Admiral

načítavam...
bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Populárny hotel sa nachádza v centre živého Zlatého piesku a od širokej piesočnej pláže ho oddeľuje iba krásna plážová promenáda. V bezprostrednej blízkosti nájdete veľa reštaurácií, zábavných a nákupných možností.

Vybavenie: Hotel Admiral má 301 izieb, ktoré sú rozmiestnené na 7-9 poschodiach a dá sa do nich dostať 3 výťahmi. Čaká tu na vás štýlovo zariadená vstupná hala, reštaurácia s terasou, niekoľko barov a bar pri bazéne. Hosťom je k dispozícii tiež krytý bazén, fitnescentrum, sauna, solárium a parný kúpeľ. Vonku je bazén s integrovaným detským bazénom a príjemnou slnečnou terasou. Ležadlá, uteráky a slnečníky sú hosťom k dispozícii pri bazéne alebo na pláži zadarmo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou / sprchou a WC, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV a minibarom, ako aj sušičom vlasov, trezorom a balkónom alebo terasou. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Dvojlôžková izba zboku Výhľad na more: Tieto izby sú vybavené rovnako ako dvojlôžkové izby, ale majú tiež bočný výhľad na more. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Rodinné izby: Rodinné izby sú dve dvojlôžkové izby so spojovacími dverami.
Super Saver Room: Have inak totožné vybavenie ako dvojlôžková izba bez balkóna.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Polpenzia: Ráno a večer si môžete dopriať bohatý bufet. Nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Športy patrí: krytý bazén, telocvičňa

Wellness: V hoteli sa nachádza zdravotné a wellness centrum. Za poplatok si môžete dopriať kozmetické ošetrenie a masáže a využiť solárium. K dispozícii je tiež kaderníctvo.

Hotelové služby: V hoteli je zmenáreň je k dispozícii.
24 hodinová izbová služba (za poplatok).
Wi-Fi pripojenie na internet je v celom hoteli zadarmo.

Hotel s kreditnými kartami: Hotel prijíma karty Visa, Mastercard.

Upozornenia: K dispozícii nie sú bezbariérové ​​izby, nie všetky priestory hotela sú prístupné pre vozíčkarov alebo osoby so zníženou pohyblivosťou.
Kontakt:
admirál
Tel.: +359 52 390 200
Fax: +359 52 355 252
Mail:

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu