Sofia

načítavam...
pre rodiny s deťmi pre deti v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel sa nachádza v udržiavanej zelenej oblasti obklopenej krásnymi stromami. Široká a mierne svahovitá pláž a plážová promenáda od Zlatých pieskov sú vzdialené asi 400 metrov, hotelová plážová časť je vzdialená asi 700 metrov. Centrum s pešou zónou s reštauráciami, obchodmi, barmi a nočnými klubmi je vzdialené asi 200 m.

Vybavenie: Prázdninový hotel ponúka 145 útulných, elegantných a moderných izieb, plus bufetovú reštauráciu so slnečnou terasou, à la carte reštauráciu (otvorenú iba cez deň, za poplatok), lobby bar, bar pri bazéne s terasou, plážový bar, Wi -Fi, TV kútik, trezor na prenájom, obchod so suvenírmi, minimarket, recepčná sála s recepciou 2 výťahy & # 1077; a 1 panoramatický výťah, veľký bazén (700 m³). Ležadlá, slnečníky a vankúše sú pri bazéne zadarmo.
Novinka: Slnečníky a ležadlá pri bazéne a na vlastnej hotelovej pláži od leta 2020! (závisí od dostupnosti).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba na pevnine: Moderne zariadené izby majú satelitnú TV, hudobný kanál, telefón, minibar (za poplatok), klimatizáciu, vaňu alebo sprchu / WC, sušič vlasov a balkón. Voliteľne si ho môžete rezervovať aj na jedno použitie alebo ako super ekonomická miestnosť.
Dvojlôžková izba zboku Výhľad na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby na pevnine, ale s bočným výhľadom na more.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžková izba s pevninou, ale s výhľadom na more.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, nápoje k jedlám. Občerstvenie, pizza, ovocie a sendviče od približne 15:30 do 17:00 Tematické večery trikrát týždenne (talianske, stredomorské a bulharské). V pred a po sezóne je v závislosti od obsadenosti možný aj výber z menu. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 9:00 do 22:30 v otvorených baroch. 1x večera v à la carte reštaurácii, výber z menu (pobyt 7 dní). V plážovom bare na hotelovej hotelovej pláži je pre hotelových hostí zdarma k dispozícii občerstvenie, nealkoholické nápoje, pivo a sangria.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: 6 dní v týždni, animácie, šípky, shuffleboard
Za platbu: biliard, minigolf, internetový kútik

Športy v cene: fitnes pri bazéne pod holým nebom, multifunkčné športové ihrisko na plážový volejbal a mini futbal, stolný tenis, vodný aerobik

Šport za poplatok: Početné vodné športy ponúkané miestnymi poskytovateľmi na pláži.

Program pre deti: Detský klub od 4 do 12 rokov, detská diskotéka, detské ihrisko, integrovaný detský bazén, animácie, detské postieľky sú k dispozícii zdarma na požiadanie a podľa dostupnosti, detské menu.

Wellness: Za poplatok: masáže (na vyžiadanie)

Hotelová služba: parkovisko (za poplatok)
Obchod, minimarket

Upozornenia: Nie všetky oblasti hotela sú bezbariérové.
Na večeru je potrebné vhodné oblečenie.
*
30 km od letiska Varna
*
Kontakt:
Sofia
Tel.: +359 52 355 120
Fax: +359 52 355 303

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnú cestovnú sezónu (najmä v mesiacoch máj a koniec októbra) môžu mať hotely a klubové zariadenia obmedzený počet zábavných a voľnočasových aktivít (napr. Animácie alebo vodné športy) z dôvodu nízkeho počtu hostí .
***
Hotel VARA33 ponúka iba denné možnosti. Storno / zmenu rezervácie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu