baltata a neďaleko známeho termálneho prameňa.

Vybavenie: Vkusne zariadený hotel má 42 luxusných izieb, 24-hodinovú recepciu, výťah, lobby bar s terasou, bowling a biliard bar, taliansku a ruskú reštauráciu, vnútorný a vonkajší bazén s termálnou vodou a krásnu, priestrannú záhradu. Pre ľudí so zníženou pohyblivosťou sú k dispozícii elektrické autá ako kyvadlová doprava medzi plážou a hotelom (v cene). Všetky chodníky v rámci komplexu sú nenáročné turistické chodníky. Ležadlá a slnečníky sú v cene pri bazéne a na pláži (01.06. - 30.09.).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby sú štýlovo a komfortne zariadené s LCD TV, mini chladničkou, trezorom na prenájom, klimatizáciou (centrálne ovládaná), telefónom, kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, županmi, papučami a zariadeným balkónom.
Za príplatok je možné rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu pre jednu osobu.
Štúdio: Štúdiá sú o niečo priestrannejšie, inak s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.
izbový apartmán: 1 izbové apartmány majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, obývaciu izbu/spálňu s kuchynským kútom a samostatnú spálňu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sú čerstvo pripravené pred hosťom (výber z troch rôznych hlavných jedál). Šaláty a dezerty formou bufetu. Popoludňajšia káva, čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú v cene reštaurácie do cca 22:00 hod.

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Šport v cene: posilňovňa, volejbal, ihrisko na minifutbal a stolný tenis.

Šport za poplatok: tenis, bowling, biliard a šípky.

Program pre deti: Detské ihrisko a herňa v hlavnej budove.

Wellness: Zdravotné a wellness centrum so širokou ponukou sauny a parného kúpeľa (v cene).
Soľná miestnosť, aromatický parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ nôh, japonské kúpele a procedúry ako fyzioterapia, oxygenoterapia, bahenné kúry a rôzne masáže (všetko za poplatok).

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli). Možnosť parkovania.

Poznámky: Pre osoby so zníženou pohyblivosťou sú k dispozícii elektrické autá na cestovanie medzi plážou a hotelom.
************Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu