Therma Palace Spa Hotel

načítavam...
Poloha: 5-hviezdičkový hotel Therma Palace Spa sa nachádza na severnom pobreží Čierneho mora medzi Albenou a Kranevom a je vzdialený približne 500 metrov od pláže. Hotel sa nachádza v blízkosti prírodnej rezervácie Baltata a známeho termálneho prameňa.

Vybavenie: Vkusne zariadený hotel má 42 luxusných izieb, recepciu s nepretržitou prevádzkou, výťah, lobby bar s terasou, bowling a biliardový bar, talianske a ruské reštaurácie, vnútorné a vonkajšie bazény s termálnou vodou a krásnu priestrannú záhradu. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazénoch a na pláži (1.6.-30.9.21).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: Štýlové a komfortne zariadené s LCD TV, minichladničkou, trezorom, centrálnou klimatizáciou, telefónom, kúpeľňou/WC, sušičom vlasov, župany a papuče, balkónom a výhľadom na more. K dispozícii aj ako dvojlôžková izba pre jednorazové použitie.
Štúdio: S rovnakými prvkami zariadenia s vaňou/sprchou/WC a väčší ako zdvojnásobí.
Apartmán: S rovnakými prvkami vybavenia so spálňou, obývacou izbou / spálňou a kuchynkou.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: Raňajky, obedy a večere sú čerstvo pripravené pred hosťom (výber z troch rôznych hlavných jedál). Šaláty a dezerty formou bufetu. Popoludní káva, čaj a sušienky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú v reštaurácii zahrnuté do 22:00.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Šport zahŕňal: fitnescentrum, volejbal, ihrisko na malý futbal, stolný tenis.

Šport za poplatok: tenis, bowling, biliard a šípky.

Program pre deti: detské ihrisko a herňa.

Wellness: Zdravotné a wellness centrum so širokou škálou relaxačných možností, napr. B. Fínska sauna, parný kúpeľ v cene. Za platbu: soľná miestnosť, aromatický parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ nôh a japonské kúpele. K dispozícii sú tiež procedúry ako fyzioterapia, kyslíková terapia, bahenné kúry a rôzne masáže.

Hotelová služba: bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu