Sunny Day Marina

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén vodné športy wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Sunny Day Marina Beach, ktorý je veľmi obľúbený u nemeckých hostí, sa nachádza priamo na piesočnatej pláži Sveti Konstantin v pokojnom prostredí. Reštaurácie a obchody sú v meste. Čas prenosu cca 35 minút.

Vybavenie: Modernizovaný hotel má 171 izieb a 16 apartmánov, ktoré sú rozložené na celkových 6 poschodiach. Hotel ponúka svojim hosťom lobby s recepciou a požičovňou trezorov, 2 výťahy, lobby bar s terasou, reštauráciu, konferenčné miestnosti, bazén (do 15. júna a od 5. septembra navyše s tečúcou, 37 stupňov teplou minerálnou vodou ), tenisový kurt v letovisku, počítač s pripojením na internet v hale za poplatok.
Na pláži a pri bazéne sú zahrnuté slnečníky a ležadlá (podľa dostupnosti). Plážový bar je podľa počasia otvorený od 15. mája do 15. septembra. na likvidáciu.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba strana strana / park: Dvojlôžkové izby sú pekne zariadené so sprchou / WC, balkónom, satelitnou TV, telefónom, chladničkou, klimatizáciou. Je možné umiestniť prístelku (rozťahovacie kreslo). Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Dvojlôžková izba výhľad na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba na strane pevniny / parku, majú fantastický výhľad na more. Voliteľne tiež rezervovateľné na jedno použitie.
Rodinná izba s výhľadom na more: Rodinné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a majú tiež samostatný priestor na spanie (opticky oddelené) s výhľadom na more.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii. Od 11:00 do 16:30 občerstvenie, ovocie, pečivo, zmrzlina. Na raňajky a od 11:00 do 16:30 káva a čaj, od 11:00 do 23:00, ako aj počas obeda a večere, nealkoholické nápoje, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, miestne vína a pivá. Nový plážový bar otvorený od 10. do 18. hodiny (ak to počasie dovolí) od 15. mája do 15. septembra.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zahrnuté športy: stolný tenis, šach, lukostreľba a bedminton.

Šport za poplatok: tenisový kurt, vybavenie a tenisová škola, parasailing, vodné bicykle, niektorí poskytovatelia tretích strán, sezónna ponuka.

Detský program: detský bazén, nové ihrisko, zábava pre deti a miniklub (od 1.6.).

Wellness: Kúpeľné a wellness centrum v susednom hoteli The Palace.
Všetky žiadosti za poplatok.
K dispozícii sú rozsiahle balneologické kúpele s množstvom aplikácií.

Hotelová služba: parkovisko zadarmo, zmenáreň,
Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hotelovom komplexe.
Registrácia - okolo 14:00
Odhlásenie - do 12:00

Poznámky: Hostia all inclusive majú počas pobytu plastový náramok.
***
Hotel nie je určený pre ľudí s ťažkosťami s chôdzou.
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.

Poznámka 2: Nie všetky časti hotela sú prístupné.
Kontakt:
Slnečný deň Marina
Tel.: +359 52 361 971/75
Fax: +359 52 361 981
V katalógu „Ciele Slnka“ leto 2021 na strane 30.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovateľskej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely a komplexy klubov niekedy obmedziť svoj zábavný a voľnočasový program (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí.
Pre hotel VARA69 sú dostupné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu