Gladiola Star

načítavam...
v centre v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel, ktorý je veľmi obľúbený u mladých a podnikavých hostí, oddeľuje od dlhej a jemnej piesočnatej pláže len svieža zelená záhrada a plážová promenáda. Živé centrum s mnohými nákupnými a zábavnými zariadeniami a populárny Party-Stadl sú v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Živý hotel Gladiola Star má 185 bytových jednotiek rozložených na 7 poschodiach a ponúka lobby s recepciou (trezor na prenájom), dva výťahy, malý obchod, lekáreň a zmenáreň. Hotely Gladiola Star a Gladiola, ktoré patria do hotelového komplexu, majú hlavnú reštauráciu a vonkajší areál s bazénom, samostatným detským bazénom, barom pri bazéne a slnečnou terasou. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne (v závislosti od dostupnosti) a na verejnej pláži za poplatok.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Príjemne zariadené dvojlôžkové izby majú 2 oddelené lôžka a 1 prístelku, kúpeľňu/WC, SAT TV, chladničku, telefón, klimatizáciu (na hodinu a v závislosti od počasia) a balkón. Voliteľne možné rezervovať na jedno použitie.
Možné rezervovať aj ako dvojlôžkovú izbu typu B (obmedzený kontingent a špeciálna cena) a tiež ako izbu pre mladých cestovateľov (v niektorých termínoch za znížené ceny pre hostí mladších ako 30 rokov).
Super ekonomické izby: Super ekonomické izby, inak s rovnakým zariadením ako dvojlôžkové izby, nemusia byť na preferovanom mieste.
1-spálňový apartmán: 1-spálňové apartmány majú rovnaké zariadenie ako dvojlôžkové izby, oddelený obývací priestor s posedením a rozkladacou pohovkou.
Štúdio: Štúdiá sú, s inak rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, o niečo priestrannejšie a vybavené manželskou posteľou a dvomi prístelkami.
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Izby s výhľadom na more sú inak vybavené ako štandardné dvojlôžkové izby a sú zaručene na 4.-6. poschodí. Poschodie a ponúka veľmi pekný, priamy výhľad na more. (DM)

Rezervovateľné možnosti stravovania: FR (VARA31): formou bufetu

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Popoludní káva/čaj a pečivo od 15:00 do 17:00. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje cca od 10:30 do 22:30 hod.

Kategória krajiny: 4 hviezdičky

Šport za poplatok: stolný tenis, biliard a rôzne vodné športy (miestni poskytovatelia).

Služby hotela: Wi-Fi (v celom hoteli za poplatok).
Parkovisko (za poplatok a podľa dostupnosti).

Poznámky: Upozorňujeme, že pri rezerváciách all inclusive končí nárok na bezplatné stravovanie v rezervovanom hoteli o 12:00 v deň odchodu.

Poznámka 2: Nie všetky priestory hotela sú bezbariérové, neexistujú žiadne bezbariérové izby.
Kontakt:
Hviezda gladiol
Telefón: +359 52 381 400
Fax: + 359 52 381 453

Poznámka k sezóne: Upozorňujeme tiež, že mimo hlavnej turistickej sezóny (najmä v mesiacoch apríl a koniec októbra) môžu hotely alebo kluby niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. animácie, miniklub alebo ponuky vodných športov). z dôvodu nižšieho počtu hostí vtedy .

Dodatočne možné rezervovať pod VARA31.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu