The Palace Hotel

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness piesočnatá pláž wifi
Poloha: Kompletne zrekonštruovaný hotel, ktorý je obzvlášť obľúbený medzi pravidelnými nemeckými hosťami, sa nachádza na pokojnom mieste priamo na piesočnatej pláži Sveti Konstantin. V meste sú reštaurácie a obchody. Doba prenosu cca 35 minút.

Vybavenie: Komfortný 5-hviezdičkový hotel má 5 poschodí, dva výťahy, 112 izieb a 23 apartmánov, lobby s recepciou a trezorom na prenájom, elegantný lobby bar, hlavnú reštauráciu, à la carte reštauráciu a kaderníctvo a kozmetický salón. Bazén (jún-september) s výhľadom na more je vložený do záhrady a bar pri bazéne (v závislosti od počasia). Pri bazéne a na pláži sú k dispozícii dve ležadlá a slnečník zadarmo za izbu (podľa dostupnosti), osušky sú k dispozícii za zálohu. Vnútorné a vonkajšie bazény budú otvorené do 31. mája. a znova od 1.9. prevádzkovaný s termálnou vodou. Vrcholom a atrakciou pre pravidelných hostí je kúpeľné a wellness centrum, ktoré bolo v roku 2020 zásadne prepracované. Jeho rozsiahly sortiment nenecháva nič vytúžené a zaisťuje relaxáciu a pohodu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojposteľová izba strana pozemku / parku: Vkusne zariadené izby majú kúpeľňu / WC a sušič vlasov, satelitnú TV, telefón, minibar, klimatizáciu a balkón. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie. Ďalšou možnosťou spánku je pohodlné vysúvacie kreslo. Izby sú na strane pozemku.
Dvojlôžková izba výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba na strane pevniny / parku s nádherným výhľadom na more, voliteľne si ju môžete rezervovať aj na jedno použitie.
Juniorsuite: Suita Junior je priestrannejšia s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba s ďalšou skupinou na sedenie a samostatným priestorom na spanie. Je možné rezervovať aj výhľad na oceán, ak je vybraný.

Možnosti rezervácie stravovania: Polpenzia: bohatý bufet na raňajky a večeru.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Importované a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v cene od 10.00 do polnoci. Pri registrácii v izbe 1 fľaša sektu a 2 fľaše minerálnej vody.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Športy v cene: stolný tenis, biliard, lukostreľba

Športové a zariadenia: tenisové kurty (v obci) a zariadení, tenisová škola, parasailing, vodné bicykle (od cca 1,6 ..) z miestnych poskytovateľov na pláži.

Wellness: Kúpele a wellness: sauna, masáže, solárium, vírivka, parný kúpeľ, fitnescentrum a procedúry (za poplatok). Požičovňa županov v cene.
Všetky žiadosti za poplatok.
Na mieste si môžete rezervovať rozsiahle balneologické kúpeľné balíčky (kúpeľná liečba) s mnohými procedúrami.

Hotelová služba: zmenáreň, centrálne parkovisko zdarma.
V celom hoteli je hosťom hotela k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Vo vstupnej hale je počítač s pripojením na internet, ktorý je možné používať za poplatok.
Registrácia - okolo 14:00
Odhlásenie - do 12:00

Poznámky: Povolené sú malé domáce zvieratá do cca 5 kg. Poplatok: 5 € / deň, na vyžiadanie

Všetky priestory hotela sú bezbariérové, ale nie sú bezbariérové ​​izby.

Poznámka 2: Kontakt:
Palác slnečného dňa
Tel.: +359 52 361 971/75
Fax: +359 52 361 052
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 30.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu