načítavam...
sám/sama s dieťaťom babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Moderný dovolenkový komplex sa nachádza na priestrannom areáli s gigantickými bazénmi a toboganmi priamo na jemnej piesočnatej pláži medzi mestami Pomorie a Aheloy, kam sa taxíkom dostanete za pár minút. Hotel je vzdialený len 20 km od letiska Burgas a len 10 km od Slnečného pobrežia a Nesebaru. Transfer z letiska v Burgase do hotela trvá približne 20 minút.

Vybavenie: Luxusný hotel má 426 super moderných a vysokokvalitných izieb, rozmiestnených na šiestich poschodiach. V štýlovej vstupnej hale nájdete recepciu, posedenie a lobby bar. Prírodné stavebné materiály, ktoré sú integrované do každého detailu, prispievajú k harmonickej nálade. K ďalším zariadeniam patrí hlavná reštaurácia s terasou, 3 à la carte reštaurácie (bulharská, ázijská, stredomorská), bistro bar, bar pri bazéne a plážový bar, koktailový bar a smack bar (všetky otvorené od cca 1.6. - 15.9.). Celkovo je vám k dispozícii 7 bazénov: hlavný bazén, semiolympijský bazén, bazén pre dospelých a nekonečný bazén, bazén v tvare lagúny, detský bazén, krytý bazén a detský krytý bazén (otvorený len od apríla do mája a októbra v závislosti od počasia). Aquapark so 4 šmykľavkami pre dospelých, 3 šmykľavkami pre deti z detskej aquaveže a zariadeniami na vodné hry v „Spray parku“ pozývajú na zábavu vo vode (otvorený cca od 1. júna do 15. septembra). Ležadlá a slnečníky sú zahrnuté v cene pri bazénoch a na súkromnej hotelovej pláži. Vedľa aquaparku sa nachádza amfiteáter pre večerné podujatia.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby s výhľadom na more sú k dispozícii od 2. do 6 poschodí a sú veľmi priestranné s rozlohou cca 36 m². Všetky izby sú novo a moderne zariadené, zdobené pôsobivým interiérovým dizajnom a vybavené manželskou posteľou, jednolôžkom, kreslom, sprchou/WC, trezorom (v cene), minibarom (denne dopĺňaný vodou, nealkoholickými nápojmi, pivom a čokoládou bar, telefón, set na prípravu kávy/čaju, klimatizácia a veľký balkón (cca 10 m²) s výhľadom na more.
Rodinná izba s výhľadom na more: Rodinné izby s výhľadom na more majú približne 48 m² a sú na 2. až 5. poschodí. Pozostávajú z 2 prepojených izieb. Vybavenie izby je rovnaké ako v dvojlôžkovej izbe, ale je tu spálňa s manželskou posteľou a kreslom a druhá spálňa má 2 samostatné lôžka. Zo slnečnej balkónovej terasy (cca 10 m²) máte priamy výhľad na more. Aj s bočným Výhľad na more je možné rezervovať.
Mezonet s výhľadom na more: Izby Mezonet s výhľadom na more sa nachádzajú na 5. poschodí a majú celkovú rozlohu cca 95 m². Vybavenie izieb je rovnaké ako v dvojlôžkových izbách. V spodnej časti sa nachádza spálňa s jednolôžkom, kúpeľňa so sprchou/WC a obývací priestor s jedálenským kútom. Vnútorné schodisko vedie na horné poschodie, kde nájdete hlavnú spálňu s manželskou posteľou, ďalšiu spálňu s dvoma samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou/WC a 2 balkóny s panoramatickým výhľadom na more.
Junior suita s výhľadom na more: Junior suity sú na 2. až 6. poschodí. poschodí, majú cca 43 m² a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s manželskou posteľou, 2 rozkladacími pohovkami, kúpeľňou so sprchou/WC a balkónovou terasou s priamym výhľadom na more.
strana s manželskou posteľou Výhľad na more: Dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more (cca 36 m²) sa nachádzajú na 2. až 6. poschodí. Poschodie a sú vybavené ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more, ale majú bočný výhľad na more. Možné rezervovať aj ako typ A a typ B (obmedzený kontingent a špeciálna cena).
Lagoon: Izby Lagoon sú priestranné (cca 44 m²) a luxusne zariadené s mnohými doplnkami, ako je trezor, klimatizácia, minibar, telefón, TV a set na prípravu čaju a kávy. K ďalšiemu vybaveniu patrí manželská posteľ, pohovka, extra kreslo, sprcha/WC, priamy prístup k súkromnému bazénu z priestrannej balkónovej terasy s bočným výhľadom na more a sú na 1. poschodí. Z bezpečnostných dôvodov majú deti povolený pobyt iba vo veku 7 rokov a viac.
(Dá sa tiež rezervovať pod BOJB01 ako dvojlôžková izba (SWD).)
Prémiová strana DR. MB: Prémiové dvojlôžkové izby na boku. Výhľad na more (cca 44 m²) sú vybavené všetkým komfortom dvojlôžkových izieb, ale väčšie s manželskou posteľou, pohovkou, dodatočným kreslom, laminátovou podlahou, sprchou/WC, balkónovou terasou (cca 10 m²) s bočný výhľad na more a nachádzajú sa na prvom poschodí.
Super ekonomická izba: Izby (36 m²) majú výhľad do záhrady a nachádzajú sa na 2. až 6. poschodí. Poschodie. Vybavený manželskou posteľou a prístelkou. Kúpeľňa so sprchou/WC a balkónová terasa (10 m²).
Dvojlôžková izba Signature s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby Signature s výhľadom na more majú rozlohu cca 35 m² a nachádzajú sa v prednom krídle hotela. Všetky izby sú moderne zariadené a vybavené posteľou king, otvorenou kúpeľňou (výhľad na Čierne more z vane) a samostatnou sprchou/WC, kobercom, trezorom, minibarom, telefónom, setom na prípravu kávy/čaju, TV, klimatizáciou. a veľký zariadený balkón s priamym výhľadom na more.
Dvojlôžková izba Premium s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby Premium s výhľadom na more (približne 44-45 m²) sú vybavené všetkým komfortom dvojlôžkových izieb, sú však väčšie s posteľou king, jednolôžkom pre dieťa alebo 1 dospelú osobu, laminátové podlahy, sprcha/WC a balkónová terasa (cca 10 m²). Nachádza sa priamo pri mori. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove a rozkladajú sa na niekoľkých poschodiach.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Raňajky od 7:30 do 10:00 hod. Pre tých, ktorí si vstávajú neskôr, sú v bistro bare k dispozícii raňajky formou bufetu od približne 10:00 do 12:30. V popoludňajších hodinách medzi 14:00 a 18:00 sa v bistro bare ponúka rôzne občerstvenie, šaláty a ovocie, ako aj výber pečiva, koláčov a palaciniek. Prípadne ďalšie občerstvenie nájdete v food kútiku. Zmrzlináreň je otvorená cca od 12:00 do 16:00 (od 1. júna do 15. septembra). Polnočné občerstvenie od cca 21:00 do 7:30 hod. Okrem toho sú tu reštaurácie à la carte: večera denne medzi 18:00 a 21:00 - nápoje tu sú spoplatnené - Lavanda: bulharská, miestna kuchyňa - Oliva: stredomorská kuchyňa - Ďumbier Ázia: kuchyňa Ďalekého východu (predmet za poplatok, nie je zahrnuté v AI ) Široký výber miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, teplých nápojov, pomarančového džúsu a smoothies v hlavnej reštaurácii (počas raňajok, v bare pri bazéne (samoobsluha cca od 10:00 hod. do 18:00 hod.), v lobby bare (od cca 8:30 do 23:00 hod.) a v à la carte reštauráciách (cca 19:00 - 21:00 hod.) Pivo, víno, nealko a teplé nápoje. k dispozícii v noci v bistro bare od cca 21:00 do 7:00 (samoobsluha) v lobby bare cca od 8:00 do 23:00 Pivo a nealko nápoje sú k dispozícii aj v minibare pri príchode, ako aj čokoládové tyčinky (denné dopĺňanie v cene).
Spoplatnené doplnkové služby Food&Beverage :: Služby s príplatkomVýber prémiových nápojov v a la carte reštauráciách a v lobby barePrémiové raňajky v à la carte reštaurácii od 8:30 do 10:30. Servisný poplatok je 30 BGN na osobu (deti 4-12,99//15 BGN). Rezervácia je potrebná vopred u vrátnika medzi 9:00 a 11:00 a 15:00 a 17:00 (v závislosti od dostupnosti).Pri rezervácii večere v à la carte reštauráciách-"Ginger"-ázijská, "Lavanda" - bulharská a "Oliva" - pre Stredozemné more sa hosťom, ktorí si rezervovali pobyt do 6 nocí, bude účtovať servisný poplatok vo výške 40 BGN na osobu (deti 4-12,99//20 BGN). Hostia, ktorí si rezervujú pobyt na 7 a viac nocí, majú nárok na bezplatnú návštevu (v Lavande alebo Olive). Rezervácia je potrebná vopred u concierge medzi 9:00 a 11:00 a 15:00 a 17:00 (v závislosti od dostupnosti

Kategória krajiny: 5 hviezdičiek

Zábava: animačný program 7 dní v týždni (1/5 - 30/9), večerné predstavenia (1/6 - 30/9), v závislosti od počasia, denné aktivity.

Šport v cene: fitness (posilňovňa od 14 rokov), rôzne aktivity v rámci animačného programu, stolný tenis, plážový volejbal, vodné pólo, aerobik, vodný aerobik a šípky.

Detský program: Detské animácie od 1. mája do 30. septembra, Miniklub (4-12 rokov, 10:00 - 12:00, 14:30 - 17:00 Rezervácia nutná), detské ihrisko a detské šmýkačky v aquaparku.

Wellness: krytý bazén (otvorený v apríli až máji a v októbri, len v závislosti od počasia) a sauna, parný kúpeľ a hammam sú zahrnuté v cene. Všetky procedúry, procedúry s liečivým bahnom atď. sú spoplatnené.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii bezplatne vo všetkých izbách a tiež v areáli bazéna. Plážové osušky sú k dispozícii zadarmo a je možné ich vymeniť denne približne medzi 16:30 a 18:00. Trezor na izbách zdarma. Bezplatné parkovacie miesta (v závislosti od dostupnosti) na vyhradených parkovacích miestach.
Plážové osušky je možné meniť denne od 8:00 do 19:00 vo wellness centre s kartou na plážové osušky

Poznámky: Pre bezpečnosť hostí je hotelový komplex odkázaný na kamerový dohľad vo verejne prístupných priestoroch. Vo všetkých verejných priestoroch a na izbách je fajčenie zakázané. Klimatizácia funguje len pri zatvorených balkónových dverách. V deň príchodu je nástup na pobyt od 14:00 hod. V deň odchodu je check-out do 12.00 hod. Neskoré odhlásenie na požiadanie a v závislosti od dostupnosti na mieste a za platbu je možné (nie je možná predbežná rezervácia pred príchodom)
Pre Hotel BOJB01 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/prerezervovanie/zmena je možná len cez organizátora.

Poznámka 2: Takmer všetky priestory hotela sú bezbariérové. K dispozícii sú rampy a výťahy.
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2023 na strane 68.

Poznámka k sezóne: krytý bazén a detský krytý bazén* informácie:
Ide o vnútorné bazény pre dospelých a pre deti
sú otvorené len v apríli, máji a októbri. Počas ostatných mesiacov sú kúpele zatvorené.Vyberte si požadovanú cestu

Odlet z
Viedeň
Dátum
So. 17.06. / 20:40 hod

European Air Charter

So. 24.06. / 19:00 hod

European Air Charter

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková izba (dz seitl. meerblick), transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

965,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
St. 14.06. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Ut. 20.06. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková izba s výhľadom na more, transfer v cene
Touroperátor
X5VF

Konečná cena/osoba

983,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
St. 14.06. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Ut. 20.06. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková izba s výhľadom na more, transfer v cene
Touroperátor
XFTI

Konečná cena/osoba

989,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
So. 17.06. / 20:40 hod

European Air Charter

So. 24.06. / 19:00 hod

European Air Charter

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková izba (dz seitl. meerblick), transfer v cene
Touroperátor
SLR

Konečná cena/osoba

1 008,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
St. 14.06. / 12:30 hod

Austrian Airlines

Ut. 20.06. / 16:00 hod

Austrian Airlines

Dĺžka
6 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková economy izba, transfer v cene
Touroperátor
ITSX

Konečná cena/osoba

1 028,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
Ut. 13.06. / 06:00 hod

SmartWings

Ut. 20.06. / 09:50 hod

SmartWings

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

1 037,00 € | Overiť
Odlet z
Praha
Dátum
St. 14.06. / 06:00 hod

SmartWings

St. 21.06. / 15:45 hod

SmartWings

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, zlacnená izba, transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

1 037,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
So. 17.06. / 20:40 hod

European Air Charter

So. 24.06. / 19:00 hod

European Air Charter

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková izba (dz seitl. meerblick), transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

1 038,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
So. 17.06. / 20:40 hod

European Air Charter

So. 24.06. / 19:00 hod

European Air Charter

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková deluxe izba s výhľadom na more, transfer v cene
Touroperátor
X5VF

Konečná cena/osoba

1 040,00 € | Overiť
Odlet z
Viedeň
Dátum
So. 24.06. / 20:40 hod

European Air Charter

So. 01.07. / 19:00 hod

European Air Charter

Dĺžka
7 nocí
Strava, Ubytovanie
all inclusive+, dvojlôžková izba (dz seitl. meerblick), transfer v cene
Touroperátor
SLRD

Konečná cena/osoba

1 042,00 € | Overiť