Bonita Beach

načítavam...
v centre pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén vodné športy detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Hotel Bonita je od promenády oddelený iba od dlhej piesočnatej pláže. Je centrálne umiestnený v prázdninovom regióne Zlaté piesky a je vzdialený len asi 300 metrov od živého centra s množstvom nákupných a zábavných možností.

Vybavenie: Rodinný hotelový komplex pozostáva z celkom 176 izieb rozmiestnených na 14 poschodiach. Hotel ponúka recepciu s lobby, požičovňu trezorov, niekoľko výťahov, hlavnú reštauráciu, bary, TV kútik a malý minimarket. Vo vonkajšej časti areálu sa nachádza bazén s integrovaným detským bazénom a slnečná terasa s barom pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú hotelovým hosťom k dispozícii pri bazéne zadarmo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba zboku Výhľad na more: Príjemne zariadené dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou / WC, káblovou TV, telefónom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou (individuálne nastaviteľnou) a balkónom. Priamy výhľad na more je možný za príplatok. Voliteľne si ho môžete rezervovať aj na jedno použitie alebo ako super ekonomická miestnosť.
Rodinná izba: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba, ale väčšia a vybavená vaňou / sprchou / WC. Žiadny výhľad na more.
Rodinná izba na boku. Výhľad na more (VARA34): Rodinné izby majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, spálňu a obývací priestor s pohovkou, opticky oddelené závesom, a bočný výhľad na more (FS2).

Rezervovateľné možnosti stravovania: raňajky, polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive Light: Raňajky formou bufetu: 7:30 - 10:00, obed: 12:30 - 14:00, večera: 18:30 - 20:30 Všetky jedlá formou bufetu. Nápoje v lobby bare a v reštaurácii od 7:30 do 11:00 a od 14:00 do 21:00 (bulharské alkoholické nápoje, pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva, mlieko, čaj, kakao).

Národná kategória: 3 hviezdičky

Šport za poplatok: rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet je vo vstupnej hale k dispozícii zadarmo.

Poznámky: Hotel nie je bezbariérový. Neodporúča sa pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou a vozičkárov.
Tel.: 00359 52997316
Fax: 00359 52493056
Mail:
Pre hotel VARA34 sú dostupné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Sezónna poznámka: Upozorňujeme, že mimo hlavnej cestovnej sezóny (najmä v apríli a na konci októbra) môžu hotelové a klubové komplexy niekedy obmedziť svoje zábavné a voľnočasové aktivity (napr. Animácie, miniklub alebo vodné športy) z dôvodu nižšieho počtu hostí.
***
Pre hotel VARA34 sú dostupné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
V závislosti od regionálneho rozvoja to môže viesť k niektorým zmenám a obmedzeniam v rozsahu služieb ponúkaných hotelom (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadne alebo obmedzené animácie, žiadne mini - Podpora klubu, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu