Gladiola Star

načítavam...
Poloha: Veľmi populárny medzi mladými a podnikajúcich room Hotel je len cez porastené bujnou zeleňou záhrady a plážovej promenády od dlhej piesočnatej pláže. Živé centrum s mnohými nákupných a zábavných podnikov a populárne stodoly strany nachádzajúce sa v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Tento živý hotel Gladiola hviezda ponúka 185 apartmánov rozložené 7 poschodí, a má vstupnú halu s recepciou (prenájom trezorov), dvoma výťahy, malý obchod, lekáreň a zmenáreň. Patriaci do hotelového komplexu Hotely Gladiola hviezda a Gladiola kolektívne majú hlavná reštaurácia a vonkajší bazén, samostatný detský bazén, bar pri bazéne a slnečná terasa. Lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma (v závislosti od dostupnosti), na verejnej pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: VITA izby, ktoré sú vybavené TV so satelitným príjmom chladnička, telefón, klimatizácia (na hodinu a ak počasie dovolí), kúpeľňa, WC a balkón. Voliteľne na jednorazové použitie k dispozícii. Dvoma oddelenými lôžkami a prístelkou.
Supersparzimmer: Môžu byť inak rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby na neprednostnom mieste.
Apartmán: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale s oddeleným obývacou izbou s posedením a rozkladacou pohovkou.
Štúdio: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie a s dvojlôžkom a dvoma prístelkami.

Možnosti rezervácie stravovania: Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Káva / čaj a pečivo popoludní od 15:00 do 17:00. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 22:30

Národná kategória: 4 hviezdičky

Športové a zariadenia: stolný tenis a biliard, rôzne vodné športy od súkromných predajcov pozdĺž pláže (za poplatok).

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom hoteli za poplatok.

Poznámky: Upozorňujeme, že pri rezerváciách all inclusive zaniká nárok na bezplatné stravovanie v rezervovanom hoteli o 12:00 v deň odchodu.

Poznámka 2: Nie všetky oblasti hotela sú bezbariérové, nie sú k dispozícii izby pre telesne postihnutých.
Kontakt:
Gladiola Star
Tel .: +359 52 381 400
Fax: + 359 52 381 453

Sezónna poznámka: Upozorňujeme tiež, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotely alebo komplexy klubov niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nižšieho počtu hostí .

Pre hotel VARA31 sú dostupné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu