Astor Garden Hotel

načítavam...
sám/sama s dieťaťom pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi vnútorný bazén vonkajší bazén wellness detský bazén pokojná poloha piesočnatá pláž wifi
Poloha: Sveti Konstantin je letovisko na severnom pobreží Čierneho mora v Bulharsku, neďaleko mesta Varna. Považuje sa za najstaršie zdravotné stredisko v Bulharsku. Vládne tu veľmi útulná atmosféra. Môžete tu relaxovať v malých kaviarňach na nábreží.
Hotel sa nachádza v tichej bočnej ulici od pešej zóny. Najbližšie obchody sú vzdialené len pár minút. Na hotelovú plážovú časť sa dostanete po parku vzdialenom 100 metrov. Na letisko vo Varne je to približne 18 km. Čas prenosu: cca 30 minút.
Na verejnú pláž sa dá dostať po niekoľkých schodoch, hotel má vlastnú plážovú časť, kde sú pre hotelových hostí bezplatne k dispozícii ležadlá a slnečníky.

Vybavenie: Hotel Astor Garden víta svojich hostí v štýlovom prostredí. Ponúka 230 izieb na 5 poschodiach, k dispozícii sú výťahy.
K vybaveniu luxusného hotela patrí veľká vstupná hala s recepciou, obchod so suvenírmi, klenotníctvo, služby pre hostí, krbová miestnosť s útulnou spoločenskou miestnosťou s TV a služba concierge.
Areál bazéna sa nachádza uprostred priestranného parku a pozýva vás na relaxáciu a relaxáciu. Veľký bazén so samostatným detským bazénom pozýva na kúpanie. Ležadlá a slnečníky sú hosťom k dispozícii zadarmo na priestrannej slnečnej terase a na hotelovej pláži. Osušky sú k dispozícii zadarmo za zálohu.
O fyzickú pohodu sa stará šéfkuchár reštaurácie „Azzaro“, à la carte reštaurácie „Monty“ (za poplatok) a barov vo vstupnej hale, pri bazéne a na pláži.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby (približne 25 m²) s výhľadom do parku pozostávajú z kombinovanej obývacej izby a spálne. Medzi ďalšie funkcie patrí klimatizácia (individuálne nastaviteľná), kúrenie (individuálne nastaviteľné), koberce, trezor (v cene), stôl, minibar (za poplatok), telefón, Wi-Fi (v cene), plochá obrazovka, izbová služba (za poplatok) ), upratovacia služba, samostatný sprchovací kút, vaňa, WC, župan (súčasť balenia), papuče, sušič vlasov, kozmetické zrkadlo a zariadený balkón. Izby na jedno použitie, jednolôžkové / detské izby alebo s výhľadom na more je možné rezervovať za príplatok.
Rodinné izby: Rodinné izby (asi 25 m²) sú vybavené rovnako ako dvojlôžkové izby, ale okrem manželskej postele majú aj rozkladaciu pohovku.
Super úsporné izby: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby sú super úsporné izby na menej preferovanom mieste s výhľadom do parku.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive Ultra: raňajky (približne od 7:30 do 10:30), obed (približne od 12:30 do 14:30) a večera (približne od 18:00 do 21:00) v formou bufetu, pravidelné tematické večery. Občerstvenie (približne 10:00 - 17:00), koláče / pečivo (približne 16:00 - 18:00) a zmrzlina (približne 10:00 - 17:00). Vybrané miestne a medzinárodné nealkoholické a národné alkoholické nápoje do 23 # 228; Stravovanie a káva / čaj: január - december (24 hodín) Bar pri bazéne / vonkajší pavilón Lena: máj - september (v závislosti od počasia približne od 10:00 do 18:00) Plážový bar: máj - september (počasie závislá približne od 10:00 do 17:30) Je povinne nosiť náramok all inclusive.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: Rôznorodý animačný program s hrami, športom a zábavou pre malých aj veľkých. Fitness animácie Športové animácie a predstavenia.

Športy v cene: fitnescentrum, stolný tenis, šípky, biliard, vzdušný hokej a jóga.

Športové a zariadenia: Rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Program pre deti: detský klub / miniklub, zábava pre deti, mládežnícky klub / zábava pre mládež, detská herňa, detské ihrisko a mini diskotéka.
V reštaurácii sú k dispozícii vysoké stoličky a na požiadanie sú k dispozícii detské postieľky.

Wellness: Kúpeľné a wellness centrum (v cene): Kúpeľné centrum Astor Garden Parný kúpeľ (v cene) Sauna (v cene) Služby (za poplatok): Masáže; Wellness a kozmetické procedúry.
V bezprostrednej blízkosti sa nachádza jedinečný „Aquahouse Thermal & Beach Resort“: obrovský kúpeľný a vodný raj s mnohými kúpeľnými procedúrami, 14 bazény, niektoré s liečivou, teplou termálnou vodou, zasadené do záhrady s rozlohou 6 000 m² a zelenej plochy. Oddych, relaxácia, šport a rehabilitácia sú tu na vašom gurmánskom programe. Saunová oblasť, termálna oblasť, wellness zóna, vlastná plážová časť s ležadlami a slnečníkmi. Ako hotelový hosť hotela Astor Garden získate zľavu 15% na všetky procedúry. Všetky procedúry a procedúry si môžete dohodnúť a rezervovať priamo na recepcii hotela a u svojho sprievodcu. K dispozícii je tiež reštaurácia, ktorá však nie je zahrnutá v hotelovom programe umelej inteligencie. Viac informácií môžete získať vopred aj tu:

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet v celom hoteli zdarma
Parkovanie je k dispozícii zadarmo
Práčovňa za poplatok
Lekárska služba za poplatok

Poznámky: Check-in od 14:00 / check-out do 12:00
Domáce zvieratá nie sú povolené.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu