Paraizo Beach Hotel

načítavam...
priamo na pláži pre rodiny s deťmi pre deti bezplatné wifi v blízkosti pláže vonkajší bazén detský bazén wifi
Poloha: Hotel Paraizo Beach sa nachádza v blízkosti súkromnej piesočnatej pláže. Na pláži sú zadarmo k dispozícii slnečníky a ležadlá. Najbližším mestom je Varna. V blízkosti hotela sa nachádza supermarket. Na diskotéku sa dostanete z hotela.

Vybavenie: 5-poschodový plážový hotel má 79 izieb. Je vybavený recepciou, lobby s barom, výťahom, klimatizáciou, trezorom (za poplatok), parkoviskom (zadarmo) a zmenáreň. O fyzickú pohodu sa stará reštaurácia (klimatizovaná). Tešíme sa na vašu návštevu v dvoch baroch v hoteli. Hoteloví hostia môžu za poplatok využívať Wi-Fi pripojenie na internet.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Tieto izby s výhľadom do parku vám ponúkajú sprchu / WC, rozkladaciu pohovku, klimatizáciu (centrálne ovládanú), satelitnú TV, trezor (za poplatok), telefón, sušič vlasov a balkón (D).
Buď na jednorazové použitie (DE), alebo s možnosťou rezervácie s výhľadom na more (DM / D1M).
Izby Super Spar: Za pridelenie izieb zodpovedá hotelier.
Rodinná izba: Tieto veľké izby s rozlohou približne 30 m² majú obývací priestor a samostatnú spálňu (DF2).

Rezervovateľné možnosti stravovania: All Inclusive: Raňajky (od 8:00 do 10:00) z bufetu. All inclusive: raňajky, obedy a večere. Raňajky, obedy a večere sú k dispozícii iba vo vybraných reštauráciách. Voda a koktaily v určitých časoch služby. Nealkoholické nápoje (10:00 - 23:00), pivo (10:00 - 23:00), víno (10:00 - 23:00), národné alkoholické nápoje (10:00 - 23:00), neskoré raňajky (10:30 - 11:00) ) a malé občerstvenie (16:00 - 17:00) Hodiny).

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: animačný program s večernými show

Šport za poplatok: šípky (zdarma), futbal, volejbal, tenis (možno za poplatok) a stolný tenis (zdarma).

Program pre deti: detské ihrisko
Starostlivosť o deti: mini klub

Wellness: masáže za poplatok

Hotelový servis: * Servisné jazyky: angličtina.

Kreditné karty hotel: Euro / MasterCard

Poznámky: 8250 Obzor
Bulharsko
e-mail:
Tel.: +359 556 33290
*******************
Za určité zariadenia alebo aktivity sa môžu účtovať dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od sezóny a miestnych klimatických podmienok. Niektoré služby alebo ponuky môžu byť obmedzené alebo uzavreté z dôvodu nových zdravotných protokolov COVID19. Zmeny je možné uplatniť bez predchádzajúceho upozornenia.

Informácie o korónovej pandémii: Upozorňujeme, že v závislosti od infekčnej situácie a oficiálnych požiadaviek môžu byť vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijaté opatrenia na zamedzenie pandémie koróny pre vašu vlastnú bezpečnosť.
To môže viesť k zmenám a obmedzeniam v ponuke hotelových služieb (napr. prípadné povinné rúška na tvár vo verejných priestoroch, zmenené koncepty reštaurácií, žiadny dohľad v miniklube atď.).
Samozrejme, aj naďalej treba dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnych vzdialeností a etiketa kašľania/kýchania.Pre zadaný hotel sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Skúste zmeniť dátum cesty.

Ospravedlňujeme ale pre zadaný hotel a zadané parametre filtra sa nepodarilo nájsť žiadne termíny. Zmeňte parametre filtra ako napr. dátum cesty alebo si vyberte iný hotel. zozname hotelov pre zvolenú destináciu