Tarsis Club & Spa

načítavam...
Poloha: Hotel Tarsis sa nachádza v zelenej a pokojnej časti mesta Sunny Beach.

Vybavenie: Hotel ponúka svojim hosťom recepciu, à la carte reštauráciu s grilom (otvorená 15. júna - 1. septembra, ak je hotel dostatočne vyťažený) a bufetová reštaurácia. Vo vonkajšej časti sa nachádzajú dva bazény s detskou časťou, bar pri bazéne, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na záhrade zdarma. Pozornosť domu pri príchode.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžkové izby: Útulné a svetlé dvojlôžkové izby majú kúpeľňu / WC, sušič vlasov, klimatizáciu (individuálne nastaviteľnú), TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi (zadarmo), trezor (za poplatok), mini chladničku, koberec a tvrdá podlaha. Možno rezervovať aj na jednorazové použitie.
Apartmán (1 spálňa): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, apartmány pozostávajú z obývacej izby s rozkladacou pohovkou a samostatnej spálne. Možno rezervovať aj s dvoma samostatnými spálňami.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii Raňajky-07: 30-10: 00 Obed-12: 30-14: 00Odobedy-15-17: 00 Večera-18-21: 00 Od približne 10- 23 hodín sú nealkoholické nápoje, točené pivo, víno a miestne a vybrané importované alkoholické nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne

Národná kategória: 4 hviezdičky

Šport v cene: aerobic, aqua aerobic, Zumba, jogu a šípky. 1 športovísk s pieskom na plážový volejbal, plážový futbal, plážový tenis a ďalšie športové aktivity.

Detský program: detská animácia

Hotelová služba: Hotelovým hosťom sú za poplatok k dispozícii parkovacie miesta.
V celom hoteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Sezóna Poznámka: V máji a septembri, hotelier vyhradzuje zmenu jedál.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu