Wave Resort

načítavam...
sám/sama s dieťaťom babysitting priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vnútorný bazén vonkajší bazén tobogány wellness detský bazén piesočnatá pláž wifi
Poloha: Moderný prázdninový komplex sa nachádza na priestrannom pozemku s gigantickými bazénmi a toboganmi priamo na jemnej piesočnatej pláži medzi mestami Pomorie a Aheloy, kam sa dá dostať taxíkom za pár minút. Hotel je vzdialený iba 20 km od letiska Burgas a len 10 km od Slnečného pobrežia a Nesebaru. Transfer z letiska Burgas do hotela trvá asi 20 minút.

Vybavenie: Luxusný hotel má 426 super moderných a kvalitných izieb rozložených na šiestich poschodiach. V štýlovej hale nájdete recepciu, posedenie a lobby bar. Prírodné stavebné materiály, ktoré sú integrované v každom detaile, prispievajú k harmonickej atmosfére. Medzi ďalšie zariadenia patrí hlavná reštaurácia s terasou, 3 à la carte reštaurácie (bulharská, ázijská, stredomorská), bistro bar, bar pri bazéne a plážový bar. K dispozícii je celkovo 7 bazénov: hlavný, poloolympijský, dospelý a nekonečný, lagúnové bazény, detský bazén, krytý bazén a detský krytý bazén (otvorené iba v závislosti od počasia v apríli až máji a októbri). Na zábavu vo vode (otvorené od mája do septembra) pozýva aquapark so 4 šmykľavkami pre dospelých, 3 šmykľavkami pre deti z detskej aqua veže a vybavením na hranie vody v „Spray Parku“. Ležadlá a slnečníky sú súčasťou bazénov a na hotelovej pláži. Vedľa aquaparku je amfiteáter pre večerné akcie.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Dvojlôžková izba s výhľadom na more je z 2. až 5. ročníka. Poschodie a sú veľmi priestranné, majú asi 36 m². Všetky izby sú nové a moderné, zdobené pôsobivým interiérovým dizajnom a sú vybavené manželskou posteľou, samostatným lôžkom, kreslom, sprchou / WC, trezorom (súčasťou balenia), minibarom, telefónom, súpravou na prípravu kávy / čaju, klimatizáciou a veľkým balkónom (cca 10 m²). s výhľadom na oceán.
Rodinná izba s výhľadom na more: Rodinné izby s výhľadom na more majú približne 48 m² a sú na 2. až 5. poschodí. Pozostávajú z 2 prepojených izieb. Vybavenie izby je rovnaké ako v dvojlôžkovej izbe, ale je tu spálňa s manželskou posteľou a kreslom a druhá spálňa má 2 samostatné lôžka. Zo slnečnej balkónovej terasy (cca 10 m²) máte priamy výhľad na more. Aj s bočným Výhľad na more je možné rezervovať.
Duplexné výhľad na more: Mezonetové izby s výhľadom na more sa nachádzajú na 5. poschodí a majú celkovú plochu približne 95 m². Vybavenie izieb je rovnaké ako v dvojlôžkových izbách. V dolnej časti sa nachádza spálňa s jednolôžkom, kúpeľňa so sprchovacím kútom / WC a obývacia izba s jedálenským kútom. Na horné poschodie vedie vnútorné schodisko. Nachádza sa tu hlavná spálňa s manželskou posteľou, ďalšia spálňa s dvoma samostatnými lôžkami, 2 kúpeľne so sprchou / WC a 2 balkóny s panoramatickým výhľadom na more.
Suita Junior s výhľadom na more: Suity Junior sa nachádzajú na 2. až 6. poschodí. Poschodie má asi 43 m² a je vybavené rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, manželská posteľ, 2 rozkladacie pohovky, kúpeľňa so sprchou / WC a balkón s terasou a priamym výhľadom na more.
Dvojlôžková izba zboku Výhľad na more: Dvojlôžkové izby s bočným výhľadom na more (približne 36 m²) sa nachádzajú v 2.-6. Poschodie a sú vybavené ako dvojlôžková izba s výhľadom na more, ale majú bočný výhľad na more. Možno rezervovať aj ako typ A (obmedzená podmienená a špeciálna cena).
Lagúna: Izby v lagúne sú priestranné (asi 44 m²) a luxusne zariadené a majú veľa doplnkov, ako je trezor, klimatizácia, minibar, telefón, TV a čaj / káva. Ďalšie vybavenie zahŕňa manželskú posteľ, pohovku, ďalšie kreslo, sprchovací kút / WC, priamy prístup na súkromný bazén z priestranného balkóna-terasy s bočným výhľadom na more a sú umiestnené na 1. poschodí. Z bezpečnostných dôvodov sú deti povolené iba od 7 rokov.
(Dá sa tiež rezervovať pod BOJB01 ako dvojlôžková izba (SWD).)
Dvojlôžková izba premium strana. MB: Prémiové dvojlôžkové izby na bočnej strane. Výhľad na more (približne 44 m²) je vybavený všetkým komfortom dvojlôžkových izieb, ale väčšie s manželskou posteľou, pohovkou, extra kreslom, laminátovými podlahami, sprchou / WC, balkónom-terasou (cca 10 m²) s bočným výhľadom na more a sú v prvej Nachádza sa na 1. poschodí.
Super Saprzimmer: Izby (36 m²) majú výhľad do záhrady a nachádzajú sa na 2. až 6. poschodí. Poschodie. Vybavené manželskou posteľou a prístelkou. Kúpeľňa so sprchou/WC a balkónová terasa (10 m²).
Dvojlôžková izba Signature s výhľadom na more: Dvojlôžkové izby Signature s výhľadom na more majú rozlohu cca 35 m² a nachádzajú sa v prednom krídle hotela. Všetky izby sú moderne zariadené a vybavené posteľou king, otvorenou kúpeľňou (výhľad na Čierne more z vane) a samostatnou sprchou/WC, kobercom, trezorom, minibarom, telefónom, setom na prípravu kávy/čaju, TV, klimatizáciou. a veľký zariadený balkón s priamym výhľadom na more.
Dvojlôžková izba premium výhľad na more: Dvojlôžková izba premium výhľad na more (približne 44-45 m²) je vybavená všetkým vybavením dvojlôžkových izieb, ale väčšie s posteľou king, samostatnou posteľou pre dieťa alebo 1 dospelú osobu, laminátovými podlahami, sprchou / WC a balkónovou terasou (približne 10 m²). Nachádza sa priamo pri mori. Izby sa nachádzajú v hlavnej budove a sú rozložené na niekoľkých poschodiach.

Pri rezervácii all inclusive:
Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Pre tých, ktorí si neskoro vstanú, sú v bistro bare k dispozícii raňajky formou bufetu od 10:00 do 12:00. V popoludňajších hodinách od 14:00 do 18:00 sa v bistro bare ponúka rôzne občerstvenie, šaláty a ovocie, ako aj výber pečiva, koláčov a palaciniek. Prípadne ďalšie občerstvenie nájdete v food kútiku. Zmrzlináreň je otvorená od 12:00 do 16:00 (od 1. júna do 15. septembra). Polnočné občerstvenie od 21:00 do 7:00 hod. Prípadne si môžete vychutnať aj večeru s rezerváciou vopred v jednej z troch à la carte reštaurácií Ginger – ázijská, Lavanda – bulharská a Oliva – stredomorská (pri rezervácii pobytu na minimálne 7 nocí voliteľne 1 x v cene vopred -registrácia u concierge V prípade objednaného pobytu na menej ako 7 nocí je samozrejme možné tieto reštaurácie navštíviť aj s príplatkom 30 BG na osobu Bulharská, miestna kuchyňa - Basilico: Stredomorská kuchyňa - Ďumbier Ázia: Ďaleký východ kuchyňa (za poplatok, nie je zahrnuté v AI) Široká ponuka miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov, teplých nápojov a koncentrátov ovocných štiav v hlavnej reštaurácii (počas stravovania), v bare pri bazéne (10-18 Samoobsluha) , v lobby bare (8:00 - 23:00) a v à la carte reštauráciách (19:00 - 21:00) pivo, víno, nealko atď. d Teplé nápoje dostanete aj v noci v bistro bare od 21:00 do 7:00 (samoobsluha). Vybrané medzinárodné alkoholické nápoje v lobby bare od 8:00 do 23:00. Pivo a nealkoholické nápoje sú k dispozícii aj v minibare pri príchode (denné dopĺňanie v cene).

Národná kategória: 5 hviezdičiek

Zábava: animačný program 6 dní v týždni (1.5.-30.9.), Večerné predstavenia (1.6.-30.9.), V závislosti od počasia, denných aktivít.

Šport v cene: fitness (posilňovňa od 14 rokov), rôzne aktivity v rámci animačného programu, stolný tenis, plážový volejbal, vodné pólo, aerobik, vodný aerobik, šípky.

Šport za poplatok: vodný skúter, vodné lyže, banánový čln, vodná pohovka atď. Vodné športové aktivity miestnych poskytovateľov na pláži.

Detský program: Detské animácie od 1. mája do 30. septembra, Miniklub (4-12 rokov, 10:00 - 12:00, 14:30 - 17:00), detské ihrisko, detské šmykľavky v aquaparku.

Wellness: krytý bazén (otvorený od apríla do mája do októbra, ak počasie dovolí jediný) a sauna sú zadarmo, všetky procedúry, blato a iné kúpeľné procedúry a hammam sú za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii bezplatne vo všetkých izbách a tiež v areáli bazéna. Plážové osušky sú k dispozícii zadarmo a možno ich meniť denne od 16:30 do 18:00. Trezor na izbách zdarma.

Poznámky: V záujme bezpečnosti hostí sa hotelový komplex spolieha na kamerový monitorovací systém vo verejne prístupných priestoroch. Fajčenie je zakázané vo všetkých verejných priestoroch a v izbách. Klimatizácia funguje, len keď sú balkónové dvere zatvorené. V deň príchodu je registrácia od 15:00. V deň odchodu je odhlásenie do 11:00.
V hoteli BOJB01 sú možné iba možnosti dňa. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Poznámka 2: Takmer všetky priestory hotela sú bezbariérové. K dispozícii sú rampy a výťahy.
V katalógu "Slnečné destinácie" leto 2022 na strane 70.

Poznámka k sezóne: krytý bazén a detský krytý bazén* informácie:
Ide o vnútorné bazény pre dospelých a pre deti
sú otvorené iba v apríli, máji a októbri. Počas ostatných mesiacov sú kúpele zatvorené.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu